Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4-KLUB.GERMANY


TOM3K

Rekomendowane odpowiedzi

Pokaż mi takiego ☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię w to ;) W Polsce każdy patrzy żeby zmniejszać koszta w każdej sytuacji, a idą do WK i zmieniając jakieś dane na 100% musisz zapłacić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No najpierw do diagnosty musisz isc a potem dopiero do wk, daja ci nowy dowod rejestracyjny potem razem jakies 250pln wychodzi. A za 600 jest elegancki programik ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skąd aż 250 zł ? Diagnosta aż 2 stówki bierze ? za co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diagnosta, adnotacja wyrobienie dowodu rejestracyjnego paliwo nie mówiąc już o zmarnowanej dniowce w pracy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To najlepiej być na kuroniu, przynajmniej dniowki nie stracisz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pokaż mi takiego co straci własne pieniądze na rzecz państwa...

A tak wgl to tu mowa o Niemczech nie o Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jakoś temat zjechał do ojczyzny. Kumpel ostatnio był na TUV jaguarem xjr i spryskiwacze reflektorów nie działały i już nie przeszedł. Porażka jakas he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To proste mając brudne xenony światło rozprasza się nie prawidłowo, przez to widoczność może się pogorszyć dla Ciebie. Co za tym idzie jazda może być bardziej niebezpieczna ;) Ja pióro wycieraczki wymieniałem przy gościu bo stwierdził , że nie zbiera brudu z szyby tak jak powinno ... Skoro trzymasz się tego, że trzeba wszystko mieć jak należy nie powinno być dla Ciebie w tym nic dziwnego że Twój kolega nie miał sprawnego auta i TUV mu nie podbili.

Edytowane przez TOM3K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiamy o hamulcach a nie o pierdolach :) ja u siebie wyłączyłem spryskiwacze i lampy cały czas czyste są. Może nie ksiazkowo ale nic się nie rozprasza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie są pierdoly. Mając brudne xenony możesz oslepiac innych. Bo po co niby producent je wymyślił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nowej A4 nie ma przy xenonach spryskiwaczy jedynie jak sobie domowisZ więc chyba to sprawa drugorzędna

A po dwa przyjedz się autostradą w Niemczech w nocy jak zapierniczaja nowe furki lewym pasem. W lusterkach dosłownie nic nie widać tak oslepiaja. Więc te mycie i samopoziom to pić na wodę moim zdaniem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd ty te info bierzesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był gdzieś temat na forum. A nawet jak konfigurujesz audi na stronie to masz xenony a potem opcjonalnie spryskiwacze bierzesz :) w temacie o nowościach audi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne to , w Matrixach już jest w układ mycia reflektorów ... Wysłałem maila z zapytaniem ciekawe co na to napiszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh z tym tuvem to widzę różnie jest.
W poprzednim aucie, spryski xenonów były wyłączone i nikt nic na przeglądzie mi nie powiedział.
Bardziej obawiałem się o kolektor wydechowy który był pęknięty i też nic.

W sumie, był to gość z Dekry który raz w tyg przyjeżdża do tej wioski.
Chyba w takich małych stacjach najlepiej robić.

W piątek jak znajdę czas to przejadę się i zapytam o te hamulce u źródła. Jak on to widzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...