Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] PRACA PRZEPUSTNICY


arturo_84

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lukasz,  Młody

a co jezeli nie slychac przepustnicy,ja przekręcam i nic nie slychac.przeciez gdyby nie działala to by sie nie mógl odpalic (chyba).po odpieciu akumulatora czekalem dwie minuty na włączowym zaplonie odpalilem i rozgrzalem go na wolnych obrotach do 90stopni.później zgasilem wyciągnołem wtyczkę od przepustnicy podpiolem na nowo przekręcilem zapłon i nic nie slyszalem.czy przepustnica nie dziala i czy samochód moze chodzic gdy przepustnica jest popsuta??

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co jezeli nie slychac przepustnicy,ja przekręcam i nic nie slychac.przeciez gdyby nie działala to by sie nie mógl odpalic (chyba).po odpieciu akumulatora czekalem dwie minuty na włączowym zaplonie odpalilem i rozgrzalem go na wolnych obrotach do 90stopni.później zgasilem wyciągnołem wtyczkę od przepustnicy podpiolem na nowo przekręcilem zapłon i nic nie slyszalem.czy przepustnica nie dziala i czy samochód moze chodzic gdy przepustnica jest popsuta??

pozdr

Podłącz VAGa i zrób adaptację przepustnicy, powinieneś usłyszeć takie "cykanie" przepustnicy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby rozgrzać auto w zimie na wolnych obrotach trzeba chyba je na noc zapalone zostawić :kox:

[br]Dopisany: 29 Styczeń 2008, 16:20 _________________________________________________W polsce zima na calego w angli jest troche cieplej. jest to mozliwe (sprawdzałem )85stopni w 15min.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...