Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Znalezienie auta do odbudowy...nadającego sie do zrobienia stosunkowo niskim kosztem graniczy z cudem, a jeśli juz jest to trzeba miec farta i trafić na sztukę gdzie właściciel nie wie co sprzedaje albo poprostu trza duzo zapłacić...

Prosze. Oto auta do odbudowy marki Audi:

Audi 200 Typ43 -Technik Top- als Limousine in Beilngries

Cena 1800 euro czyli niecałe 8 tys zł...

Audi 200 - jetzt mit reduziertem Preis als Limousine in Amersfoort

Następny za 2000 euro, czyli niecałe 9 tys zł

Audi 200 typ 43 als Limousine in Heiligenberg

Ten za 1100 euro (czyli 5 tys zł) jest w najgorszym stanie, ale za różnice w cenie można sporo zrobić...

To są tylko trzy przykłady z brzegu żeby auto było identyczne. O Audi 80, 100 z lat 1978 - 1983 do tysiąca euro w przyzwoitym stanie nie wspomnę bo jest ich co najmniej kilkadziesiąt. Więc niech nikt (Gucio - o Tobie przede wszystkim myśle) mi tu nie pier**li że 15 tysięcy za baze to dobra cena, bo NIE JEST...

---------- Post dopisany at 13:19 ---------- Poprzedni post napisany at 13:15 ----------

Jeszcze jedno Audi:

Audi 100 LS IM GUTEM ZUSTAND BJ 1974 als Limousine in Witzenhausen

To jest dobra cena bazy do odbudowy. Szczególnie, że auto ma już 40 lat

Tranzit możesz nawet znajdź auto za 500 zł do odbudowy ,każdy wystawia aukcja za ile mu sie podoba i nie powinno Cię to interesować za ile ktoś auto sprzedaje będzie klient za np. 30 tyś to albo sie sprzeda albo nie więc nie musisz mi udowadniac innym aukcjami za ile takie auto są .Zreszta nie widziałeś auta a już oceniasz w jakim stanie to jest .Kerczi Ci dobrze napisał.Bedziesz chciał klasyka kup zrób pochwal się i nikt ci złego nie powie .Jeśli masz dalej cisnąć na temat odbudowy auta do mnie to odp....dol sie odemnie i tak będzie najlepiej .Zresztą nie zamierzam na ten temat z Tobą rozmawiać Amen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Chopaki Chopaki...lepiej dac spokoj i nie psuć sobie krwi o takie głupoty...lepiej wypijcie za to ze moj silnik zyje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Chopaki Chopaki...lepiej dac spokoj i nie psuć sobie krwi o takie głupoty...lepiej wypijcie za to ze moj silnik zyje :)

:drunk: żebyś już nie musiał skodą na spoty przyjeżdżać. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tranzit możesz nawet znajdź auto za 500 zł do odbudowy ,każdy wystawia aukcja za ile mu sie podoba i nie powinno Cię to interesować za ile ktoś auto sprzedaje będzie klient za np. 30 tyś to albo sie sprzeda albo nie więc nie musisz mi udowadniac innym aukcjami za ile takie auto są .Zreszta nie widziałeś auta a już oceniasz w jakim stanie to jest .Kerczi Ci dobrze napisał.Bedziesz chciał klasyka kup zrób pochwal się i nikt ci złego nie powie .Jeśli masz dalej cisnąć na temat odbudowy auta do mnie to odp....dol sie odemnie i tak będzie najlepiej .Zresztą nie zamierzam na ten temat z Tobą rozmawiać Amen

Napisałeś żebym sprawdził po ile są takie auta w DE, więc sprawdziłem i wkleiłem... Nie wiem zatem o co się tak ciskasz, szczególnie że nie Ty to auto sprzedajesz... Moje zdanie jest takie, że cena jest przesadzona. Możesz się z nim nie zgodzić - Twoja sprawa. Ale żeby chodzoło o ścisłość - nie odp...dole się od Ciebie, bo nawet nie zdążyłem się przypierd.lić. Przedstawiłem tylko konkretne i rzeczowe argumenty w obronie swojego zdania. Twoje argumenty natomiast pominę milczeniem...

---------- Post dopisany at 21:32 ---------- Poprzedni post napisany at 21:31 ----------

oj Chopaki Chopaki...lepiej dac spokoj i nie psuć sobie krwi o takie głupoty...lepiej wypijcie za to ze moj silnik zyje :)

Twoje zdrowie Kerczi i zdrowie Twojego silnika :drinks: Mam kilka fakturek dla Ciebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1485937_732404980111640_976679698_o.jpg

Nowa V klasa :whistling:

Ale na zewnątrz :grin:

Nowy Mercedes klasy V: jak przystało na "gwiazdę" - zdjęcia strona 1 | www.topgear.com.pl

---------- Post dopisany at 22:23 ---------- Poprzedni post napisany at 22:19 ----------

Pijany 24-latek holował pijanego kolegę - 26 stycznia 2014

Prze uje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transitku tylko taka kropelka do Twoich aukcji DE , do tych 8-9k masz jeszcze 4-5k rożnych oplat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolku... Otóż przepisy celne określają samochody na pewne grupy. Jedną z nich są pojazdy zabytkowe(niższy vat, zero akcyzy). Ale o tym napiszę szerzej jutro, chyba że sam się przygotujesz do rozmowy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żałuje bardzo ze nie mam czasu przysiąść i pisze po lebkach ale Ty chyba naprawdę nie masz pojęcia jak musi wyglądać auto Żeby je zarejestrować jako zabytek,nie wiem czy rejestrowales kiedyś auto na żółtych blachach , bo ja np. Rejestrowalem. VAT akurat tutaj nie ma nic do rzeczy. Chyba ze mylimy pojęcia i kupujemy juz auto zabytkowe...a to juz ma sie ni jak do naszej rozmowy o kupnie BAZY DO ODBUDOWY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry klasyko maniacy, dajecie po pupie,

Kerczi pechowe cos to auto ale... zdrowie ze zyje ;-)

Wstawac szkoda dnia :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SKRADZIONO BIAŁĄ A4B8 SEDAN 2012 DZIŚ Z POD BLOKU JAKBY KTOŚ COŚ ZAUWAŻYŁ PROSZĘ O KONTAKT 605-899-017

http://s3.postimg.org/rnl12vakv/2013_08_29_14_49_55.jpg

http://s3.postimg.org/npt5zpydr/2013_08_29_14_50_03.jpg

:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Mam sprawe odnośnie ludzi z krakowa potrzebuje zeby ktoś skosował mi błedy w vag oczywiscie piwko leci ;) i jak by ktoś pożyczył mi prostownika był bym wdzieczny mieszkam teraz w Krk i nie posiadam tu niestety takiego urządzenia .. :( Jest ktoś w stanie pomuc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wąski dziękuje za pomoc :hi::wink:

:wink: pincet się należy

łycha może być? :naughty: ale musisz ze mną wypić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wąski dziękuje za pomoc :hi::wink:

:wink: pincet się należy

łycha może być? :naughty: ale musisz ze mną wypić :decayed:

w sobotę ??

:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...