Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, lukasqkrk napisał:

Ktoś zna jakiś sposób aby połączyć radio Audi Concert 3 z telefonem przez kabel mini jack ?

Jakiś adapter / przejściówka ? Radio niema złącza AUX na froncie. Komuś udało się wykonać taki mod ?

Z góry dzięki!

chyba zmieniarka cyfrowa mp3 Yatour da sobie z tym radę, mam taką i jest tam wejście mini jack (nigdy z niego nie korzystałem - używam tylko karty SD)

Edytowane przez Lukasz_mk2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

7 godzin temu, Cuber napisał:

 

Lennox i Kerczi w drużynie KRAK TEAM ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, skotyman napisał:

Chłopaki, gdzie w Krakowie odnowią mi felgi? Macie jakieś sprawdzone miejsce? :wink:

http://www.authenticcars.pl/  polecam odnawiałem moje felgi i jestem mega zadowolony na prawdę znają się na rzeczy i śmiało mogę polecić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Cuber napisał:

Lennox i Kerczi w drużynie KRAK TEAM ;) 

ja mogę być grającym trenerem :lol1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Lukasz_mk2 napisał:

chyba zmieniarka cyfrowa mp3 Yatour da sobie z tym radę, mam taką i jest tam wejście mini jack (nigdy z niego nie korzystałem - używam tylko karty SD)

miałem w b6 i dawało rade :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać Panowie :hi:

Nie ma ktoś astry 3jeczki w dizlu czasem ?
Podobny obraz

 

Potrzebuję zdjagnozować jeden problem, przez chwilową podmianę czujnika przepływki - ofc %-towe rozliczenie jest oczywiste.

Przepiecie tego to 5min roboty, a mechanicy nie mogą ogarnąć, bo do czegoś takiego albo wymiana części po kolei albo mierzenie częstotliwości oscyloskopem.. 

Gdyby ktoś miał takie auto i 10min wolnego czasu to flaszka może mu wpaść.

 

Dzięki za spota oczywiście :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lennox i Kerczi w drużynie KRAK TEAM [emoji6] 



A trzeba dmuchać w alkomat przed meczem?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mozna nazwać ze to bedzie alkomat  :)

 

będziesz kucał do miecza prezesa ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale środek jest petarda  :)  ( szkoda ze juz widać wypalcowane ekrany wiec do bedzie po dłuższym użytkowaniu ?  )

Przód tez jest petarda jak dla mnie :)  ,   fakt faktem tylni zderzak i schowane rury to chyba jakis tani chwyt marketingowy .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Środek jest mega ale to już widziałem w A8 i tylko potwierdzę że jest czym się bawić. Wyświetlacze się strasznie palcują i widać to bardzo zwłaszcza jak świeci słońce przez szyby co było jak ją oglądałem. W A6 będzie to samo czyli trzeba mieć flanelkę w schowku żeby nie widać było że sie kichnęło. Przód jest OK z wyjątkiem radarów. Bardzo się rzucają w oczy.Patrząc ma się wrażenie że są bardziej uwydatnione niż znaczek audi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie osobiscie bardziej podoba sie Tomkowa A7-ka..

Te laczone swiatla z tylu lipa, kanciasta deska rozdzielcza jak w polonezie, do tego te schody zeby mozna postawic setke i sledzika na zagryche, te 2 wyswietlacze nie praktyczne. Jedyne co mi sie podoba to przod, pomijajac radary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie osobiscie bardziej podoba sie Tomkowa A7-ka..
Te laczone swiatla z tylu lipa, kanciasta deska rozdzielcza jak w polonezie, do tego te schody zeby mozna postawic setke i sledzika na zagryche, te 2 wyswietlacze nie praktyczne. Jedyne co mi sie podoba to przod, pomijajac radary.
ale jak się zapali ten cały środek to robi robotę bez dwóch zdań bajer jest gigant
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzialem na zdjeciach i filmikach, wiem, ze nie oddaje to az takiego efektu jak na zywo, aczkolwiek wieksze wrazenie robi na mnie srodek Twojego auta :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak się zapali ten cały środek to robi robotę bez dwóch zdań bajer jest gigant
Może i robi robotę ale cena... Powala

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena tez robi robote .... auto dla bezdomnego od Rydzyka


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie

komu teraz płaci się akcyzę ( Skarbowy skoro nie ma już Urzędu Celnego ?) i na jakim formularzu ?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Radziu Fantomas Ci sprzedał takie fajne auto a ty go stawiasz pod drzewem, ptaki na niego srają. Wstydź się chłopie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzine temu wrocilem z myjni, wiec jest czysciutki i pachnacy

mam nadzieje, ze zadnego kleksa na aucie nie zastane, bo bede wiedzial kto za tym stoi i nie zaslaniaj sie ptakami :baseball:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Wam powiem ze tez mi cos ta A7 wyglądowo nie lezy , jakas taka kanciasta , boczne linie szyb do niczego z nadwozia nie nawiazuja , te lampy polaczone wygladaja jak w reno talisman . Przod za bardzo kwadratowy , ten trapez w grillu coraz brzydszy robią


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...