Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż podłokietnika A4 B6


woodzuu

Rekomendowane odpowiedzi

Przykleić możesz na taśmę dwustronna , u mnie odkleiła się podczas odkurzania;)

Dzieki. U mnie spróbowałem i sama odeszła. ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio dobrałem się do podłokietnika,wymieniłem przycisk na aluminiowy ( kolega sprzedaje z forum) i przy okazji zmieniłem materiał na skórę i efekt końcowy wyszedł super.Pomyślałem że muszę dorobić do tego podświetlenie,wychodzą z niego dwa kabelki z zakończoną kostką i teraz nie wiem jak to zrobić żeby to świeciło.Gdzie ta dioda znajduje lub w którym miejscu ma być jak jej nie mam,podłokietnik trzeba bardziej rozebrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio dobrałem się do podłokietnika,wymieniłem przycisk na aluminiowy ( kolega sprzedaje z forum) i przy okazji zmieniłem materiał na skórę i efekt końcowy wyszedł super.Pomyślałem że muszę dorobić do tego podświetlenie,wychodzą z niego dwa kabelki z zakończoną kostką i teraz nie wiem jak to zrobić żeby to świeciło.Gdzie ta dioda znajduje lub w którym miejscu ma być jak jej nie mam,podłokietnik trzeba bardziej rozebrać.

Kolego jeżeli masz kostkę z dwoma pinami przy podlokietniku to i masz diodę :) znajduje się ona w środku podlokietnika między zawiasami musisz się dobrze przyjrzeć, podłączyć możesz to pod podswietlenie popielniczki tył bądź przód, wtedy dioda w podlokietniku będzie świeciła po odpaleniu świateł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok.to gdzie to światło świeci w środku podłokietnika jak podłączę prąd? Też chyba można odpalić tylną popielniczkę ale tam kabelków nie zauważyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok.to gdzie to światło świeci w środku podłokietnika jak podłączę prąd? Też chyba można odpalić tylną popielniczkę ale tam kabelków nie zauważyłem.

Tak dokładnie światło świeci w środku podlokietnika między zawiasami znajduje się taka mała czerwona dioda, jeżeli nie masz podswietlanej tylnej popiolki to nie będzie tam żadnych kabelkow, za to na pewno przednia jest podswietlana to od wiązki doprowadzonej do niej można podłączyć łokieć i popiolke tył :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mi kolego wyjaśniłeś temat :hi: jak bym wcześniej wiedział że ta dioda tam jest to bym się lepiej przypatrzył bo górę wyciągałem do wymiany przycisku.Do tylnej żeby świeciło to muszę wymienić nie popiołkę tylko tą zaslepkę,blendę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dokładnie aby w tylnej popiolce podswietlenie działało musisz wymienić ta blende na taką która ma diodę na allegro można trafić za 10 zeta możesz też dokupić ori wtyczki i wiązki z jakiejś audi po kraszu i będzie jak ori a to groszowe sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany jak wymienić przycisk otwierania podlokietnika nie umie sie dostać do niego a nie chce uszkodzic skóry przy uchwycie ?

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się że jak to chcesz kupić to pewnie masz uszkodzone i pytanie czy są numery na tych częściach,zobacz.Jak są to może podpytać w ASO (tel.) bo myślę że to nie będzie aż tak dużo kosztowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety mam tylko jedną z tych części i akurat na niej nie ma numeru.

Stąd moje pytanie bo może ktoś go zna albo się orientuje czy to jest w ogóle do kupienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłokietnik do avanta jest taki sam jak w sedanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłokietnik do avanta jest taki sam jak w sedanie?

Taki sam, nie ma znaczenia wersja nadwozia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś montowałem podłokietnik w B7. Spoko robota. Podświetlenie podłączone poprzez oryginalną wtyczkę do złącza zapalniczki (lutowałem). Przy okazji znalazłem 5 Eurocentów :)

Chwilę główkowałem na szczelinami obudowy. Pomogła zamiana plastików. Lewego z prawym.

Po co jest ten mały, kwadratowy otwór? Nie wycinałem go. Jest na szkicu załączonym w tym temacie i był na zdjęciu dołączonym do podłokietnika (kupiony tu na forum).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety mam tylko jedną z tych części i akurat na niej nie ma numeru.

Stąd moje pytanie bo może ktoś go zna albo się orientuje czy to jest w ogóle do kupienia.

którą masz ? w serwisie nie kupisz samych zaślepek ale mam jedną to może pomogę ;-)

Po co jest ten mały, kwadratowy otwór? Nie wycinałem go. Jest na szkicu załączonym w tym temacie i był na zdjęciu dołączonym do podłokietnika (kupiony tu na forum).

pod podstawą łokcia z prawej oraz z lewej strony są dwa plastikowe bolce które mają zapobiegać przekręcaniu się łokcia w prawo/lewo . Zazwyczaj w używanych łokciach są wyłamane ale one są zbędne ponieważ łapa podłokietnika jest tak wyprofilowana iż po przykręceniu podłokietnik nie ma prawa się ruszać na boki. Stąd ten kwadracik w tunelu ;-)

Edytowane przez R7 JAREK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a czy jest możliwość dokumienia/wymiany samego plastiku wenątrz? Chodzi o plastik od zamknięcia, pod obiciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Na forum Snajper007 sprzedaje aluminiowy ten element.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Na forum Snajper007 sprzedaje aluminiowy ten element.

Nie chodzi mi o "przycisk" zamknięcia, ale o plastikowe obicie klapy od wewnątrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Na forum Snajper007 sprzedaje aluminiowy ten element.

Co Ty opowiadasz :D Na allegro jest plastikowych do cholery i trochę ;-)

Nie. Na forum Snajper007 sprzedaje aluminiowy ten element.

Nie chodzi mi o "przycisk" zamknięcia, ale o plastikowe obicie klapy od wewnątrz.

Chodzi Ci o wyściółkę czyli ten środek jakby wyflokowany ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wewnętrzna strona klapki :)

Wysłane z mojego HTC One_E8 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...