Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 dziwny kluczyk i brak pilota do c. z. ???


szpak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W mojej A4 rocznik 98 jest tylko 1 kluczyk i to bez pilota do centralnego. Bagażnika nim nie moge otworzyc. Czy moze cos byc kombinowane z tym kluczem? jakis dorabiany? auto jest wyposazone i moim zdaniem pilot powinien byc. poprostu nie wiem czy oryginalny z pilotem sie zgubiłi cos bylo kombinowane.Co wiecie na ten temat, czy do tych modeli był jeden kluczyk czy kilka. Ojciec ma passata b5 tez 98r i ma 1 kluczyk do wszystkiego i centralny jest na pilot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kluczyk o którym piszesz to kluczyk serwisowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie orientujesz sie czy roczniki 98 mialy c. z. na pilot?

Ja miałem '96 i miałem centralny na pilota :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kumpel ma z '98 i nie ma centrala na pilota, wiec może być bez i u ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dziwnie produkują te a4. a mozna jakis pilot dokupic i tak zrobic zeby działał z tym centralnym co jest juz w drzwiach? by było tak po fachowemu jakby moja niunia miała pilocik :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze by bylo zebys podpial auto do vaga i to sprawdzil,jesli :audi: mialo pilota pewnie bedzie w pamieci sterownika,jesli nie ma nic ....to moze zainstaluj alarm ,bedziesz mial piloty co najmniej 2,a jesli chodzi o klucze to model jaki ja mam mial 3 klucze i jeden serwisowy,nie wszystkie maja pilota,bo byly opcje bez,ale za to mialy podgrzewany bebenek zamka[br]Dopisany: 05 Styczeń 2008, 21:16 _________________________________________________ a jesli :audi: mialo pilota,to mazna owszem z vagiem jedynie jesli masz jeden klucz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...