Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Karol a ile to auto jest warte bym 10 tysięcy wydał na malowanie przodu? Gdybym miał auto za 200 tyś to zapewne bym nie kupował używanych części i ich malował u Włodka który jest 30 lat na rynku lakierniczym tylko zamawiał wszystko nowe w aso. Proste [emoji111]️[emoji111]️

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Dantus a co za różnica ile auto jest warte???

 

Po co wrzuciłeś nowy pakiet? Żeby fajnie auto wyglądało tak?

 

Nie rozmawiam z chłopem który ma byle jaki wóz i chce pomalować element w kolor byle jak byle było tylko o gościu który wydaje krocie na to żeby auto wyglądało kozacko...

 

I nie mowie tu o malowaniu w ASO bo tam zwyczajnie usługi są drogie tylko o konkretnej kwocie która jest za niska... żeby mogła pokryć dobrej jakości materiał...

 

 

 

A na koniec średnio pomalowany wóz który psuje efekt...i nie mówimy o malowaniu za 10tys złotych tylko o różnicy rzędu 200-300 zł na elemencie czy suma na całości max do 1000-2000zl... ale to tylko moja opinia...każdy robi tak jak mu pasuje...

 

Dla mnie to błąd logiczny...NO ale...

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena auta to taki wyznacznik zasobności portfela co za tym idzie kosztach obsługi pojazdu. Jak dla mnie różnica w cenie 400 a 700 zł na elemencie a na finale 3 tys a 5k robi mi różnicę.
Nie uważam że wydane 3 k to było nieporozumienie, gdyż wg mnie kolor i jakość malowania nie jest jakimś kalectwem lakierniczym jak to odebrałem z wcześniejszych komentarzy. Może i jestem laikiem ale wiedząc co było wymalowane nic mnie nie kłuję w oczy codziennie widząc moje auto i jestem z tej usługi zadowolony. Co lepsze 95 % społeczeństwa nawet nie zauważyło by nowego pakietu czy jakiejś mary na lakierze. Co ciekawe zdarza się nawet, że ktoś się oglądnie czy podejdzie do niego i zrobi sobie fotkę, więc reasumując tragedii nie ma a jakiś tam zaoszczędzony grosz jest. [emoji6][emoji111]️

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena auta to taki wyznacznik zasobności portfela co za tym idzie kosztach obsługi pojazdu. Jak dla mnie różnica w cenie 400 a 700 zł na elemencie a na finale 3 tys a 5k robi mi różnicę.
Nie uważam że wydane 3 k to było nieporozumienie, gdyż wg mnie kolor i jakość malowania nie jest jakimś kalectwem lakierniczym jak to odebrałem z wcześniejszych komentarzy. Może i jestem laikiem ale wiedząc co było wymalowane nic mnie nie kłuję w oczy codziennie widząc moje auto i jestem z tej usługi zadowolony. Co lepsze 95 % społeczeństwa nawet nie zauważyło by nowego pakietu czy jakiejś mary na lakierze. Co ciekawe zdarza się nawet, że ktoś się oglądnie czy podejdzie do niego i zrobi sobie fotkę, więc reasumując tragedii nie ma a jakiś tam zaoszczędzony grosz jest. [emoji6][emoji111]️

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka





Nie NO bez przesady...nie powiedziałem ze to tragedia...

Nvm...jeden lubi ogórki...drugi ogrodnika córki...;-)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kogoś stać na ogrodnika córki to nie wpier...la ogórków... No chyba że lubi..

 

 

Transitku jedno nie wyklucza drugiego...

 

 

 

Żeby była jasność...nie mam z tym problemu...

 

Jedynie kłoci mi się w głowie fakt zmiany pakietu który różni się malutkim niuansem praktycznie niezauważalnym z „niedopilnowaniem” podstawowej rzeczy jaka jest stan pomalowania karoserii... bo różnica jest stosunkowo nie wielka...tak jak mowie...ok. 1500zl

 

 

To dla mnie trochę jak robienie programu w aucie które ma padające turbo czy lejące wtryski...

 

Ale to tylko moje subiektywne zdanie...

 

 

I nie mow mi ze to kwestia kasy bo gdybys jej nie miał na auto to byś nie modzil...

 

Ale jeśli Tobie to pasuje to looz...to Ty masz być zadowolony... NO offence

 

P.s. Żeby była jasność...samochód bardzo mi się podoba...zastrzeżenia mam jedynie do truskawki na torcie ;-) czyli do sposobu w jaki zostało pomalowane...

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zna ktoś DOBREGO lakiernika ?


Jak chcesz ciut taniej to
Wojtek Zbroja, Dojazdów 137, ‭606 664 669‬

Oglądając na świeżo nie byłem w stanie się do niczego przyczepić a byłem już kilkukrotnie. 400zł za element.

Muszę jedynie powtórzyć nadkola przed sprzedażą, ale u mnie na codzień opona przyciera.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisuje sie pod tym co powiedzial Werbel, malowalem u Zbroi auto 3-4 razy i zawsze bylo cycus, polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, werbel napisał:

 


Jak chcesz ciut taniej to
Wojtek Zbroja, Dojazdów 137, ‭606 664 669‬

Oglądając na świeżo nie byłem w stanie się do niczego przyczepić a byłem już kilkukrotnie. 400zł za element.

Muszę jedynie powtórzyć nadkola przed sprzedażą, ale u mnie na codzień opona przyciera.

Zadzwonie zapytam dam znać co powiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc . Ja malowalem 2 lata temu caly lewy bok w x3 wmiejscowosci Wronin za Kocmyrzowem , bardzo dobry lakiernik , terminy ma dlugie ale warto czekac. Zero smieci czy zlewek .
6f122979e8341415f8526b367d5a604e.jpg
14110005905f2cc485e48a34b4ec2461.jpg
Moze zdjecie nie oddaje efektu. 600 zl/element


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, boseron napisał:

Czesc . Ja malowalem 2 lata temu caly lewy bok w x3 wmiejscowosci Wronin za Kocmyrzowem , bardzo dobry lakiernik , terminy ma dlugie ale warto czekac. Zero smieci czy zlewek .


Moze zdjecie nie oddaje efektu. 600 zl/element


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Łukasz jak tam bo słyszałem , że sobie zrobiłeś jakiś lifting zmarszczek.

Edytowane przez FANTOMAS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fanti no niestety po 40-tce mniejsza koordynacja ruchowa

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja malowałem zderzak tylny u tego gościa https://panoramafirm.pl/małopolskie,krakowski,bibice,lipowa,59/lakiernictwo_pojazdowe_marcin_krawczyk-srsun_pzh.html

zapłaciłem 400zł razem z pomalowaniem dokładki w czarny połysk. Jestem wybredny co do jakości malowania i w tym przypadku nie ma się do czego przyczepić.

Zero paprochów, zero zlewek, nie ma jakichś niedomalować czy rys pod lakierem po matowieniu, zero różnicy w odcieniu, co do struktury lakieru wyszło jak oryginał.

Jedym zdaniem nie sposób odróżnić, że był malowany zderzak. 

Krawczyk maluje bardzo dużo najnowszych aut np, f30, leony III, a3 8V i widocznie ma do tego zdanie skoro takie auta mu ktoś podstawia.

20180305_162629_kompresja.jpg

Edytowane przez Hubertus01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, boseron napisał:

Fanti no niestety po 40-tce czlowiek ma juz mniejsze panowanie nad trzymaniem pionu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

No z tego co słyszałem to grubo było całe szczęście , że się skończyło tylko czołówką.
Słyszałem , że winna była brzoza tak ?
Co podwozie nie wyszło ?
ale jaśki nie wyszły ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie po 40stce tylko po 50tce a nawet po dwudziestu  piecdziesiatkach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Hubertus01 napisał:

ja malowałem zderzak tylny u tego gościa https://panoramafirm.pl/małopolskie,krakowski,bibice,lipowa,59/lakiernictwo_pojazdowe_marcin_krawczyk-srsun_pzh.html

zapłaciłem 400zł razem z pomalowaniem dokładki w czarny połysk. Jestem wybredny co do jakości malowania i w tym przypadku nie ma się do czego przyczepić.

Zero paprochów, zero zlewek, nie ma jakichś niedomalować czy rys pod lakierem po matowieniu, zero różnicy w odcieniu, co do struktury lakieru wyszło jak oryginał.

Jedym zdaniem nie sposób odróżnić, że był malowany zderzak. 

Krawczyk maluje bardzo dużo najnowszych aut np, f30, leony III, a3 8V i widocznie ma do tego zdanie skoro takie auta mu ktoś podstawia.

20180305_162629_kompresja.jpg

Cena lux jak za malowanie zderzaka i jeszcze z dokładka mu sie chciało bawic :) u mnie za zderzak wola 500-600 za gola skorupe jakbym mu powiedzial o dokladce pewnie 200-300 doliczy :) Za jedna listwe na prog mi powiedzial 200zł ;/

Edytowane przez Gibons
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Ja za malowanie całego merca W203 dałem 3700zł u lakiernika w książniczkach za batowicami, nie drogi a dobry lakiernik.  Kilka osób do niego wysłałem i są zadowoleni, w tym kilka osób z forum. 

700zł za element to wysoka cena.. Za maskę jeszcze bym zrozumiał. 

Zmieniając temat trafiłem na ciekawy opis:

Nowe oznaczenia modeli Audi "30", "45", "50", "55", "70"… w mojej ocenie chodzi zwyczajnie o ukrycie pojemności silnika, tak jak już wcześniej zrobili inni producenci premium |?| oznaczenia w takiej postaci odpowiadają przedziałom mocy, jakie ma silnik, tylko S i RS dalej pozostają w swojej starej nomenklaturze |??| przedziały i oznaczenia są następujące:
30 | od 110 do 130 KM
35 | od 150 do 163 KM
40 | od 170 do 204 KM
45 | od 230 do 252 KM
50 | od 286 do 313 KM
55 | od 333 do 374 KM
70 | >544 KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Gibons napisał:

Cena lux jak za malowanie zderzaka i jeszcze z dokładka mu sie chciało bawic :) u mnie za zderzak wola 500-600 za gola skorupe jakbym mu powiedzial o dokladce pewnie 200-300 doliczy :) Za jedna listwe na prog mi powiedzial 200zł ;/

dokładnie, trochę roboty miał ale efekt finalny wyszedł super  :banan:widać, że się przyłożył do tego. Jak zawoziłem mu zderzak początkowo powiedział, że 400zł zderzak 100 zł dokładka, przy odbiorze liczyłem, że te 5 dych odpuści ale powiedział mi 400zł  za całość przez co jeszcze bardziej jestem zadowolony :D tym bardziej, że nie ma się do czego przyczepić.

A tak to wygląda na aucie

20180310_125753-kompresja.jpg

Edytowane przez Hubertus01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...