Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kierunkowskazy przednie w stylu amerykańskim


!Tommy

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki Trzesiu za foto podglądowe i przyznam nawet fajnie to wyglada :wink:

Prosta sprawa ze nie ma to jak polifty ale nie ma czasu na zabranie sie do rzeźby:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm plus z minusem mowisz ?minus mam z kostki tej głownej od lampy :) a jutro postaram sie spreawdzic reszte :)

U mnie tak to wyglada :)

<a  href=116f0db83a431979m.jpg' alt='116f0db83a43

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tą samą folią co oklejałem lampę okleiłem żarówkę żeby zobaczyć jak to wygląda i jak dla mnie jest dobrze wiec tak zostało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy czy ktoś by mi mógł powiedzieć czy da rade podpiąć włącznik świateł USA do włącznika ASR i co trzeba było przerobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przekaźnik od halo np z lifta (posiadam na sprzedaż) a schemat znajdziesz w warsztacie pod tytułem "podłączenie przycisków poliftowych"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam koledzy ja teraz będę rezał i u siebie takie kierunki usa mam już oklejenie folią ale jeszcze chcę zrobić jeszcze aby świeciło się jak w usa. nabyłem dzisiaj żarówki w sklepie z częściami do aut amerykańskich i zakupiłem żarówki sprzedający nawet nie wiedział o jakiej mocy one są dopiero teraz w necie po numerze żarówki 1157NA sprawdziłem że ta żarówka ma napięcie 27W/8W i teraz mam do was pytanie czy nic się nie stanie jak wsadzę takie żarówki czy jednak musi być standard 21W/5W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to muszę sobie poszukac jakiegoś innego sklepu bo w tym akurat mieli tylko takie a na allegro to trochę cyna mają wysokie


a macie może jakiegoś sprzedawce takich żarówek bo ja dzisiaj już kolejne 2 sklepy obleciałem i mieli ale tylko takie żarówki jak pisałem bo że ponoć takie kładzione są do amerykanów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do siebie brałem od tego gościa jakieś 1,5roku temu i do tej pory działają jak należy:

http://allegro.pl/bosma-4131-zarowka-12v-21-5w-bay15d-amber-i4874770284.html?bi_s=archiwum_allegro&bi_m=Offers&bi_c=Product&bi_term=Motoryzacja-3_Cz%C4%99%C5%9Bci+samochodowe-620_O%C5%9Bwietlenie-623_%C5%BBar%C3%B3wki-4140

Koledzy zamawiali i też problemu nie było żeby się paliły szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://olx.pl/oferta/oprawka-zarowki-passat-b5-fl-usa-CID5-ID8F9xn.html

może ktoś z Lublina chętny to sam się zastanowię ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do siebie brałem od tego gościa jakieś 1,5roku temu i do tej pory działają jak należy:

http://allegro.pl/bosma-4131-zarowka-12v-21-5w-bay15d-amber-i4874770284.html?bi_s=archiwum_allegro&bi_m=Offers&bi_c=Product&bi_term=Motoryzacja-3_Cz%C4%99%C5%9Bci+samochodowe-620_O%C5%9Bwietlenie-623_%C5%BBar%C3%B3wki-4140

Koledzy zamawiali i też problemu nie było żeby się paliły szybko.

dzięki właśnie zamówiłem nie wiem czemu ale jak szukałem to mi wyskakiwały tylko 7 pozycji z całej polski coś chyba nie tak działa przeglądarka skoro po twoim linku było ogłoszenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też zawsze miałem problem ze znalezieniem żarówki poprzez wyszukiwarkę, wchodziłem na email i brałem link do gościa z allegro i u niego zawsze była dostępna :) Jeden bolec trzeba będzie zeszlifować żeby weszła w oryginalną oprawkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widocznie chodliwe są takie żarówki skoro na allegro co po niektóre to ceny są wysokie


koledzy dotarły do mnie już żarówki i teraz zabieram się za przygotowanie instalacji pod nie i chce podłączyć plus po stacyjce z pod kierownicy a to dlatego że mam moduł drl i po prostu więcej by tego stylu usa nie było niż by był i dla tego pomysł jest aby podłączyć do plusa po stacyjce lub do stałego oczywiście szło by przez przełącznik i teraz mam pytanie czy mogę to zasilić że z pod kierownicy szło by na jednym kablu przez przełącznik potem dał bym jeszcze bezpiecznik dla zabezpieczenia przed jakimś zwarciem czy jak tylko nie wiem jakiej wartości dać bezpiecznik no i czy potem pod maską z tego kabla mogło by się rozgałęzić na dwie lampy czy od samego poczatku musi iść osobno na 2 lampy czyli przełącznik troszkę inny aby podłaczyć 2 kable na raz i dwa bezpieczniki prosze o pomoc bo chciał bym jutro zacząć podłączanie instalacji a w weekend zajać się lampami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajesz plus po stacyjce, zaraz za plusem (przed przełącznikiem) dajesz bezpiecznik, i wypuszczasz 1 kabelek do lampy prawej, i jeden kabelek puszczasz od prawej do lewej w uszczelce maski np, i wsio w temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie ma aż takiej mocy żeby ciągnąć dwa przewody. Całość podłącz do +12v po włączeniu zapłonu(nie będziesz zapominał wyłączać) pomiędzy tym podłączeniem a włącznikiem daj bezpiecznik 1A. Od włącznika ciągniesz przewody do komory silnikowej i doprowadzasz do poszczególnych lamp. Żadnej filozofii nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha czyli nie muszę ciągnąć od kabiny dwóch przewodów tylko mogę pociagnąć do jednej z lamp a potem z tej lampy do drugiej. czy ten bezpiecznik 1A to jest wystarczająco


bo żarówki jakie teraz posiadam to 21/5 W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...