Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kierunkowskazy przednie w stylu amerykańskim


!Tommy

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś ma jakiś sklep internetowy gdzie sprzedają takie przełączniki na 2 niezależne ścieżki? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy to prawda ze oprawka od tylnych świateł matiza pasuje do przednich kierunkowskazów ?

Bo gdzieś wyczytałem o tym w necie i się zastanawiam , bo cała wiązka z lamp od matiza kosztuje 30 zł :decayed:

Edit:

Dobra już nie ważne , bo znalazłem coś takiego i taniej :wink: 

http://allegro.pl/oprawka-p21-5w-bay15d-dla-zarowek-led-gniazdo-21w-i6190929120.html

Edytowane przez Hiper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie spasi, za płytkie i bańka będzie opierać się na tej "soczewce"

oprawki z tylnej lampy beetle czy merca evobus pasują, ale cena nowych odstrasza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Jakim patentem to założyłeś?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w liftowe oprawki bez problemy, wystarczy rozwiercić całość i wcisnąć tą z linku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy tym samym sposobem wejdzie w przedliftowe oprawki, bo nie mam wtyczek do poliftowych i zostawiłem przedliftowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ma ktoś dojścia do oprawek do VW? Konkretnie chodzi o oprawkę światła STOP z VW New Beetle I. Pasowałaby idealnie do tego patentu i nie trzeba byłoby wiele rezać :-) W ASO niestety 1 szt. kosztuje ok. 60 zł. Gdyby ktoś miał w ludzkiej cenie to od razu biorę 2 szt. i myślę, że nie byłbym jedynym chętnym ;-) 

Zrzut%20ekranu%202017-05-05%20o%2010.46.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukałem i ciężki temat, używka jak się trafia to szybko się sprzedaje, kupić całą lampę też bez sensu

to samo idzie do evobus'a i cena znośna http://sklep.arkotrans-czesci.pl/es/5-UKLAD-ELEKTRYCZNY/549-OPRAWKA-ZAROWKI-LAMPY-TYLNEJ-549.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj mimo wszystko gniazdo wygląda trochę inaczej, a w Beetlu jest chyba identyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem już jesienią tą aukcję

z tego co widzę po foto różnica będzie tylko we wtyczkach

OPRAWKA ŻARÓWKI LAMPY TYLNEJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio u siebie zamontowałem taką : http://allegro.pl/show_item.php?item=6136532396 bo gdzieś wyczytałem, że ma pasować niestety nie zwróciłem uwagi na 4 bolce ale wystarczy uciąć nożykiem jeden z tych małych i da się to wkręcić jedynie trzeba tak troche na ukos - najpierw ten długi bolczyk troche obrócić i pozostałe wskoczą i dokręcić, z racji tego że jak się mocniej przekręci to wyskakuje dla bezpieczeństwa objechałem do okoła klejem na gorąco, żeby się przypadkiem nie odkręciła sama w przyszłości no i zawsze to dodatkowe uszczelnienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem kilka dni temu, że przy włączonym lewym kierunkowskazie dodatkowo miga prawy, ale delikatnie - tym słabszym włóknem. Z kolei jak włączam prawy kierunek, to dodatkowo miga lewy - też słabszym włóknem. Czyli ten, co powinien, miga mocno, a ten drugi miga wtedy słabo. Na logikę - to, co było ori, gdzieś musi dotykać tego przewodu, który dorobiłem ze stacyjki, nie? Wszystko dzisiaj rozłożyłem, złożyłem od nowa na nowych lutach i d*pa - nadal migają oba jednocześnie. Musiałem przeciąć kabel na początku instalacji, żeby wrócić do fabrycznych kierunków... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...