Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Różnica w ilości wolnego miejsca pomiędzy B5 a B7


domelq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie i Panie

Szukam informacji na temat różnicy ilości wolnego miejsca na tylnych siedzeniach (miejsce na kolana) pomiędzy B5 AVANT a B7 AVANT?

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w B7 jest troche wiecej miejsca na kolana w B5 musisz sie rozkraczyc w zaleznosci od tego jak kierowca sie usadowi :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

t troche wiecej miejsca na kolana w B5 musisz sie rozkraczyc w zaleznosci od tego jak kierowca sie usad

W B5 wiem jak jest. Mam małego Bajtla, który już siedząc w foteliku dotyka nogami przednich foteli.

Właśnie przykładam się do B7 i nie wiem jak tam wygląda sytuacja. W okolicy nic nie moge namierzyć w komisie lub itp. żeby wsiąść i się przymierzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jezdzilem u kumpla w niemczech, no i jest roznica. szczegolnie z tylna kanapa. ta w B5 sam wiesz jest strasznie prosta.albo tylko moja jest taka :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem b5 teraz b7 co prawda nie jeżdżę z tylu ale szału z ilością miejsca nie ma. No chyba że ktoś ma 170cm wzrostu ja mam 194 więc fotel idzie prawie do końca pocieszeniem jest to że tylna kanapa jest o wiele bardziej wyprofilowana (sportowe siedzenia) i trochę więcej miejsca na kolana jest. Różnica jest taka jadąc b5 w 5 osób po przejechaniu 600km ludzie z tyłu byli trochę połamani w b7 nie narzekali na brak miejsca te same osoby które jechały w b5 :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądałem niedawno B7 co prawda siedziałem tylko z przodu ale z tyłu wizualnie raczej jest podobnie z miejscem

może warto pomyśleć o A6

ja mam dwie A4 i myślę nad zamianą jednej na A6 lub A8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy co chcesz miejsca dużo to a6 jak chcesz jeździć dalej a4 to nie masz wielkiego wyboru b7 miejsca zawielę niema ale da się wytrzymać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie A4 jest ciasnym samochodem wiec jak ktoś chce mieć więcej miejsca to napewno dobrym wyborem będzia A6 ewentualnie Passat tam też będzie wiecej miejsca niż w A4. Dla mnie na moje potrzeby w A4 B6 jest wystarczaąco miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mialem b5 pare lat ,od miesiaca mam b7 , i uważam że z tyłu jest wiecej miejsca w b7, jeżeli chodzi o przestrzeń na nogi :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

b7 z tylu szalu w ogole nie robi, ciut lepiej niz b5, ale bez rewelacji, podobnie passat b6 IMO ciasnota z tylu, jesli kierowca ma 1,90cm

skoro rodzina Ci dorasta to przesiadaj sie do a6,a bedziesz zadowolony

ja mowie, ze moje b5avant jest dla mnie na styk, ja sie mieszcze, dziewczyna, z tylu pies i pare drobiazgow w bagazniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeważnie w autach takich jak Audi A4, BMW 3 lub Mercedes C- klasa miejsca z tyłu jest mało.. Jeździłem z tyłu Mercedesem E klasa W211 i tam miejsca nie jest dużo więcej niż w A4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś B5,a teraz mam B6 czyli środek to co B7 i powiem,że różnica minimalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasna sprawa, że w A6 sporo więcej jest miejsca w końcu to inna klasa.

A4 ma to coś w sobie a poza tym nieduże zgrabne kombi - i to trzyma.

W Passacie jest więcej miejsca bo to też już inna klasa niż A4.

Rozumiem, że nie wiele więcej jest tego miejsca. Muszę wyskoczyć na giełdę i zrobić osobistą przymiarkę.

Thx za podpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dorzucę jeszcze słówko - w B8 rozstaw osi jest o cal mniejszy niż w A6

weź to pod uwagę - moja ekipa nie narzeka, a mój starszy to mnie zaraz przerośnie

nogi ma do samej ziemi, także wiesz, jak ni stęka, to znaczy że jest :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W B8 może tak być.

Rozstaw osi w B8 jest większy o około 200 mm niż w B7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W B8 może tak być.

Rozstaw osi w B8 jest większy o około 200 mm niż w B7

dokładnie

i powiem szczerze, że to naprawdę czuć w środku - co zresztą sobie chwalę :gwizdanie: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...