Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)


maudia4

Rekomendowane odpowiedzi

Ten zapis o 3 wersjach dotyczy nie kierownic, tylko właśnie modułów pod kierownicą. Moduł jest w każdym B6, po kierownicy można poznać mniej więcej w jakiej jest wersji. Także na to nie patrz, dołożysz tempomat bez problemu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam audi b7 2005 rok kupiłem vcds 10.6.4 klon i jak wchodzę w 03 abs brakes to nie podswietla mi login nie moge zakodowc czujnika skretu. Orientuje sie ktos czy to wina programu czy cos innego

Na początku wątku masz wszystko opisane :wink: ...LOGIN też .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez masz taką samą sytuację nie jest aktywne okienko 11-login. Może zrobić to przez 16- security acces. ? Bede zmieniał w tym tygodniu moduł i dokładał tempomat. Ale jak się nie zaloguję (11) to jak zakodować ABS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pamiętam dokładnie, ale ja u siebie, żeby wejść w login-najpierw musiałem wejść w błędy, skasować je i dopiero okienko było aktywne-ale głowy nie dam, bo nie pamiętam dokładnie:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle,że dziś właśnie próbowałem się zalogować dla próby... Chciałem zobaczyć właśnie to kodowanie.... A błędów niema i okienka aktywnego też brak. Chyba że się uaktywnia jak Abs jest wykodowany ale pewnie nie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyne, co dobrze pamiętam, to jest ilość loginów-na pewno masz trzy, jak wpiszesz trzy błędne-musisz odczekać godzinę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki sterownik oraz kodowanie...

Address 03: ABS Brakes Labels: 8E0-910-517.lbl

Part No SW: 8E0 910 517 B HW: 8E0 614 517 AT

Component: ESP8 front H04 0180

Revision: 00000000 Serial number: 00000000000000

Coding: 0004401

Shop #: WSC 06325 000 00000

VCID: 2648736EE88F

Może ktoś w B7 poradził sobie z tym zalogowaniem do ABS-u? A może nie trzeba się logować w przypadku Boscha 8.0?

na stronie wiki pisze tak"

If the old Control Module is still accessible read/copy it's Coding to the new Module. In case this is not possible please contact us directly and we will assist you with the Coding Process."

Może wystarczy tylko nacisnąć 07 -Coding i wpisać kodowanie 0004401 w okienko i zatwierdzić? (Nie chcę na próbę wykodować ABS)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz spróbować, jak będzie złe kodowanie-to albo sterownik odrzuci, albo powrócisz do poprzedniego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

szukam speca co założy tempomat do A4 B7, mam wszystko co jest potrzebne do montażu czyli manetkę i odpowiedni moduł

czy jest ktoś w Krakowie lub okolicach :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz w dziale Zlociki i Spociki, tam najszybciej znajdziesz kogoś kto pomoże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz do kolegi Sieman'a ja mam zamontowany tempomat właśnie przez niego i jest git

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tak nawet jak potrzebujecie jakiś części to kolega Siemian wszystko ma w dobrych cenach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój problem rozwiązany troche to trwalo bo moj klon VCDS padl mi przy auto-scan ale udalo mi sie naprawic . ABS 8.0 zamiast LOGIN przy kalibracji czujnika skretu weszlem w security acces wpisałem 40168 i udało sie. Jezuwrc nie miałem rozkodowanego ABS ale weszłem w coding i ustawilem moj stary kod(0004425) i wszystko bylo w pożądku nie musialem sie logowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezuwrc nie miałem rozkodowanego ABS ale weszłem w coding i ustawilem moj stary kod(0004425) i wszystko bylo w pożądku nie musialem sie logowac

Czyli tylko nacisnąć 07 -Coding i wpisać kodowanie ze starego (np0004401) w okienko i zatwierdzić? i Ok? i zakodowane? Bogdan?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

szukam speca co założy tempomat do A4 B7, mam wszystko co jest potrzebne do montażu czyli manetkę i odpowiedni moduł

czy jest ktoś w Krakowie lub okolicach :a4fan:

a może znajdę kogoś w Kielcach lub okolicach często tam bywam

np. z serwisu WV-Audi Kielce co dorabia po godzinach i kuma co i jak zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

Tempomat zamontowany i działa w A4 B6 mam tylko problem z ESP i ABS mój VCDS-Lite nie daje rady zakodować ABS-u ,Prosił bym Kolegów o podpowiedz jakim programem to zakodować żeby poszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...