Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Centralny nie zamyka bagażnika


Gość zdeniu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy mam podobny problem ale u mnie jest tak ze na odpolaonym przyciskiem wew wszystko zamyka i otwiera a po zgaszeniu raz zamyka bagaznik a raz nie dobrze ze mam sprawny zamek w klapie to moge mechanicznie zamknac ale nie w tym rzecz. CO moze byc przyczyna i czy na napiecie ma cos z tym wspolnego bo jak dzis ladowalem prostownikiem to normalnie dzialalo tylo maska byla otawrta i kolejne pytanie czy mikrostyk maski silnika tez moze miec cos wspolnego .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja w A4 B5 FL '00 mam wprost odwrotnie, centralny nie otwiera bagażnika, albo otwiera dość rzadko, muszę otwierać pilotem. Pompka przy otwieraniu chodzi dość długo. Ale jeśli wsiądę do samochodu i zamknę i otworzę samochód, już na odpalony silnik, większe napięcie w instalacji, to mimo tego, że pompka chodzi długo to bagażnik się otwiera. Gdzie szukać nieszczelności? Mikrostyki czyszczone w klapie.

To postaraj się zrobić to co opisałem we wcześniejszym poście, tylko musisz ppdgiąć drugą blaszkę.

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/14337-Centralny-nie-zamyka-bagażnika#entry4557622

cały wieczór męczyłem się z tą usterką, przeszukałem wszystkie fora i dopiero tu natknąłem się na Twój post, który uratował mój centralny :) wielkie piwko dla Ciebie. Dziwne tylko że obie blaszki miałem w tej samej odległości od środka, przy zamykaniu w ogóle środkowa blaszka się nie ruszała a przy otwieraniu momentalnie schodziła na drugą stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam opiszę swój problem jeszcze raz mój samochód od czasu zakupu miał uszkodzony centralny zamek : wirnik grafitowy w pompce , gdy otwierałem drzwi kluczem od strony kierowcy pompka się nie włączała tak samo było po dotknięciu przycisków w tylnej klapie , gdy owierałem klape kluczem pompka się włączała. Więc stwierdziłem że trzeba ją wymienić kupiłem pompke z tego samego modelu i po podłączeniu nowej problem jest taki sam gdy otwieram drzwi kierowcy nic się nie dzieje tak też jest z klapą bagażnika dopiero po przekręceniu kluczykiem drzwi pasażera wszystkie drzwi się zamykają i oczywiście nie otwiera się klapa z przycisków dlatego kupiłem pilot wraz z centralą by nie musieć otwierać drzwi kluczem od strony pasażera . Rocznik 99 sedan wersja po lifcie

Edytowane przez Tylko Audi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to na problem z mikrostykiem w drzwiach kierowcy, który 'wyczuwa' przekręcenie kluczyka w zamku i daje sygnał do pompki centralnego. Czy po otwarciu drzwi od strony pasażera bagażnik otwiera się z przycisków?

Edytowane przez marcin_franz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam u mnie problem polega na tym że centralny wogóle się nie otwiera ani nie zamyka stało się to z czasem raz się zamykał a raz nie i w końcu padł ...wymieniłem pompkę centralnego, 4 siłowniki do zamków oprócz klapy bagażnika czasem jak otwierałem bagażnik to nie działał później centralny ...jakieś rady ...bo już brakło pomysłów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy nie działający centralny ma wpływ na elektrykę lusterek?

Dodam że elektryczne szyby z przodu działają.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam mały problem z centalnym zamkiem..

Sprawa wyglada tak ze pare tyg temu centralny nie zamykał mi tylnych lewych drzwi oraz baga..

Dostałem za smieszna kase pompke z gofra i po przełożeniu silniczka wyglada to tak ze wszystkie furtki sie zamykaja,nawet duzo szybciej a jezeli wczesniej zas powstał pewny problem z otwarciem baga.

Tj moge go otworzyć jedynie zamkiem lub przyciskiem na pilocie(b5fl)

Nagle przestał reagowac w ogóle na przyciski w blendzie.

Prócz tego pompka dalej pracuje długo ale to zostawiam sobie na deser gdyż denerwuje mnie otwieranie baga tylko z przycisku,ktos ma jakies pomysły????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz ogarnięte.

Poskładałem pompke raz jeszcze wyregulowałem jej czasy a otwieranie same sie naprawiło.pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...