Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

W dniu 6.11.2017 o 15:32, MOHITO napisał:

Hello

ponieważ moje Audi sie sprzedało (tak że wierzcie w swoje "wypieszczone" Audi'ce że trzymają cenę, ale tylko te nie rozbite :)

https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-audi-a4-b8-quattro-177-diesel-individ-firmowe-niemieckie-bezwyp-servis-ID6zeF5B.html

i przechodzę do zwolenników  BMW na tym forum Audi  (bo widzę tu całkiem spore "kółeczko"  entuzjastów marki , a nawet mamy już Opla:)

https://photos.app.goo.gl/grIartviWTWgBrvG3

Edraven - bedę dzwonił w sprawie "przyspieszenia Bavarki"  bo nie podoba mi się jak jest zrobione te ponoć 250 KM.  (tu jest Bi-turbo) 

 

 

 

Pochwal się coś więcej co tam w bawarce siedzi;) jaki rok, jaki wypas. B8 szkoda strasznie bo fajne auto i jeździło jak trzeba . x drivea raczej nie polubisz. To on sprawia że bawarka nie jedzie przy takiej mocy. Myślę że B8 po sofcie wcignelaby ją;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie wiem , zrobiłem dopiero trasę z Monachium i mam pozytywny odbiór. Ale wiadomo jak to po zmianie.  xDrive nie jest problemem, X1 to jednak "SUV" mały ale jednak wyżej zawieszony suv, więc nagły wyskok z "kolejki na prawym pasie" nie jest już tak pewny jak B8. Ale przyznam że od 120 - 220 druga turbina dmucha tak dobrze że uczucie narastającego momentu i prędkości jest imponujące. gdyby się jeszcze udało utrzymać vektor przyspieszenia w skręcie to już by było bosko..:)

co do gratów w środku - Najlepiej przyjadę na spota- to się wyjaśni. 

Jak na razie tęsknie za Webasto, ale za to audio i możliwości bluetootha, mniejsza kierownica bardziej mi sie podobają  niż B8 Audi ( 2011). Generalnie iDrive jest bardziej przystępny od MMi

Ale to co obserwuje kierowca przed sobą ( konsola, liczniki) to jest dramat jak na auto z roku 2013 !

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, MOHITO napisał:

Jeszcze nie wiem , zrobiłem dopiero trasę z Monachium i mam pozytywny odbiór. Ale wiadomo jak to po zmianie.  xDrive nie jest problemem, X1 to jednak "SUV" mały ale jednak wyżej zawieszony suv, więc nagły wyskok z "kolejki na prawym pasie" nie jest już tak pewny jak B8. Ale przyznam że od 120 - 220 druga turbina dmucha tak dobrze że uczucie narastającego momentu i prędkości jest imponujące. gdyby się jeszcze udało utrzymać vektor przyspieszenia w skręcie to już by było bosko..:)

co do gratów w środku - Najlepiej przyjadę na spota- to się wyjaśni. 

Jak na razie tęsknie za Webasto, ale za to audio i możliwości bluetootha, mniejsza kierownica bardziej mi sie podobają  niż B8 Audi ( 2011). Generalnie iDrive jest bardziej przystępny od MMi

Ale to co obserwuje kierowca przed sobą ( konsola, liczniki) to jest dramat jak na auto z roku 2013 !

 

Powitać :hi:

Mohito Gratulacje zakupu, ładna sztuka w ciekawym kolorze w dodatku BiTurbo :kox: . Tak na marginesie szkoda tej B8 bo też była bardzo ładna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:edraven powiedz mi jak sprawa wygląda zrobienie programu do Astra H 1,9 CDTI 150 PS bo czytałem że niestety skrzynie lubią padać po zrobieniu programu prawda to ?

Edytowane przez gucio07
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.11.2017 o 13:08, gucio07 napisał:

:hi:edraven powiedz mi jak sprawa wygląda zrobienie programu do Astra H 1,9 CDTI 150 PS bo czytałem że niestety skrzynie lubią padać po zrobieniu programu prawda to ?

Nie ma reguły, padnie po sofcie i bez softu. Wszystko zalezy od serwisu auta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, edraven napisał:

Nie ma reguły, padnie po sofcie i bez softu. Wszystko zalezy od serwisu auta. 

No tak masz rację , dlatego na razie się jeszcze waham 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo, kope lat.

Potrzebuję zaufanego serwisu do Yeti, najlepiej blisko Azorów ale w razie W dojade.

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo, kope lat.

Potrzebuję zaufanego serwisu do Yeti, najlepiej blisko Azorów ale w razie W dojade.

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka





Vetulaniego 1a - dawna siedziba Motomagic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Panowie zabezpieczać lakier na zime !!!
Polecam Myjnia na Vetulaniego 1a

Maja nowe gadżety i pełno nowej chemii

45a91406d71b11056c4406f5850ccd8c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było sobie odrazu u Niego zrobić glazurę z Zymol dla Porsche.

 

Tylko to z 2-3h trzeba sobie zarezerwować.

 

 

Kropelkowanie po dwóch dniach

 

cd2dab2a4ee77f0ba6fcb0a4af1298b7.jpg

2ab836fcbf9779c08dda6092fc40934d.jpg

9516d82dea9ba82969661fc6bce8fd35.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...