Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Zgasł podczas jazdy i nie odpala


kylo5

Rekomendowane odpowiedzi

samochod zgasl podczas jazdy szarpalo i juz nie odpala :kwasny: zaprowadzony do warsztatu bledow pod vagiem brak :wallbash:mechanik powiedzal ze mogla pompa pasc zdjal przewody od filtra paliwa a tam sucho :angry: prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też o tym pomyślałem,zalać filtr i spróbować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paliwko jest upiera sie przy pompce paliwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silnik na PD nawet bez pompy w baku musi odpalić i klekotać :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki znajomy kiedyś kombinował sobie z odcięciem właśnie tej pompy , silnik po jej wyłączeniu odpalał i "gadał" najnormalniej w Świecie :evil:

Ale może akurat takiego "mocnego traktora" miał :mysli:

[br]Dopisany: 10 Maj 2011, 21:41_________________________________________________Co do pompy , sprawdź :

*bezpiecznik nr. 28

*jak bezp. ok. to sprawdź czy pojawia się na nim napięcie po włączeniu zapłonu

*jak nie ma napięcia to padł przekaźnik pompy paliwa , numer 167, znajduje się pod kierownicą. trzeba ściągnac osłonę plastikową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mechanik dzwonil do mnie mowil ze dobry przekaznik i bezpiecznuk jest

jaka tam pomka idze bo chce mi jakiegos chinola wstawic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mechanik dzwonil do mnie mowil ze dobry przekaznik i bezpiecznuk jest

jaka tam pomka idze bo chce mi jakiegos chinola wstawic?

napisz mi VIN na PW :wink4: ... i czy jest to FWD czy Q ( bo to bardzo ważne ) w profilu nie masz zaznaczone :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja się z tobą nie zgodzę że bez pompy paliwa silnik z PD musi odpalić a z tego wzgędu że w tych silnikach masz dwie pompy jedną paliwową w zbiorniku a drugą vaccupompę na silniku i jeśli ta pompa w zbiorniku paliwa padła nie koniecznie silnik odpali a czasmi może zgasnąć podczas jazdy przy niskim stanie paliwa,kylo5 sprawdź najlepiej czy ta pompa paliwa na zbiorniku ci działa, ściągnij tylne siedzenie i będziesz słyszał czy działa jak nie to możesz sprubować ją lekko stuknąć może się wzbudzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pompa paliwa do FWD

8E0 919 050 AE

[br]Dopisany: 10 Maj 2011, 22:00_________________________________________________

a ja się z tobą nie zgodzę że bez pompy paliwa silnik z PD musi odpalić a z tego wzgędu że w tych silnikach masz dwie pompy jedną paliwową w zbiorniku a drugą vaccupompę na silniku i jeśli ta pompa w zbiorniku paliwa padła nie koniecznie silnik odpali a czasmi może zgasnąć podczas jazdy przy niskim stanie paliwa,kylo5 sprawdź najlepiej czy ta pompa paliwa na zbiorniku ci działa, ściągnij tylne siedzenie i będziesz słyszał czy działa jak nie to możesz sprubować ją lekko stuknąć może się wzbudzi.

"zdrowy" klekot na PD powinien dać radę :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje za pomoc wszystkim poinformuje jak bedzie cos jasniej jutro :)[br]Dopisany: 10 Maj 2011, 22:04_________________________________________________panowie dzwonil mechanior u mowi ze nie ma pompy pod siedzeniem :disgust:chce zbiornik wyciagac :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy auto odpala ?

Miałem podobny ale nie identyczny przypadek. Ciepły odpalał i gasł a zimny chodził przez chwilę. Okazało się że ECU się wysrało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna o info jak dostac sie do pompy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje za pomoc wszystkim poinformuje jak bedzie cos jasniej jutro :)[br]Dopisany: 10 Maj 2011, 22:04_________________________________________________panowie dzwonil mechanior u mowi ze nie ma pompy pod siedzeniem :disgust:chce zbiornik wyciagac :wallbash:

chyba pod przednim siedzeniem szukał :polew: dojście do pompy jest od bagażnika pod plastikowym deklem jest pompa paliwa ... a czy wogóle dziala to po przekreceniu zaplonu, przez chwilę powinno być ją słychać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w avancie tez ?

czyli kolo kola zpasowego niech szuka? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w limuzynie pompa paliwa jest pod tylnym siedzeniem pod plastikowym deklem ale jak przekręcisz kluczyk to słychać jak działa a w avancie jak pisze yaboo od bagażnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy takie czynności ten mechanik wykonał

Sprawdzanie pompy paliwa w 1.9 TDI PD :

29983887.jpg

46650343.jpg

11836133.jpg

A jak tak to zostanie dla "potomnych" :wink4:

Jak ją wymontować to następny "dział" :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pompa wymieniona niestety dalej nie pali paliwo dochodzi do filta prosze o pomoc :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...