Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Piękna... grill super duży szkoda tylko że te 2 czujniki psują jego wygląd. No i chwała że nie połączyli świateł z tylu jak w A7. A jak myślicie wydech w S i RS będzie normalny ? :)

Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Wygląda za***iście :kox: grill trochę zeszpecili, ale za to będą mieli co zmienić w lifcie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.png

ale ujnia :facepalm: a tak poza tym kosmos:kox:

Edytowane przez D4NTE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany odstąpię LEASING na A8 :-)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
Ej Karol ale sam mówiłeś , że to wina naklejki była a nie że się już ałosiem zaczyna pindolić. Może jeszcze przemyśl sprawę po co od razu takie emocje. Usiądź dziesięć razy głęboki wdech i wydech miałeś 2.0TDI i tak nie panikowałeś ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.thumb.png.273609f12d074fb307aa7c7beed2ef5a.png
ale ujnia :facepalm: a tak poza tym kosmos:kox:
No powiem że to żenua w wydaniu audi i szkłemdupywycieranie. Jakie to koszty żeby rury były proste i dołożenie kielicha dla spalin dla tej rozety no ale przecież za wszytko trzeba skroić i to mnie w audi najbardziej wku... ta ich pazerność na każdym możliwym dodatkowym detalu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TOMEK to nie kwestia pazerności tylko wymogów po*banej ekologii —-fujarki maja być w dol


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, FANTOMAS napisał:
Godzinę temu, D4NTE napisał:
image.thumb.png.273609f12d074fb307aa7c7beed2ef5a.png
ale ujnia :facepalm: a tak poza tym kosmos:kox:

No powiem że to żenua w wydaniu audi i szkłemdupywycieranie. Jakie to koszty żeby rury były proste i dołożenie kielicha dla spalin dla tej rozety no ale przecież za wszytko trzeba skroić i to mnie w audi najbardziej wku... ta ich pazerność na każdym możliwym dodatkowym detalu.

W tylu kampaniach co są i wszędzie obdarowywują elity grubymi furami to trzeba gdzieś kogoś rąbać na kasę... to uderza w klienta indywidualnego - niestety. Z roku na rok tracąc tym klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, KERCZI napisał:

TOMEK to nie kwestia pazerności tylko wymogów po*banej ekologii —-fujarki maja być w dol


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

tzn. co przykładowo kupisz takie 3,0 TDI na full wypasie i dadzą ci takie imitacje bo musi kopcić w ziemię bo mniej to wpływa na środowisko ?
(jakby to coś naprawdę dawało) :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, KERCZI napisał:

Pany odstąpię LEASING na A8 :-)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Jakie masz warunki może skuszę się. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitac

Cuber dzieki za mini spontana [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kerczi a ta twoja łaosiem nie spełnia norm euro6?? Wydaje mi się że spełnia więc nie masz się co martwić. W razie "w" mój brat ma audi 80 benzyna i pewnie chętnie się zamieni z jakąś małą dopłatą z twojej strony ;)

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiem wam , że z tymi grzechotnikami to się może zrobić kiepska sprawa jak się okaże , że za chwilę jak nie masz normy E5 to nie wjedziesz do żadnego miasta na zachodzie jak uchwalą te eko pomysły o których dzisiaj czytałem na oniecie.

Wracając do tematu nowej A6

Nie miałem czasu wcześniej oglądnąć tego filmiku co Cuber wkleił z prezentacji.

Po obejrzeniu wygląda na to , że ten tylni zderzak będzie tak wyglądał nawet w 55TFSI czyli na bogato :facepalm: 

Te imitacje wlotów dla mnie wiocha i nikt mi sensu tego pomysłu nie przetłumaczy bo o ile jeszcze w TDI bym zrozumiał , że sadza smród itd. o tyle w benzynie czy kopci w ziemię czy do tyłu to ten sam hu.. i żadnej ekologii tu nie widzę.

To samo tyczy się przedniego zderzaka i tych "plastrów miodu" w miejscu gdzie dawnej były radary ACC też to wygląda jakby to był zderzak od 1,4TFSI.  Mogli tam coś innego wymyślić.

Widziałem , że chyba wpadli na jeszcze lepszy pomysł niż keyless.

Wyglądało mi na to , że gość otwierał auto z NFC swojego telefonu. Nie wiem w jaki sposób będzie autoryzowany dostęp ale wydaje mi się , że to będzie jeszcze łatwiejsze do obejścia dla złodziei niż keyless.

Fajny patent ze spryskami szyby przedniej na piórach wycieraczek. W końcu będzie zawsze tam siurać gdzie trzeba.

Wnętrze miażdży prącie

Bawiłem się tym systemem w A8 i jest kozak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za chwile diesli nie będzie. Porsche już ogłosiło oficjalnie ze pozbywają się silników diesla, co za tym idzie pewnie niedługo audi również.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za chwile diesli nie będzie. Porsche już ogłosiło oficjalnie ze pozbywają się silników diesla, co za tym idzie pewnie niedługo audi również.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u niemcurów czytałem że trwają prace projektu legislacyjnego zabraniającego wjazdu do miasta diesleom bez eur5. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Co do wydechu w A6… jest to jakaś opcja na moda. Może jakiś Rieger czy coś zrobi sensowną dokładkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest se warjot

6188db0a3eb4c1c1e136b82aa77c3ad1.jpg

Edytowane przez FANTOMAS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biedny Hołowczyc nie sprawiedliwie prawko mu zabrali [emoji20]

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, FANTOMAS napisał:

jest se warjot

6188db0a3eb4c1c1e136b82aa77c3ad1.jpg

Skąd masz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...