Skocz do zawartości
IGNOROWANY

X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

...zbyt wczesny termin na podjęcie decyzji-ciekawa opcja-niektórzy jeszcze się nie otrząsnęli po BT,a tu już kolejny Zlocik :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaję sobie sprawę, że z zapisami jest niezły burdel czy nawet rozpier*** ale .... koniec końcem lepiej ( chyba :mysli:) jak jest zamęt i końcowo zlot jest z ilością osób ponad 100 a nie 26 :gwizdanie:

Oczywiście rozumiem, że pewne fakty ( jak np. termin opłaty) nie jest zależny tylko i wyłącznie od organizatorów, ale po prostu wskazuję te fakty jako niedogodne mające taki a nie inny wpływ na organizację zlotu :gwizdanie:

Koniec maja to wymysł ośrodka i czy tą zaliczkę miałbyś wpłacić 12 czy też do 31 to powiedz mi jakie to ma większe znaczenie :?:

Równie dobrze mogłeś się zapisać 30 i od razu wpłacić - na to samo wychodzi...

tak, też nad tym się ostatnio zastanawiałem, ale coś musi w tym być bo jednak zainteresowanie jest bardzo małe, no chyba, że uznać, że takie słabe zainteresowanie tłumaczyć czymś innym, ale ta dyskusja chyba ma na celu znalezienie i wskazanie głównych przyczyn :wink4:

na tę okoliczność przypomniał mi się stary polski dowcip:

-Wiecie dlaczego większość polaków dostaje wypłatę po 25 każdego miesiąca ?

-Żeby starczyło im do końca miesiąca

:tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hornet

Ja płacę jak wszyscy, więc o co chodzi :mysli:

Nie bardzo kumam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w ankiecie mozna tylko jedna pozycje zaznaczyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w ankiecie mozna tylko jedna pozycje zaznaczyc?

Zmieniłem na 3 opcje do wyboru :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To daj reseta jeszcze bo Ci co już głosowali to dodatkowych dwóch głosów oddać nie mogą :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie

Co do zaliczek to znam te problematyke. Rozumiem obie strony, bo organizator nie ma najmniejszej ochoty na zostac na kosztach siedziec, a z kolei zycie z kolei pisze takie scenariusze ze malo ludzi na 2-3 miesiace przed impreza chce podejmowac wiazaca decyzje. Mozna by powiedziec ze to jest jak z urlopem: dzisiaj zamawiasz i placisz- podejmujesz decyzje wedlug twojego dzisiejszego statusu/zamoznosci/dyspozycyjnosci. Ale moze kompromisem byloby zeby dla tych co zwlekaja bylyby miejsca na naioty? :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ja dałem reseta.

Teraz możecie oddać 3 głosy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaznaczylem tez termin, ale u mnie jest tak ze u nasz podczas ferii szkolnych nie moge dostac urlopu bo pierszenstwo maja ci z dziecmi. A urlop musze juz oddawac przed 1 Grudnia roku poprzedzajacego :wallbash: Wiec u mnie skomplikowane to jest....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

punkt drugi trochę bez sensu bo skąd ktoś niby wie jak tam jest jak nigdy nie był :gwizdanie:

jedynie ocena na podstawie zdjęć ,które pokazują zaledwie kawalek ośrodka :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

punkt drugi trochę bez sensu bo skąd ktoś niby wie jak tam jest jak nigdy nie był :gwizdanie:

jedynie ocena na podstawie zdjęć ,które pokazują zaledwie kawalek ośrodka :gwizdanie:

Ludzie oceniają to po zdjęciach :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

punkt drugi trochę bez sensu bo skąd ktoś niby wie jak tam jest jak nigdy nie był :gwizdanie:

jedynie ocena na podstawie zdjęć ,które pokazują zaledwie kawalek ośrodka :gwizdanie:

Ludzie oceniają to po zdjęciach :naughty:

ech :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie to wychodzi, że większośc jedzie :polew: :polew:

Dobre będzie jak zdeklaruje się więcej osób na wyjazd niż jest na liście :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę , że niektórzy głosują dlaczego nie jadą i jednocześnie zaznaczają opcję , że jadą :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest też jakieś wyjście bo niektórzy jadą ale np myślą, że termin podjęcia decyzji jest trochę za krótki. Ja zaznaczyłem tylko 'jadę!'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę , że niektórzy głosują dlaczego nie jadą i jednocześnie zaznaczają opcję , że jadą :kox:

a jak Ty to widzisz? :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę , że niektórzy głosują dlaczego nie jadą i jednocześnie zaznaczają opcję , że jadą :kox:

a jak Ty to widzisz? :mysli:

Mam okulary 3D :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę , że niektórzy głosują dlaczego nie jadą i jednocześnie zaznaczają opcję , że jadą :kox:

a jak Ty to widzisz? :mysli:

Mam okulary 3D :polew:

jakbym był bliżej,to pożyczyłbym-coś jeszcze widzisz? :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...