Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] A4 TDi


slepy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jak tylko zlozysz zderzak do kupy to wrzucaj fotke bo jestem ciekawy jak wyjda siatki i halogeny, bo mam zderzak do wymiany a moje halogeny rozsypaly sie w drobny mak po spotkaniu z passatem i trzeba bedzie zalozyc inne i niewiem czy zakladac tak jak przedtem czy jakies inne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no wszyscy są ciekaw fotek kratek. :cool1:

Do prośby fotek dołączam się i ja :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezle przerobiles ta A4.. :mysli::kox:

fotki rezania były dla zmyły :wink4:, to jest prawdziwy efekt :naughty:, brakło tylko słonia dla pełnego :kox:

kratki już są gorzej z halogenami :naughty:, brak czasu, ale do świąt napewno coś wyrezam, ostanio spotkałem na allegro, komplet ORI z kratkami za 280, cena bardzo fajna, gdybym nie kupił tych to pewnie bym je łyknął :wink4:

[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2009, 23:25_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item592598439_audi_a4_1999_2001_valeo.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopisany: 01 Kwiecień 2009, 23:25http://moto.allegro.pl/item592598439_audi_a4_1999_2001_valeo.html

:shocked: i to z mojej miejscowości .

Szkoda że mam teraz inne wydatki :no:

Pozdro .

byle do Świąt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie ja o nich myślę ale pierwsze to kasa, a drugie to mam już gotowe kratki z przedliftu i trzebabyłoby je znów rezać, a za spawanie już 70zł zapłaciłem :wink4:

potrzebuję uszczelkę o przekroju U, spotkał się ktoś lub ma jakieś namiary?[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2009, 23:42_________________________________________________furka jutro ląduje w lakiernika, halogeny będą chyba schowane za kratkami :gwizdanie:, siatex jest zbyt cienki i gdybym wyciął dziurę na halogen to by się nie miał czego trzymać, a przez to że jest cienki nie ogranicza, światła z halogenu, zrobiłem go tak że ma z 6cm regulacji przód tył, także może w przyszłości wyrezam siatex, choć bardziej jestem nastawiony na to iż w przyszłości kupię Ori halogeny, w dobrej cenie ( tylko muszą się jakieś oszczędności uzbierać :przebiegly:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to wszyscy czekamy na fotki, ja juz tez mam halogeny ogarniete :naughty:

kupowałeś te ORi czy też uniwersalne??

Doszedł nowy zakup, kto zgadnie co :gwizdanie:, Jerzu Ty się nie liczysz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jadę po nie w sobotę to na wieczór pewnie bedą fotki, rozmiar ostatnio dość popularny na forum :naughty:, a wzorek też dość popularny, oblukany ale mi się podoba :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popularny 19 cali :kox: a wzorek pewnie RS6 :kox: ostatnio duzo osób miało go w ankietach sam na to choruje :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popularny 19 cali :kox: a wzorek pewnie RS6 :kox: ostatnio duzo osób miało go w ankietach sam na to choruje :evil:

aż tak popularny to nie... 18", a wzór równie popularny co RS6, popatrz na ostatnie wypowiedzi Jerza w Twoim wątku :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to łaaaadnie :naughty: teraz to sie będzie prezentował :kox: :kox: a wtryski ogarniasz powoli :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem kupić wczoraj, ale dobrze że nie kupiłem bo bym z kasą nie wydolił, malowanie troszkę mnie skrobnie, no i te felgi,

ale cały czas mam je na oku, chcę kupić całe 0,205, bo więcej niż 130 na turbince od 1Z raczej nie wyciagne, i nie ma sensu ładować większych :cool1:[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2009, 23:15_________________________________________________Nowy zakup http://moto.allegro.pl/item593799010_zestaw_do_malowania_zaciskow_hamulcowych_najtanie.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem kupić wczoraj, ale dobrze że nie kupiłem bo bym z kasą nie wydolił, malowanie troszkę mnie skrobnie, no i te felgi,

ale cały czas mam je na oku, chcę kupić całe 0,205, bo więcej niż 130 na turbince od 1Z raczej nie wyciagne, i nie ma sensu ładować większych :cool1:[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2009, 23:15_________________________________________________Nowy zakup http://moto.allegro.pl/item593799010_zestaw_do_malowania_zaciskow_hamulcowych_najtanie.html

kurcze chyba tez sie skusze.... napisz jak wyszlo malowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie dopiero auto oddałem do malowania, pod koniec tygodnia powinienem go mieć, także się chyba za to zabiorę ale najpierw, muszę założyć zawias, a potem będę czyścił środek, to auto i tak będzie stało to się za to wezmę :cool1:[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2009, 20:00_________________________________________________Nowy zakup :polew: w końcu :kox:

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=588234616

no i teraz będzie pryskało :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...