Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4-KLUB.GERMANY


TOM3K

Rekomendowane odpowiedzi

ja z filutkiem mielismy juz spota w solingen :naughty: ale jak gdzies i ktos sie tym zajmie to chetnie bym zawital bo siedze w solingen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga :!:

Pojawiła się możliwość zapisów na kolejną turę polarków klubowych.

Szczegóły znajdziecie >> TUTAJ <<

Serdecznie zapraszam :)

Dziękujęi pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili przebywam w Bremen więc możemy zorganizować jakieś spotkanie dajcie znać komu pasuje wpaść na Huchting :hi:[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2009, 21:42_________________________________________________Prawie co dziennie widzę czarne B7 avant na Krakowskich numerach ok. 17tej leci w kierunku Delmenhorst.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili jestem w PL ,ale od 13 będę przez dwa miechy w Bremen ,więc chętnie bym się wybrał na spota ,jeżeli będzie ktoś chętny.Gili był by razem ze mną ,więc dwóch klubowiczów było by na pewno ,czekam na propozycję :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zrobimy spota w Bremen Huchtingu na parkingu przy Roland Center, lub przy Raelu, obok lotniska?? :cool1:

W Bremen jest dużo ciekawych miejsc,można by zrobić spotkanie pod stadionem Werderu, lub gdzieś na Starym Mieście.

Co wy na to??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co Panowie? Ustalamy konkrety? :naughty:

daj miejsce i termin, znasz lepiej miasto :cool1:

my się dostosujemy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co powiecie Panowie na parking przy Realu na Habenhausen (POCO, Saturn itp.) w niedzielę popołudniu o 16.00?

Dla niewtajemniczonych podaję adres:

real,-

Habenhausen 1

Steinsetzer Straße 15

28279 Bremen

Czekam na odzew i pozdrawiam Klubowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość audirocket

Hallo.Tak sobie siedze i patrze ze nic sie tu nie dzieje.Moze zrobic zgloszenia na spota w Bremen przez maila i wtedy cos ruszy.Szkoda ze tak to wyglada.Jak macie jakies propozycje to piszcie cos wreszcie. Pozdrawiam.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli macie problem,ze znalezieniem chętnych na spotowanie-zapraszam do odwiedzania działu "Newbe" -monitorowanie wątka,pozwoli niejako "wyłapać" osoby rejestrujące sie u nas na Forum i zaprosić ich do odwiedzania wątku,a tym samym rozszerzeniem społeczności A4-klubu w DE :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo.Jak cos bedzie w Bremen to jestem za tym bo mam tylko 70km do miejsca spotkania.Poczekamy jeszcze moze ktos sie znajdzie na spotkanie w Bremen. Pozdrawiam.......

Do HB mam 200km, troche daleko tylko na spota. Musialbym to polaczyc z dlugim weekendem. Czyli spot musialby miec miejsce w sobote zeby sie mozna bylo przespac i w niedziele wracac. Sa tam w HB jakies atrakcje (Sehenswürdigkeiten), ktore mozna w niedziele przed powrotem do domu obadac?

OK.

Juz znalazlem. W Niedziele moznaby tu podskoczyc http://www.bremer-rundfunkmuseum.de/index.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie do bremen by sie podskoczylo, a powiedzcie mi: Ilu z was ma zaciecie do scigania sie? :naughty:

Bo ja juz sie nie moge doczekac do spotkania na Nürburgringu. Juz tam sie potykalem z Norka i SoMeSem .

Tego roku planujemy 1-3maja sie tam spotkac. Byliby jacy chetni? Ja bylbym gotowy nawet na jakiegos spontana w jakis weekend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...A panow to juz gdzies widzialem :naughty::hi:.Okolice Monachium(ci co zostaja na swieta ;() wybieraja sie na Garmisch. Dolaczcie do NAS !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...