Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Olej MOTUL- oryginał i podróbka


endriuu

Rekomendowane odpowiedzi

W trące się na temat motula ja osobiście polecam sklep z Krakowa ul. Lasówka 12.

Kupuje u nich płyny i olej motula.

Ich strona to Sklep z olejami Motul - Olej motul

Leje już ponad 2 lata od nich co 10 tys.zmieniam oliwę i auto zachowuje sie super :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W trące się na temat motula ja osobiście polecam sklep z Krakowa ul. Lasówka 12.

Kupuje u nich płyny i olej motula.

Ich strona to Sklep z olejami Motul - Olej motul

Lele już ponad 2 lata od nich co 10 tys.zmieniam oliwę i auto zachowuje sie super :banan:

A co nas to obchodzi? Motul X-cess 8100 5W40 5l za 164zł !!! - niezła promocja. Na forum kupię i jeszcze mi na dobrą flaszkę zostanie. Takie tematy ni w 5 ni w 10 powinny być spejcalnie "nagradzane" za dodatkową reklamę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego żaden nie jest fake......motula nie podrabiają bo...... sprzedaje się w sladowych ilościach. Dostępny tylko w internecie lub u autoryzowanych dystrybutorów więc nikt go nie podrabia. Co innego castrol lub mobil które zajmują 80% rynku . Te oleje dostaniesz w każdym sklepie , markecie , stacji benzynowej i u każdego mechanika.

Z tą wypowiedzią nie mogę się zgodzić, pomimo, że nie miałem do czynienia na żywo z podróbką Motula. Była jednak jedna Pani która na allegro sprzedawała Motula o 50zł mniej od wszystkich innych i chyba już zablokowali jej konto. Z tego co wiem oryginały to nie były.

Było coś takiego, ale to było jakieś pięć lat temu. Ta kobieta była bodajże ze Szczecina, a w każdym razie z tamtych okolic. Z tego co jednak pamiętam, to biznes tej pani został dość szybko zlikwidowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Było coś takiego, ale to było jakieś pięć lat temu. Ta kobieta była bodajże ze Szczecina, a w każdym razie z tamtych okolic. Z tego co jednak pamiętam, to biznes tej pani został dość szybko zlikwidowany.

Aby na pewno zlikwidowany?

Jeśli dobrze kojarzę nick, bo był przeklejony z forum BMW 10 stron wcześniej to chodzi o Malgorzataa2

http://allegro.pl/nowy-motul-specific-5w40-505-01-vw-audi-seat-5l-i4622289687.html

mimo 59 negatywów za sprzedaż, prosperuje :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


mimo 59 negatywów za sprzedaż, prosperuje :(

Faktycznie.

Poczytałem komentarze, w życiu bym u nich nic nie zamówił. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświerze troszeczke temacik>

Czym się różni motul x-cess od specifika?? oczywiście oba 5w40 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

X-CESS - norma 505.00

specyfik norma 505.01 i nowsze

Upraszczając w swoim 1.9 TDI stosujesz normę 505.01 ponieważ masz pompki. X-CESS nadaje się do silników posiadających VP (afn, 1z, ahu itp)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie! :) Wcześniej nie wiem co było, wlałem Motul 6100 SYNERGIE+ 10w40. Zbliża się przebieg 10k na nim i zastanawiam się co wlać teraz? Na liczniku 210k, a w rzeczywistości z 400-450k. Trochę jak przegrzeje rurę na s8 to trochę ucieka oleju ale to chyba turbo puszcza bo wnętrze rury od intercoolera w oleju... Polecacie coś? Jeśli szaleć to jak przerzucić się z połsyntetyku na pełen? Co z silnikiem? Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motul xcess 5W40 a przed tym plukanka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w czwartek zamowilem olej motul specific od dzika w piątek towar dostarczony! wszystko ok , polecam jak najbardziej kolege! ab5ZUV.jpg
WG29u7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...