Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie Końcówki wydechu


MultiPanda69

Rekomendowane odpowiedzi

No rzeczywiście masakra...- tylko do wywalenia się nadają.

I jak udało Ci się je zrzucić?

No rzeczywiście masakra...- tylko do wywalenia się nadają.

I jak udało Ci się je zrzucić?

Będę próbował jakimś młotkiem od tyłu je wystukać bo nic innego narazie mi do głowy nie przychodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam pytanie. Czy końcówki o numerze 8K0253825D będą pasowały do A4B8 1,8 tfsi z 2008. Mierzyłem sufmiarką średnicę wydechu ma 65mm, a koleś od którego chcę kupić końcówki podaje, że mają średnicę wew. 73mm. Tak ma być? I czy 300 zł za 2 nowe końcówki to dobra cena?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis moj mechanik wyslal mi takie dane odnosnie wydechu ktory zakupilem do audi: koncowka wydechu srednica 80mm, rura przed koncowkami srednica 56mm WTF :kwasny: przy wydechu nic nie bylo majsterkowane ori AUDI nr wydechu 8k0253611Q. Czy on to zle zmierzyl???

45l9ppgc.jpg

Wszystko się zgadza- to jest oryginalny wydech od przedlifta 3,0 tdi- wiem bo identyczny montowałem w swoim 2,0 tdi. Końcówki w tym na zdjęciu maja 78mm, a przy samym tłumiku na zwężeniu 56mm. końcówki są z tego samego materiału co rura- zwykła kwasówka żaden chrom- wszystko tak jak wyszło z fabryki. A jak są nakładki chrom to wtedy one mają plus minus 90mm. Wiem, ze nakladki w poliftach (od 2012) były seryjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przeczytałem wszystkie wpisy i zgłupialem. Moja audi a4 b8 ma podwójny wydech ale on nie jest okrągły a wrecz w kształcie elipsy. Jego średnica w związku z tym jest różna w najszerszym miejscu ma okolo 70mm a w najwęzszym .... - nie mierzyłem :). Więc jakie mam dać nakładki? Dziekuje z góry na pomoc

Edytowane przez narimmor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


w kształcie elipsy

Jeżeli tak rzeczywiste jest, to nie masz oryginalnego wydechu.

PS. Jak masz CAEB to nie masz stronica. Jak masz CAEB, to paliwo nie może być ON. Masz prawo podpisać się byle jak, musisz się jednak liczyć z tym ze ktoś ci byle jak odpowie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeżeli tak rzeczywiste jest, to nie masz oryginalnego wydechu.

PS. Jak masz CAEB to nie masz stronica. Jak masz CAEB, to paliwo nie może być ON. Masz prawo podpisać się byle jak, musisz się jednak liczyć z tym ze ktoś ci byle jak odpowie

Co do paliwa fakt pomyłka juz poprawiona. Nie podpisuje się byle jak i często tu zaglądam i staram się pomóc jeśli ktoś ma jakieś pytanie. A co do wydechu to całkiem możliwe - zmierze dokładnie i zobacze jakie ma parametry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to są fotki mojego wydechu chociaz wydaje mi się że są oryginalne ale moge się mylic

http://scr.hu/1q52/bhrep

http://scr.hu/1q52/vohn6

http://scr.hu/1q52/d7gnb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

one są okrągłe, tylko, że sa ścięte i jak mierzysz od krawędzi do krawędzi to wychodzi ci elipsa. średnica na bank jest równa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a widzisz o tym nie pomyslalem (ale ze mnie gląb hehe) ok dziekuje. A jakie końcówki lepsze oryginalne czy zamienniki które np. oferuja na allegro po okolo 130 zł też są dobre. I czy jakościowo też dają rade?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz podwójnego tylko pojedynczy wydech najseryjniejszy z seryjnych:-) . Końcówki takie jak do diesla czyli 65;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz podwójnego tylko pojedynczy wydech najseryjniejszy z seryjnych:-) . Końcówki takie jak do diesla czyli 65;-)

aha czyli te rozumiem byłyby dobre :

http://allegro.pl/koncowka-koncowki-wydechu-audi-a4-b8-q5-2szt-i6075737932.html

???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ktoś z Was ma zamontowany zamiennik końcówek do 2.0 TDI np. taki co podał kolega @narimmor ?

Jeżeli tak, to czy mógłby wrzucić jakieś fotki?

Pozdrawiam i z góry dziękuje za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie jaką średnicę mają końcówki od S4 podwójne??? jakie największe da się wcisnąć w dyfuzor S4??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam Audi A4 B8 LIFT z 2012 roku z silnikiem 2.0 TDI o kodzie CJCA.

Szukam chromowanych koncówek tłumika lecz nie widze nic takiego bardziej firmowego na allegro.

Czy te koncówki co kolega narimmor wyżej wstawił beda dobre?

Pozdrawiam


zaryzykowałem i zamówiłem :)
jutro będe miał paczke z końcówkami. Założe to wrzuce fotki :)


Witam.

Końcówki zakupiłem na tej aukcji:

http://allegro.pl/koncowka-koncowki-wydechu-audi-a4-b8-q5-q3-a6-a5-i6075767556.html

wedug mnie nie jest źle, ale mogłoby być lepiej, tzn. mogłyby pasowac idelanie jednak jak widac na zdjęciach jest szpara.

Do oceny zostawiam to wam :)

zdjęcia:

Edytowane przez Damis16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Damis16 dzięki za fotki. Wyglada przyzwoicie , ale do oryginału trochę brakuje :) mimo wszystko cena oryginału kosmos

Pozdrawiam

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z gościem co sprzedaje w koncówki i tłumaczy mi ze porównywał oryginalne z tymi zamiennikami i sa identyczne . W oryginalnych mówi ze jest taka sama szpara... Czy to prawda to nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...