Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, edraven napisał:

Szukam jednej bo przedziurawiłem nówkę sztukę Nokian WRA4 255/35/19

Competition plus ryje banie ale razem z lampami to dycha pęknie. Za swoje graty max 2koła dostane.

Jak były nowe to lepiej nową kupić. Co do competition to przecież nie musisz wszystko od razu kupić ?tylko zbieraj szpeja albo zderzaki zrób a lampy jak się coś trafi lub na odwrót. Cierpliwości ?

Edytowane przez D4NTE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Witam

Panowie co mają tapicerkę w skórze macie jakieś podkładki, maty pod foteliki? Jak macie coś sprawdzonego piszcie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Marcin_K napisał:

Witam

Panowie co mają tapicerkę w skórze macie jakieś podkładki, maty pod foteliki? Jak macie coś sprawdzonego piszcie ?

Stosuję materiał z ikei - wkładkę ala gumową do szuflad kuchennych ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.10.2018 o 17:43, Marcin_K napisał:

Witam

Panowie co mają tapicerkę w skórze macie jakieś podkładki, maty pod foteliki? Jak macie coś sprawdzonego piszcie ?

https://allegro.pl/podkladka-pod-fotelik-samochodowy-oslona-na-fotel-i7594670853.html?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Aquery&bi_c=YzFmMzg2M2EtYTQ3Ny00Nzc3LTk1OGUtNGZjMjcyNDgyN2NhAA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=c3962c06-b762-4f08-960a-3d302cf3277d

zanim to kupiłem miałem zwykły czarny kocyk zwinięty w kostkę i też dawał radę ?

Edytowane przez D4NTE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.10.2018 o 17:43, Marcin_K napisał:

Witam

Panowie co mają tapicerkę w skórze macie jakieś podkładki, maty pod foteliki? Jak macie coś sprawdzonego piszcie ?

Nie wiem co u ciebie jest fotelikiem zwykła podkładka , fotelik przypinany pasem czy isofix bo praktycznie każdy z tych fotelików jest inaczej mocowny i inaczej dociskany do foteali.

Jeśli to zwykła podkładka to jedź do ikei i kup jakiegoś lichego jaśka i włóż go pod podkładkę. Jeśli masz normalny fotelik zapinany pasami a tym bardziej isofix gdzie fotelik musi być dociśnięty do fotela to radzę ci kupić jakąś sprasowaną piankę

np. coś takiego https://allegro.pl/podkladka-piankowa-pod-kolana-klecznik-i7321733073.html

albo kupić np płytę styroduru. To jest taki specjalny sprasowany twardy styropian możesz go kupić na sztuki w każdym markecie budowlanym.

Ja mam u siebie taką sprasowaną piankę którą wykorzystałem z opakowania jakiegoś sprzętu. Sprawdza mi się to już od ponad 2 lat i nie mam żadnych odgniecień i zdeformowań od dociskania fotelika isofix a ten system najbardziej odgniata fotele bo fotelik jest cały czas dociśnięty na max-a do siedzenia.

Jeśli też masz taki fotelik to takie zwykłe cienkie maty nie zabezpieczą ci foteli przed wgnieceniami i naciągnięciem skóry i po zdemontowaniu zostaną ci wgnioty.

Edytowane przez FANTOMAS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, FANTOMAS napisał:

Nie wiem co u ciebie jest fotelikiem zwykła podkładka , fotelik przypinany pasem czy isofix bo praktycznie każdy z tych fotelików jest inaczej mocowny i inaczej dociskany do foteali.

Jeśli to zwykła podkładka to jedź do ikei i kup jakiegoś lichego jaśka i włóż go pod podkładkę. Jeśli masz normalny fotelik zapinany pasami a tym bardziej isofix gdzie fotelik musi być dociśnięty do fotela to radzę ci kupić jakąś sprasowaną piankę

np. coś takiego https://allegro.pl/podkladka-piankowa-pod-kolana-klecznik-i7321733073.html

albo kupić np płytę styroduru. To jest taki specjalny sprasowany twardy styropian możesz go kupić na sztuki w każdym markecie budowlanym.

Ja mam u siebie taką sprasowaną piankę którą wykorzystałem z opakowania jakiegoś sprzętu. Sprawdza mi się to już od ponad 2 lat i nie mam żadnych odgniecień i zdeformowań od dociskania fotelika isofix a ten system najbardziej odgniata fotele bo fotelik jest cały czas dociśnięty na max-a do siedzenia.

Jeśli też masz taki fotelik to takie zwykłe cienkie maty nie zabezpieczą ci foteli przed wgnieceniami i naciągnięciem skóry i po zdemontowaniu zostaną ci wgnioty.

Dzięki za informację 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

mam takie pytanie czy ktoś w okolicy ma może S4/rs4 najlepiej B5 i 17.11.2018 ma wolne pomiędzy 13-16 (Wieliczka) - żenię się a projekt swojego samochodu nie dokończony więc proszę serdecznie o pomoc :) - myślę, że się dogadamy 

Pozdrawiam,

Pan młody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.10.2018 o 17:43, Marcin_K napisał:

Witam

Panowie co mają tapicerkę w skórze macie jakieś podkładki, maty pod foteliki? Jak macie coś sprawdzonego piszcie ?

Cześć,
W jednym aucie mam to:
https://allegro.pl/prince-lionheart-mata-ochronna-pod-fotelik-i6623899366.html?utm_source=google&utm_medium=cpc&ds_rl=1262529&ev_campaign=_DCK_pla_dziecko_foteliki&ev_adgr=Foteliki+samochodowe&gclid=EAIaIQobChMIjbz-jtit3gIVj8myCh2sQgi9EAQYAyABEgKy1fD_BwE&gclsrc=aw.ds

A w drugim to:
https://allegro.pl/mata-pod-fotelik-seat-guard-complete-diono-40508-i7608813961.html?utm_source=google&utm_medium=cpc&ds_rl=1262529&ev_campaign=_DCK_pla_dziecko_foteliki&ev_adgr=Foteliki+samochodowe&gclid=EAIaIQobChMIg6GV8dit3gIVC-AYCh1qXwJIEAQYASABEgIrQPD_BwE&gclsrc=aw.ds

Jedna i druga sprawdza się bardzo dobrze, nie ma z nimi problemu. Ta pierwsza jest może nieco lepszej jakości. Fotelik jest w moim przypadku montowany do podkładki isofix. Jeżdzę już z tym fotelikiem piąty miesiąc. Wielokrotnie wyciągałem cały zestaw, dobrze chronią tapicerkę.
Pierwsza mata jest też dostępna w sklepie na zakopiańskiej, w okolicy tych dużych marketów meblowych, musiałbyś pogooglać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, bdkamil napisał:

Tak w ogóle - wybiera się ktoś dzisiaj na spota?

Ja będę moze trosk je później ale się pojawię 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, bdkamil napisał:

Cześć,
W jednym aucie mam to:
https://allegro.pl/prince-lionheart-mata-ochronna-pod-fotelik-i6623899366.html?utm_source=google&utm_medium=cpc&ds_rl=1262529&ev_campaign=_DCK_pla_dziecko_foteliki&ev_adgr=Foteliki+samochodowe&gclid=EAIaIQobChMIjbz-jtit3gIVj8myCh2sQgi9EAQYAyABEgKy1fD_BwE&gclsrc=aw.ds

A w drugim to:
https://allegro.pl/mata-pod-fotelik-seat-guard-complete-diono-40508-i7608813961.html?utm_source=google&utm_medium=cpc&ds_rl=1262529&ev_campaign=_DCK_pla_dziecko_foteliki&ev_adgr=Foteliki+samochodowe&gclid=EAIaIQobChMIg6GV8dit3gIVC-AYCh1qXwJIEAQYASABEgIrQPD_BwE&gclsrc=aw.ds

Jedna i druga sprawdza się bardzo dobrze, nie ma z nimi problemu. Ta pierwsza jest może nieco lepszej jakości. Fotelik jest w moim przypadku montowany do podkładki isofix. Jeżdzę już z tym fotelikiem piąty miesiąc. Wielokrotnie wyciągałem cały zestaw, dobrze chronią tapicerkę.
Pierwsza mata jest też dostępna w sklepie na zakopiańskiej, w okolicy tych dużych marketów meblowych, musiałbyś pogooglać.

Właśnie na te patrzyłem jak będziesz dzisiaj to oblukam u Ciebie jak to wygląda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro z miłą chęcią bym wpadł, tylko zdradźcie dokładniejszą lokalizację ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, mk0 napisał:

Jutro z miłą chęcią bym wpadł, tylko zdradźcie dokładniejszą lokalizację ;)

W pierwszym poście masz lokalizację i godzine ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Cuber napisał:

:hi:   cóż tu taka Cisza zapanowała ?

Przyjechalbys w koncu na spota 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...