Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Powitać po weekendzie :hi::kawa:

 

 

Edytowane przez D4NTE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

3 godziny temu, D4NTE napisał:

Powitać po weekendzie :hi::kawa:

 

 

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale widzę pełna kultura że folia stretch założona ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.11.2018 o 09:06, Shadow napisał:

Widziane ostatnio w bronowicach:
46143099_559485937831645_587013522168427

 

Twoja fura? :lol1:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś korzystał lub wie coś na temat firm typu Beker dopłaty do odszkodowań komunikacyjnych? Na jakich to zasadach działa? Miał ktoś x tym do czynienia?  Dzięki za informację. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.11.2018 o 18:42, sosenka napisał:

Ja będę ?

Nie ma co się denerwować przed telewizorem, szkoda nerwów...

Źle nie było patrząc na skład w jakim wystąpili ?

Powitać :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, D4NTE napisał:

Twoja fura? :lol1:?

Zgadłeś - całe szczęście nie musiałem tego ściągać ? z pozdrowieniami dla @Wurger

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, D4NTE napisał:

Źle nie było patrząc na skład w jakim wystąpili ?

Powitać :hi:

Może i źle nie było ale to już nie ta reprezentacja jak na euro 2016. Aż się miło oglądało. A teraz średnio. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, ma/zna ktoś namiary na firmę co rozkręca śruby zabezpieczające w kołach? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, sosenka napisał:

Może i źle nie było ale to już nie ta reprezentacja jak na euro 2016. Aż się miło oglądało. A teraz średnio. 

jak to w sporcie wszystko przemija. Trzeba trzymać kciuki za młodzież, min. kadrę U21

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Me.how napisał:

Cześć, ma/zna ktoś namiary na firmę co rozkręca śruby zabezpieczające w kołach? 

Na wiekszych wulkanizacjach nie powinni miec z tym problemu. Sprobuj firme Krawal na ul. Cienistej 1. W moim przypadku sobie poradzili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.11.2018 o 10:44, skotyman napisał:

W/g. mnie nie ma się czym podniecać bo szału nie będzie. Raz , że auto w ogonie stawki dwa , że niestety ale w tym sporcie trzeba mieć dwie ręce sprawne na 110%. Może i dawał radę na treningach ale co będzie się działo na prawdziwym wyścigu to się okaże. Myślę , że gdyby nie Orlen i 25 Mln $ wpisowego to nie byłoby o czym mówić bo to team który szukał kierowcy z dobrym sponsorem. W naszym sporcie byli już tacy którzy dużo osiągnęli i odchodzili w chwale ale potem czy to z nudy czy głodu sławy wracali czy to na ring  czy na skocznię (Michalczewski , Adamek i Małysz) i kończyli na deskach czy gdzieś w środku stawki a kibicom zostaje w pamięci to co było na końcu. Dlatego życzę mu jak najlepiej ale wydaje mi się , że nic nie zwojuje kasa się od Orlenu skończy i Williams mu powie pa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesuję się Formułą 1 i karierą Kubicy nie od wczoraj, dlatego dziwią mnie teraz te wszystkie pesymistyczne lub conajmniej sceptyczne komentarze. Formuła 1 zmieniła się znacząco od czasów kiedy debiutował w niej Robert, ale to nadal najmocniejsza seria wyścigowa na świecie.

Faktem jest, że gdyby nie zaplecze finansowe nigdy byśmy nie zobaczyli Kubicy w Williamsie, ale kasa to nie wszystko. Ten rok pokazał im to aż zbyt mocno. Od nowego roku wchodzą nowe przepisy, które dają szansę Williamsowi na odbicie się od dna. A Kubica regularnie dokładał w treningach swoim zespołowym kolegom, mimo, że do auta wsiadał co kilka dobrych tygodni. W ubiegłbym roku testował w symulatorze Reb Bulla robiąc zbliżone czasy do Verstappena i Riccardo. Prawdą jest też, że jego tempo w wyścigu stoi pod wielkim znakiem zapytania, tak samo jak umiejętności zachowania się na pierwszym okrążeniu. Kilka razy w wywiadach Kubica podkreślał, że jest dla siebie najsurowszym sędzią i gdyby nie widział sensu powrotu to odpuściłby po pierwszym teście z Renault, że ma najwięcej do stracenia, i że nie wraca po to, żeby się powozić..

Domyślam się, że kwotę 25 mln $ wziąłeś z TV.. Wg tego co podają inne media to kwota sponsoringu zależy od kilku czynników, jednak są to podobno okolice 10-11 mln $. Akcje Orlenu w dniu ogłoszenia Kubicy poszły o około 2.15% co przełożyło się na wzrost wartości spółki o 96,7 mln PLN. 

Tematu ręki nie chce mi się za bardzo komentować, bo było to wałkowane milion razy. Na koniec tylko mały zwiastun tego co robił Kubica w rajdówce. ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.11.2018 o 13:05, Krzysztof.95 napisał:

Na wiekszych wulkanizacjach nie powinni miec z tym problemu. Sprobuj firme Krawal na ul. Cienistej 1. W moim przypadku sobie poradzili.

Dzięki  ,już załatwione ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.11.2018 o 13:48, skotyman napisał:

Interesuję się Formułą 1 i karierą Kubicy nie od wczoraj, dlatego dziwią mnie teraz te wszystkie pesymistyczne lub conajmniej sceptyczne komentarze. Formuła 1 zmieniła się znacząco od czasów kiedy debiutował w niej Robert, ale to nadal najmocniejsza seria wyścigowa na świecie.

a ja się interesuje od przedwczoraj.... ;)

Nie neguje tu umiejętności Kubicy tylko fakt , że jego niedowład prawej ręki nigdy nie da mu zdolności do prawdziwego rywalizowania z dobrymi kierowocami nie mówię tu o miernotach z końca stawki bo takimi byli jego koledzy z teamu z poprzedniego roku. Mówiąc o prawej ręce zdajecie sobie sprawę co to znaczy dla osoby prawo ręcznej która musi zastąpić większość zdolności prawej ręki , ręką lewą. Kubica to bardzo dobry kierowca techniczny. Potrafił robić okrążenia praktycznie w powtarzalnych czasach ale co innego być skupionym na robieniu dobrych czasów okrążenia a co innego ta sama jazda z kilkoma przeciwnikami którzy robią wszystko żeby mu w tym przeszkodzić a jego problemy z ręką będą mu w tym niestety bardzo przeszkadzać. Co innego móc skupić się na tym co się dotyka na kierownicy i czym kręci sprawną dominującą prawą ręką a co innego gdy trzeba to robić lewą która nie jest "ulubioną ręką mózgu" i jeszcze patrzeć w lustra i korygować nastawy bo ktoś ci się nagle np. wpi....y przed nos przed zakrętem i trzeba nagle zmienić gwałtownie tor jazdy i szybko zmienić nastawy itp. historie.  W rajdach Kubica nie odstawał bo i jego problemy z ręką nie maiły aż tak dużego znaczenia. Gdyby mu dopieli hak do ręki też by sobie dał radę z szifterem lagą od ręcznego czy łopatką zmiany biegów ale w F1 kierownica jest tak skomplikowanym gadżetem , że musi się mieć parę sprawnych dłoni bo w niej jest większość ustawień które mają diametralnie znaczący wpływ na zachowanie się auta na torze. 

kierownica_saubera_2015.jpg

 

Nie ujmuję jego umiejętnością był bardzo dobrym kierowcą F1 a czy jest nadal z niedowładem prawej ręki to zobaczymy. Mnie chodzi tylko o to , że ma renomę z przed wypadku, ale jeśli się sprawdzi to o czym piszę to pozostanie niesmak bo okaże się , że więcej było parcia na powrót niż możliwości fizycznych jakie w chwili obecnej prezentuje i jego renoma już nie będzie obejmować startów w F1 tylko z przed wypadku.

Co do kwoty czy to było 25mln czy 11mln$ to mogę się tyko opierać na tym co podają w mediach bo nie byłem przy rozmowach jego z pinokiem z BZ WBK-a i nie wiem co i ile mu obiecał za to żeby nie robił chryi , że pinkokia nagrali jak mówił , "że dobrze że Kubica sobie rękę złamał bo go nie będzie musiał sponsorować". Kubica na pewno dostał kiełbasę w postaci , że Orlen się nim zaopiekuje i dlatego się spotkał z pinokiem już na drugi dzień jak pojawiło się to nagranie bo inaczej nie potrafię sobie wytłumaczyć , że ktoś tak o nim mówi a on na drugi dzień wpada do niego rano na herbatkę i kwituje sprawę "bez urazy - jedziemy dalej".

Życzę mu jak najlepiej ale oby jego historia kariery nie miała w annałach finału , że "mu się wydawało że może wrócić do F1 a okaże się  inaczej" bo jak pisałem mieliśmy już kilku takich mistrzów którzy chcieli wrócić ale żadnemu nie udało się już odnieść sukcesu a wręcz przeciwnie dostawali baty. Nie bez przyczyny jest przysłowie , że " nie wchodzi się dwa razy do tej samej wody " a dobrym przykładem jest tu F.Masa jak dostał w kask sprężyną od Barichellego. Kilka miesięcy w szpitalu i gość nie potrafił się nawet zbliżyć do formy z przed wypadku. 

Dalej twierdzę , że Williams potrzebował sponsora a na drugim miejscu kierowcy bo ich problemem jest auto i brak środków na rozwój technologiczny auta a kierowca był sprawą drugorzędną. Oni się już od paru lat ratowali takim właśnie układem brali kierowcę za którym stała konkretna kasa bo nikt poważny nie chciał wejść w roli tylko i wyłącznie sponsora bo i stajnia mierna i sukcesy słabe bo to nie jest sport że ktoś ci da nakleić naklejkę na spoiler "GNIOTPOL" za jakieś obsrane 100K PLN tu wchodzą w grę konkretne pieniądze jak się inwestuje miliony $ to się chce aby było widać jego logo na aucie z czoła stawki i kojarzono z czymś dobrym a nie odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...