Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

super ogłoszenie dla potencjalnego złodzieja:wink: możesz mi wytłumaczyć Twój pomysł z ogłoszeniem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

super ogłoszenie dla potencjalnego złodzieja:wink: możesz mi wytłumaczyć Twój pomysł z ogłoszeniem ?

właśnie kilka minut temu się zorientowałem :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja swoją też wystawiam i zobacze co sie bedzie działo , jakbyn dostał tyle ile wystawie to sprzedam bez mrugnięcia okiem :naughty: jest tyle aut w tej cenie ze aż głowa boli

---------- Post dopisany at 20:21 ---------- Poprzedni post napisany at 20:20 ----------

:shock3: dwa wybuchy w USA w Bostonie na mecie maratonu 15 minut temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak mam fele 18" ET 43 i oponka 215, a przod ok -40/-45 to jaki moglbym dystans wlozyc, zeby mi nie obcieralo ?

Kerczi, ale wywalili szybe, czy weszli przez zamek jak u mnie ? Teraz tez mysle nad pozadnym i glosnym alarmem, jak cos bedziesz mial to daj cynk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Greg Kerczi ma na tyle 20mm ja zamówiłem 17 mm ale mam opone 235 ET43 wiec podobnie tylko opona szersza, u Ciebie myśle 15mm max

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam RNSE stan bardzo dobry brak KODU :decayed:

Na poważnie to draństwo a podejrzewam ze będzie coraz gorzej :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na tyle fele z ET20 guma 225/40/18 i jest praktycznie na gładko z rantem

Kerczi chyba 110db

ale hu.... Ci z tego myślisz że ktoś zareaguje już lepiej włożyć sobie taką przeciętną pod nogi kierowcy uwierz mi że nie wsadzisz głowy bo uszy chce rozwalić jak coś takiego zaczyna wyć w zamkniętym aucie. Ja już kiedyś o tym rozmawiałem z Lennoxem i uważam że jednak najskuteczniejsze jest coś co ciebie obudzi i na sto procent będziesz o tym wiedział że to twoje auto ktoś robi.

Trzeba kupić coś takiego żeby przetwarzało sygnał CAN na analog i do tego jakieś powiadomienie GSM i zawsze tam gdzie będzie sygnał GSM będziesz miał auto "na oku" bo co z tego że będziesz miał głośną syrenę jak nie będziesz na tyle blisko żeby ją usłyszeć no chyba że faktycznie zamontujesz taką z ciufci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42624001.jpg

Hela nie kupię tego paska od tego pana bo mu krzywo w oczy się patrzy :decayed::decayed::decayed:

:grin:

---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:13 ----------

Niezły sajgon w Bostonie :shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i właśnie dla tego nie mam zamiaru kupować rns-e bns gra zaje... jestem super zadowolony

..... jek tu żyć normalnie jak na świecie same ku... i złodzieje :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że wiosna... Wszyscy sprzątają swoje garaże i wymieniają na nowsze modele :facepalm::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi już 2 razy zaj.ebali RNS-E i dlatego mam Concert III.

Założyłbym i 3 raz, ale gdy miałem włamanie 2 raz w styczniu tamtego roku i było - 17, a ja jeździłem z folią na szybie dwa dni w oczekiwaniu na szybę to zwątpiłem...

Posiadanie RNS-E, gdy się nie ma garażu, domu mija się z celem..

Niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...