Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie Końcówki wydechu


MultiPanda69

Rekomendowane odpowiedzi

No ja dyfuzor oblepiłem folią 3M carbon bo ten szary mi się jakoś nie podobał ale efekt ogólny mi się podoba. Ja robiłem 4 kominy bo na wiosne będę robił k04 i wydaje mi się, że będzie to fajne dopełnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja dyfuzor oblepiłem folią 3M carbon bo ten szary mi się jakoś nie podobał ale efekt ogólny mi się podoba. Ja robiłem 4 kominy bo na wiosne będę robił k04 i wydaje mi się, że będzie to fajne dopełnienie.

No wlasnie mialem pytac czy ori czy malowany masz dyfuzor bo na filmie widac juz ze troche podrasowany :)

Tapniete z SGS7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, 

czy do 2.0 tdi (a5 2010) rok - podwójny wydech z lewej pasują końcówki jedynie dedykowane do audi czy ogólnie wszystkie z grupy VW oczywiście oem ?

http://allegro.pl/oe-vag-koncowki-wydechu-60mm-1-2-1-4-tsi-2-0tdi-i6702035630.html 

podejdą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :) Jestem świeżo po wymianie tłumika z 2.0 na podwójny 3.0 i przy okazji zmianie zderzaka na polift s-line. Zachorowałem na trochę inną dokładkę niż ori s-line i mam pewien problem i liczę że ktoś coś doradzi. Ogólnie trochę się przeliczyłem z dokładką i mam teraz "mały" problem. 1. wydech jest za nisko i leży na dokładce. 2. końcówki nie są na środku otworów. Po trzecie same końcówki są za mała do tych dziur. Sama dokładka osobiście mi się podoba, ale nie mam pomysłu co zrobić z tymi końcówkami... Myślałem może o obcięciu ori końcówek i zakupie jakiś podwójnych/szerokich ultera, ale większość jest na średnicę 50mm, a ori ma 56mm. Myślałem też o czymś w stylu rs, ale rura o średnicy 20cm (bo taki szeroki jest otwór w dokładce) raczej średnio pasuje do 2.0tdi :P  Może ktoś ma jakiś pomysł? Może zaproponuje jakieś końcówki które by pasowały? Jestem otwarty na propozycje :P 

 

 

20170330_172638.jpg

20170330_171946.jpg

Edytowane przez TimeToDeath
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwróc uwagę, że w RS rura zewnętrzna to tylko dekoracja, w niej siedzą normalne dwururki, tylko ich po prostu nie widać, bo ciemno tam... ale są. Wydech nie jest na stałe osadzony w tych dekoracyjnych końcówkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, właśnie dlatego piszę że jajowata końcówka wielkości 20cm będzie wyglądać jak... no właśnie nie będzie wyglądać :P Jedyne co mi jeszcze przyszło na myśl to szeroka końcówka buzzer (chyba 145x65), ale muszę najpierw użyć zdolności fotoszopa i zobaczyć mniej więcej czy to będzie jakoś wyglądać.

koncowka-zz150-2x.jpg

Edytowane przez TimeToDeath
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, TimeToDeath napisał:

Wiem, właśnie dlatego piszę że jajowata końcówka wielkości 20cm będzie wyglądać jak... no właśnie nie będzie wyglądać

będzie wyglądać jak RS, o ile nie będziesz mieć niczego "błyszczącego" w środku... ;)

Zawartość dodana 0 minutes later

BTW. od czego ta dokładka zderzaka jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakiej wielkości jest ta końcówka w rs? I jest owalna czy okrągła?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3/31/2017 o 21:40, TimeToDeath napisał:

A jakiej wielkości jest ta końcówka w rs? I jest owalna czy okrągła?

owalna, jest wielkości tej dziury w dokładce... na "oko" wygląda jak rozmiar Twojej. Dlatego spytałem co to za dzwina dokładka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, nie doczytałem. Znalazłem na allegro, w opisie było że na wzór rs. Nie jest oryginalna, zrobiona z włókna, ale kupiłem bo mi się podobała :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.03.2017 o 20:26, TimeToDeath napisał:

Witam wszystkich :) Jestem świeżo po wymianie tłumika z 2.0 na podwójny 3.0 i przy okazji zmianie zderzaka na polift s-line. Zachorowałem na trochę inną dokładkę niż ori s-line i mam pewien problem i liczę że ktoś coś doradzi. Ogólnie trochę się przeliczyłem z dokładką i mam teraz "mały" problem. 1. wydech jest za nisko i leży na dokładce. 2. końcówki nie są na środku otworów. Po trzecie same końcówki są za mała do tych dziur. Sama dokładka osobiście mi się podoba, ale nie mam pomysłu co zrobić z tymi końcówkami... Myślałem może o obcięciu ori końcówek i zakupie jakiś podwójnych/szerokich ultera, ale większość jest na średnicę 50mm, a ori ma 56mm. Myślałem też o czymś w stylu rs, ale rura o średnicy 20cm (bo taki szeroki jest otwór w dokładce) raczej średnio pasuje do 2.0tdi :P  Może ktoś ma jakiś pomysł? Może zaproponuje jakieś końcówki które by pasowały? Jestem otwarty na propozycje :P 

 

 

20170330_172638.jpg

20170330_171946.jpg

Wygląda trochę jak orurowany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, 

czy do 2.0 tdi (a5 2010) rok - podwójny wydech z lewej pasują końcówki jedynie dedykowane do audi czy ogólnie wszystkie z grupy VW oczywiście oem ?

http://allegro.pl/oe-vag-koncowki-wydechu-60mm-1-2-1-4-tsi-2-0tdi-i6702035630.html 

podejdą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chce zalozyc koncowki ulter n1-90rs, mierzylem suwmiarka srednice zewnetrzna wydechu i ma 52mm,sprzedawca ze strony ultera doradzal mi zeby wziac o srednicy montazowej 55mm, czy ktos przerabial temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

gdzie mogę dostać ładne końcówki do zderzaka i dyfuzora z S4 tak zeby zrobic z jednej storny 2 rurki i z drugiej, chce to zrobic do tego zderzaka

 

cc30fba2417bad355c1e6669b134.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.05.2017 o 21:27, majty2009 napisał:

witam,

gdzie mogę dostać ładne końcówki do zderzaka i dyfuzora z S4 tak zeby zrobic z jednej storny 2 rurki i z drugiej, chce to zrobic do tego zderzaka

 

cc30fba2417bad355c1e6669b134.jpg

:hi:

http://ulter.com.pl/pl/offer/endings/double

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, 

Mogę też polecić Buzzer.pl

Spory wybór mają. Można końcówki na wymiar zamówić.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Szukam jakis fajnych końcówek do wydechu od a5 3.0 tdi lift.

Myslalem o ULTER 100 mm, tylko nie wiem jak wygląda jego montaż.. go nasuwa się na końcówki wydechu? Wyczytałem w temacie wrclaguna'y, że Grzesiu stosując te końcówki przyciał koniec wydechu, a potem je przyspawał. Ktos wie jak sprawa wygląda? :P

http://ulter.com.pl/pl/offer/endings/single/371

Kusi też Buzzer o którym koledzy wyżej wspominali :P 

pozdro!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...