Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, norbi3000 napisał:

Witam Panowie,

Sprzedaje mieszkanie na terenie Krakowa ul. Sołtysowska i mam dostarczyć notariuszowi zaświadczenie z Urzędu Miejskiego, że nikt nie jest zameldowany.

 

Ktoś pomoże, gdzie mam podjechać po takie zaświadczenie ???

Osiedle Zgody 2,  Referat Ewidencji Ludności i Dowodów Osobistych (weź ze Sobą akt notarialny lub aktualną decyzję podatkową) :drinks:

Edytowane przez D4NTE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

2 godziny temu, D4NTE napisał:

Osiedle Zgody 2,  Referat Ewidencji Ludności i Dowodów Osobistych (weź ze Sobą akt notarialny lub aktualną decyzję podatkową) :drinks:

DZIĘKI D4NTE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, gdzie zamówić formatki meblowe? Preferowana północ Krakowa ale jak warto to podjadę gdzie trzeba ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:, Szukam felg 18'  max. 8,5 j , może komuś gdzieś leżą zakurzone...:wink: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Me.how napisał:

:hi:, Szukam felg 18'  max. 8,5 j , może komuś gdzieś leżą zakurzone...:wink: 

Gdybyś potrzebował opon 215/45 r18 to mam prawie nowki - oddam za dobra kasę bo leżą 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jaką hurtownię polecacie z częściami samochodowymi w Krakowie w okolicach Rybitw?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Mr Coffee napisał:

Panowie jaką hurtownię polecacie z częściami samochodowymi w Krakowie w okolicach Rybitw?

A Ty jaką polecasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Redjasper napisał:

A Ty jaką polecasz?

Co prawda nie w Krk ale w Skawinie (rzut beretem np. z Czerwonych Maków) w Auto Części Valdi mają przyzwoite ceny. Często jest taniej "przez ladę" niż po super hiper rabatach w Intercarsie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie odstawiam auto do mechanika na 2-3 tygodnie i jak powietrza potrzebuję auta zastępczego - pracuję w Skawinie a mieszkam w Krk, do tego zajęcia dodatkowe, treningi etc. Wiadomo.

Jaki macie pomysł na wypożyczenie tanio auta na taki czas? Trafficar odpada bo przy dłuższych dojazdach jest drogo, nie mogę zostawić poza strefą gdzie de facto potrzebuję. Inna opcja to wynajem z lotniska - porównywarki cenowe podają najniższą cenę ok 600-700zł/2tyg za Golfa ale nie wiem na ile realna jest ta cena - czy nie dojdą opłaty dodatkowe i realnie wyjdzie to znacznie więcej. Można by pożyczyć od kogoś znajomego auto które ma do sprzedania i mu stoi i te 2-3tyg nie zrobi mu różnicy, a dogadałbym się z nim cenowo  - ale wiadomo, że to tylko od znajomego który wie, że mu auta nie zniszczę, nie ukradnę bo o pożyczone dbam lepiej jak o swoje. Inna opcja to kupić jakieś jeździdło na chodzie za 1tys zł, pojeździć te 3 tyg. i sprzedać za tę samą kwotę...

Jakieś Wasze pomysły?

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello,

nie leci ktoś przez Żywiec w najbliższych dniach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać :hi:

Panowie mam od kilku dni problem z tapatalkiem, mianowicie nie mogę się zalogować do naszego forum - wyskakujemi błąd sieci wtf?? Ma ktoś podobne problemy?

Przeinstalowanie apki nic nie pomaga. Na kompie loguje się normalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, D4NTE napisał:

Powitać :hi:

Panowie mam od kilku dni problem z tapatalkiem, mianowicie nie mogę się zalogować do naszego forum - wyskakujemi błąd sieci wtf?? Ma ktoś podobne problemy?

Przeinstalowanie apki nic nie pomaga. Na kompie loguje się normalnie

A nie jest to związane z ostatnimi zmianami w forum? :co:
Mi po zmianach nie przenosi kliknięcie w powiadomienie o odpowiedziach do owych odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, D4NTE napisał:

Powitać :hi:

Panowie mam od kilku dni problem z tapatalkiem, mianowicie nie mogę się zalogować do naszego forum - wyskakujemi błąd sieci wtf?? Ma ktoś podobne problemy?

Przeinstalowanie apki nic nie pomaga. Na kompie loguje się normalnie

@Transitpower tez mial ostatnio taki problem z tapatalkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam, że instalowałem wersje pro i zwykłą i na każdym mam ten sam błąd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, countryFan napisał:

Co prawda nie w Krk ale w Skawinie (rzut beretem np. z Czerwonych Maków) w Auto Części Valdi mają przyzwoite ceny. Często jest taniej "przez ladę" niż po super hiper rabatach w Intercarsie...

Tzn pracuje w Krk w okolicach Rybitw i dojeżdżam tam codziennie dlatego szukam jakieś hurtowni/sklepu z częściami samochodowymi by właśnie nie bulić w IC a wiadomo że z polecenia najlepiej coś znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, ma ktoś możliwość sprawdzic VIN? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...