Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] GT Cupline - warto kupic ten zestaw (amory + sprezyny)???


slepy

Rekomendowane odpowiedzi

wiem ze bylo juz o firmie gt cuupline, ale nie spotkalem sie na szukajce z tematem kompletu zawieszenia, i tu pytanie nastepujace: czy warto??? i jak sie bedzie autko spisywalo po takim obnizeniu???

http://allegro.pl/item289950246_zawieszenie_sportowe_audi_a4_40_40mm_gt_cupline.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak tylo jak z jakoscia, tego zestawu, ma ktos taki zestaw, albo choc sprezyny albo amory tej firmy, zeby sie wypowiedziec jak sie to spisuje??[br]Dopisany: 11 Styczeń 2008, 16:10 _________________________________________________a co powiecie o tym

http://moto.allegro.pl/item292230699_zawieszenie_gwintowane_audi_a4_b5_fk_automotive.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega Wosiek ma taki zestaw u siebie (ten pierwszy) i mówi ze za nisko poszedł w dół (niżej niż podaje tuv)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie szukałem takiego tylko zeby mi obnizyl 30mm przód i 20 tyl ale nie moge znalezc, moze poddacie jakas propozycje???

no i dalej czekam na opinie zarowno pierwszego jak i drugiego zestawu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście odradzam zakup. Mam u siebie sprężyny tej firmy. Na początku wszystko fajnie ale po pewnym czasie samochód siadł więcej niż zadeklarował producent, więc już zaczynam sie rozglądac za oryginalnym sportowym -20mm. W salonie 320PLN od sztuki przód jak i tył więc trochę drogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega Wosiek ma taki zestaw u siebie (ten pierwszy) i mówi ze za nisko poszedł w dół (niżej niż podaje tuv)

tej firmy nie mam, mam k&w która chyba jest nieco lepsza od gt cupline...

same spręzyny obniżą 4cm lecz gdy zamontujesz amory sportowe to licz kolejne 2 cm...

na tych co ja miałem źle mi się nie jeździło,ale jak założyłem 15 zimówki to jest tragedia,nigdzie wjechać nie mogłem, próg zwalniający to była tragedia, mise od tiptonika pogiętą i poszorowaną, korek spływowy w misie olejowej prawie wyrwany więc jednak się nie zastanawiałem i trzeba było wymienić na inne....

gdy miałem 17 w lata to całkiem przyzwoicie się jeździło

więc jeżeli masz zakładać to szukaj -40mm max

-60mm możesz założyć jak będziesz śmigał na 18" kolach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie uposazyl bym sie w taki zestaw jak pisaleem wczesnij 30mm przod i 20 tyl tylko nie moge nigdzie znalezc :kwasny: a samych sprezyn nie chce zakladac bo nie wiem kiedy byly amory wymieniane, choc jak bylem u mechanika to powiedzial ze jeszcze daja rady, ale nie wiem czy ryzykowac???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30mm przod i 20 tyl tylko nie moge nigdzie znalezc

Przecież już wcześniej jest napisane że -20mm w serwisie i orginały :)

Na twoim miejscu założyłbym same sprężyny -30mm do seryjnych amortyzatorów, kupisz nówki amorki i nie będzie dużo drożej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie amorki są najważniejsze w tym jak samochód się zachowuje na drodze, więc myśle że powinieneś kupić amorki dobre,trochę twardsze do sportowych spręzyn,a same spręzyny kupić ori sport tylko spotkac takie to cud.... ew. eibachy chyba obnizają przyzwoicie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za tą cene to lepiej poszukaj sobie jakiegos gwintu troche używanego

mi ostatnio udało sie kupić spreżyny ori - 20 mm 4 szt.

jak zamontuje to zobacze jak sie bedzie jezdzic bo podobno dosc twarde są :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sokolnh no to ja prosze o relacje z jazdy i fotki jak sie furka prezentuje ;) a sprezynki zakladasz na seryjne amory, czy kupowales inne??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie spreżyny i nie mogę ich zamontować ale obniżają 40mm i mam je zamiar sprzedać

a to dlaczego nie mozesz zamontowac???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...