Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż podłokietnika A4 B6


woodzuu

Rekomendowane odpowiedzi

mam ze trzy ale mają jakieś ubytki natomiast zawiasy są całe. mogę oddać jedną za koszt wysyłki.

Szukam w TWIST ale właśnie całą, bo w mojej mam ubytki.

Ale na razie na głowie wieksze zmartwienie - wylamana stacyjka, rozje...y zamek w drzwiach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy mógłby mi ktos opisać jak zdemontować podłokietnik w audi a4 b6 czy trzeba demontować tunel ?

Z góry dzięki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy mógłby mi ktos opisać jak zdemontować podłokietnik w audi a4 b6 czy trzeba demontować tunel ?

Z góry dzięki

Wystarczy wyciągnąć tylną popielniczkę, po wyciągnięciu będziesz miał dostęp do śruby mocującej łapę podłokietnika ( odkręć ją i wyciągnij podłokietnik))...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy mógłby mi ktos opisać jak zdemontować podłokietnik w audi a4 b6 czy trzeba demontować tunel ?

Z góry dzięki

Wystarczy wyciągnąć tylną popielniczkę, po wyciągnięciu będziesz miał dostęp do śruby mocującej łapę podłokietnika ( odkręć ją i wyciągnij podłokietnik))...

Jeszcze po wyciągnięciu popielniczki trzeba wyciągnąc plastik z przodu, który sie trzyma na zatrzaskach, żeby było więcej miejsca na klucz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kiedyś na forum widziałem schemat do wycięcia otworu pod podłokietnik ale nie mogę znaleźć.. Czy może ktoś z Was posiada taki schemat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jarek_ napisał:

Dziękuję kolego, nie zauważyłem :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a da się zdemontować rozebrać samą klapkę od podłokietnika ? Chciałbym zmienić materiał na skórę i nie wiem za bardzo jak się zabrać za demontaż jeśli jest to możliwe a pewnie jest bo ktoś to obszywa w końcu .Dzięki za wskazówki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da się zdemontować górną część i da się dostać do środka, był pdf przy okazji tematu o wymianie przycisku od podłokietnika
może tutaj coś będzie - 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletuje wszystko do montażu podłokietnika, cały poradnik jest jasno i przejrzyście opisany.

Mam tylko jedno pytanie, u mnie wnętrze w tunelu wygląda tak jak na zdjęciu załączonym z tym że śruba u mnie zaznaczona na czerwono tam nie ma nakrętki i jest taka dłuższa niż na zdjęciu i nie ma po całości tej jakby białej blachy.

To nic nie będzie kolidowało przy montażu? Wolę się upewnić nim dziurę wytnę 

 

IMG_20221025_145532.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blachy nie będzie bo ona jest tylko jako łapa podłokietnika, jak nie dostałeś wraz z podłokietnikiem blachy to sprzedający zrobił Cię w wała.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...