Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Ja tylko jestem zachwycony tym jak nasza wspaniala policja dba teraz o nasze bezpieczeństwo, tak jakby wcześniej szybka jazda po miescie byla bezpieczna.

I bardzo mi sie podoba jak wciaz chowają sie po krzkach, oczywiscie wszystko w imię bezpieczeństwa.

statystyki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cracoviacy dzisiaj spotuja czy ida na mecz? :)

Ida na mecz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawda jest taka ze niestety nowe przepisy ostudzą co po niektórych kierowców, byc moze wplynie to na bezpieczeństwo, niestety jestesmy spoleczenstwem kija i marchewki, jak nas sie nie kara surowo nie potrafimy sami sie zdyscyplinowac, dlaczego Polak przejezdzajacy granice z Niemcami jedzie przepisowo zawsze..... bo wie ze jak go złapią to zaplaci krocie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jest w ogóle spot dzisiaj pomimo braku cracoviaków ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i to nie kwestia panstwa policyjnego, na zachodzie juz dawno są takie sankcje ale tam widac kulture jazdy i do tego to zmierza u Nas, wyrobic świadomość w spoleczenstwie, co przyniesie efekty za nascie lat.

Narodowy Program poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym zaklada zmniejszenie ilosci zabitych o 50 % i ciezko rannych o 40 % do 2020 roku, bo nasze statystyki plasują nas na koncu Europy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i to nie kwestia panstwa policyjnego, na zachodzie juz dawno są takie sankcje ale tam widac kulture jazdy i do tego to zmierza u Nas, wyrobic świadomość w spoleczenstwie, co przyniesie efekty za nascie lat.

Narodowy Program poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym zaklada zmniejszenie ilosci zabitych o 50 % i ciezko rannych o 40 % do 2020 roku, bo nasze statystyki plasują nas na koncu Europy

prawo powinne być równe dla wszystkich a nie immunitety itd

http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-karambol-w-krakowie-tir-taranowal-wszystko-co-bylo-na-drodze,nId,1736212

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja może tez się zjawię, będziemy szukać gdzie mi skrzypi kanapa z tyłu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i to nie kwestia panstwa policyjnego, na zachodzie juz dawno są takie sankcje ale tam widac kulture jazdy i do tego to zmierza u Nas, wyrobic świadomość w spoleczenstwie, co przyniesie efekty za nascie lat.

Narodowy Program poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym zaklada zmniejszenie ilosci zabitych o 50 % i ciezko rannych o 40 % do 2020 roku, bo nasze statystyki plasują nas na koncu Europy

Paczku róży wbrew temu co mówią Wam na odprawach, w wiekszości wypadków głównym problemem są nasze drogi lub ich brak.

Powiedz mi ile wypadków śmiertelnych było w polsce w zeszłym roku na autostradach.

I jak juz tak sie porownujemy do zachodu, to strasznie bym chcial by w Polsce tak jak u naszych zachodnich sąsiadów policja nie łamała przepisów i przestała być bezkarnaz

No chyba, że dzielimi się na tych co mogą i na tych na których się poluje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i to nie kwestia panstwa policyjnego, na zachodzie juz dawno są takie sankcje ale tam widac kulture jazdy i do tego to zmierza u Nas, wyrobic świadomość w spoleczenstwie, co przyniesie efekty za nascie lat.

Narodowy Program poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym zaklada zmniejszenie ilosci zabitych o 50 % i ciezko rannych o 40 % do 2020 roku, bo nasze statystyki plasują nas na koncu Europy

Paczku róży wbrew temu co mówią Wam na odprawach, w wiekszości wypadków głównym problemem są nasze drogi lub ich brak.

Powiedz mi ile wypadków śmiertelnych było w polsce w zeszłym roku na autostradach.

I jak juz tak sie porownujemy do zachodu, to strasznie bym chcial by w Polsce tak jak u naszych zachodnich sąsiadów policja nie łamała przepisów i przestała być bezkarnaz

No chyba, że dzielimi się na tych co mogą i na tych na których się poluje.

czego mogę Panu polać bo Pan bardzo dobrze prawi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boseron,

ale tylko u nas policja stoi w przyslowiowych "krzakach"
nie ma kompletnej wiedzy nt pomiarow, czesto pakujac goscia na mine(do sadu) i potem mowiac, ze sie nie pamieta.

gdbyby tak zaczac egzekwowac te nowe przepisy, to okazaloby sie, ze przez 3 miesiace policja na interwencje bedzie jezdzic rowerami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stan drog zgadzam sie, ale i stan techniczny pojazdów, zlomow sciaganych zza zachodniej granicy... nadmiernej predkosci, infrastruktory, swiadonosci pieszych tez,

odnosnie immunitetow tez sie zgadzam ze powinni podlegać przepisom na zasadach ogolnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i to nie kwestia panstwa policyjnego, na zachodzie juz dawno są takie sankcje ale tam widac kulture jazdy i do tego to zmierza u Nas, wyrobic świadomość w spoleczenstwie, co przyniesie efekty za nascie lat.

Narodowy Program poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym zaklada zmniejszenie ilosci zabitych o 50 % i ciezko rannych o 40 % do 2020 roku, bo nasze statystyki plasują nas na koncu Europy

ja pamietam jak pierwszy raz pojechalem do niemiec. kilkaset kilometrow grzalem autostrada a pozniej zjechalem z "autobahn'a" i 14 kilometrow dojechalem do miejsca docelowego przez wioski - oczywiscie rowno trzymajac sie limitu predkosci. w weekend pojechalem odwiedzic rodzicow - smignalem A4 do rzeszowa (pomimo tego, ze rodzicow mam w stalowej woli czyli troche nie w tym kierunku) jadac w okolicach 140-160, pozniej zjechalem na S19 i przejechalem nia cale 7 kilometrow a pozniej sie skonczyla bo tyle wybudowali drogi rzeszow-lublin. nastepnie tluklem sie 60 km wiochami i gdybym mial jechac cala ta droge 50 km/h to by mnie ku%^&*ica strzelila.

fajnie ze panowie na wiejskiej w wawie uchwalili nowe przepisy, szkoda tylko ze w tym samym czasie zapomnieli zniesc dla siebie imunitet od mandatow drogowych (bo z jakiej racji one sa?). gdyby jednemu i drugiemu pare razy zabrali prawko to sie ogarneli - a tak - te przepisy sa dla wszystkich tylko nie dla panow poslow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stan drog zgadzam sie, ale i stan techniczny pojazdów, zlomow sciaganych zza zachodniej granicy... nadmiernej predkosci, infrastruktory, swiadonosci pieszych tez,

odnosnie immunitetow tez sie zgadzam ze powinni podlegać przepisom na zasadach ogolnych.

To jakimi autami jeździmy nie jest dziełem przypadku. Gdzieś "europa" wraki musiała upchnąć i tu bardzo chciałem podziękować za 18 proc akcyzy ( nie zgodnej z prawem europejskim ) którą to wciąż jestśmy obciążeni. Od wozu za 60 tyś musisz uddac danine 10 tyś, pieknie.

i to nie kwestia panstwa policyjnego, na zachodzie juz dawno są takie sankcje ale tam widac kulture jazdy i do tego to zmierza u Nas, wyrobic świadomość w spoleczenstwie, co przyniesie efekty za nascie lat.

Narodowy Program poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym zaklada zmniejszenie ilosci zabitych o 50 % i ciezko rannych o 40 % do 2020 roku, bo nasze statystyki plasują nas na koncu Europy

ja pamietam jak pierwszy raz pojechalem do niemiec. kilkaset kilometrow grzalem autostrada a pozniej zjechalem z "autobahn'a" i 14 kilometrow dojechalem do miejsca docelowego przez wioski - oczywiscie rowno trzymajac sie limitu predkosci. w weekend pojechalem odwiedzic rodzicow - smignalem A4 do rzeszowa (pomimo tego, ze rodzicow mam w stalowej woli czyli troche nie w tym kierunku) jadac w okolicach 140-160, pozniej zjechalem na S19 i przejechalem nia cale 7 kilometrow a pozniej sie skonczyla bo tyle wybudowali drogi rzeszow-lublin. nastepnie tluklem sie 60 km wiochami i gdybym mial jechac cala ta droge 50 km/h to by mnie ku%^&*ica strzelila.

fajnie ze panowie na wiejskiej w wawie uchwalili nowe przepisy, szkoda tylko ze w tym samym czasie zapomnieli zniesc dla siebie imunitet od mandatow drogowych (bo z jakiej racji one sa?). gdyby jednemu i drugiemu pare razy zabrali prawko to sie ogarneli - a tak - te przepisy sa dla wszystkich tylko nie dla panow poslow

Kirowca tira chcac jechac przpisowo z Białegostoku do Wałbrzycha musiałby spać po drodze, wiec o czym mowa. Edytowane przez gruszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry :)

wiecie jak to z tym nowym cennikiem za prędkość ? bo kolega z pracy dzisiaj załapał sie wg starego cennika i juz zgłupiałem :)

@boseron ty powinieneś coś wiedzieć :)

kolega trafił na niedoszkolonego policjanta
Może zrobili promke na zachętę żeby w kolejnym tygodniu więcej bankietów zarekwirować ;)

piszę, bo przy poprzedniej zmianie przepisów też było takie haloo wielkie, a w życie weszły jakieś pierdółki

teraz patrzyłem na stronę policajów, i piszą o zabieraniu prawka, nietrzeźwości ale właśnie nie widzę nic o cenniku prędkości.

może po prostu jest dalej odsunięte w czasie ?!? - sam cennik

Tutaj nowy cennik za przekroczenie prędkości, poszło ostro w górę w terenie zabudowanym http://superauto24.se.pl/auto-porady/taryfikator-mandatow-2015-od-18-maja-bardzo-wysokie-stawki-za-predkosc_603858.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwolnia, zwolnia...

Jadac do domu wczoraj spotkalem 3 patrole na odcinku Wieliczka - Dobczyce....a byla 1 w nocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...