Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

58 minutes ago, FANTOMAS said:

Nie ujmuję jego umiejętnością był bardzo dobrym kierowcą F1 a czy jest nadal z niedowładem prawej ręki to zobaczymy.

W moim poprzednim komentarzu chodziło głównie o to, żeby zaczekać do kilku pierwszych wyścigów nowego sezonu z krytycznymi osądami i hejtem. Swoją wiedzę opieram na opiniach dziennikarzy i osób obecnych w padoku oraz głównego zainteresowanego, czyli Kubicy. Czytając Twój komentarz śmiem twierdzić, że za dużo wywiadów z Kubicą nie miałeś okazji poczytać/zobaczyć. Jedna rada to wstrzymać się z czarnymi wizjami przynajmniej do pierwszego wyścigu w Australii, żeby później się nie wstydzić jakby jednak jeszcze coś potrafił ten Robercik pojechać. Tymczasem trzeba się cieszyć, że będziemy mieli swojego reprezentanta w F1! ?

PS. Epizodu politycznego nie będę komentował, bo to totalnie nie moje klimaty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

2 godziny temu, skotyman napisał:

W moim poprzednim komentarzu chodziło głównie o to, żeby zaczekać do kilku pierwszych wyścigów nowego sezonu z krytycznymi osądami i hejtem. Swoją wiedzę opieram na opiniach dziennikarzy i osób obecnych w padoku oraz głównego zainteresowanego, czyli Kubicy. Czytając Twój komentarz śmiem twierdzić, że za dużo wywiadów z Kubicą nie miałeś okazji poczytać/zobaczyć. Jedna rada to wstrzymać się z czarnymi wizjami przynajmniej do pierwszego wyścigu w Australii, żeby później się nie wstydzić jakby jednak jeszcze coś potrafił ten Robercik pojechać. Tymczasem trzeba się cieszyć, że będziemy mieli swojego reprezentanta w F1! ?

PS. Epizodu politycznego nie będę komentował, bo to totalnie nie moje klimaty. 

tej.. ale ie rób tu ze mnie hejtera Kubicy bo nim nie jestem.

Ja tylko oceniam to co widzę w telewizji bo innej styczności z człowiekiem nie mam. Po tym co widać jego ręka jest raczej nie władna niż władna. Dlatego oceniając to jak wygląda motoryka prawej ręki + długa przerwa w F1 oraz kiepski team = że raczej szału na torze nie będzie a media i ludzie się podniecają co najmniej jakby go do Ferrari wzięli a on był w szczycie formy.  Czytałem wypowiedzi kierowców z F1 i ogólnie mają go za inwalidę który pcha się na tor  ale ja mam nadzieje , że im utrze nosa chociaż zdrowy rozsądek podpowiada mi , że będzie mu bardzo ciężko biorąc pod uwagę to co pisałem wcześniej.

 

Sprawa polityczna ma tutaj właśnie duże znaczenie bo ta sytuacja z Orlenem nie jest  przypadkowa.  Williams go przyjął tak jak rok temu Sirotnikna za którym ponoć lobbował sam Kreml i kasa też poszła za nim gruba a , że się nie pokochali z Williamsem i wyników dla chłopaka nie było za co obwiniał team to się wycofali no i Williams został w czarnej pupie i na to się pojawił Orlen bo trzeba było błysnąć jakimś good news-em bo dobra zmiana miała ostatnio same wtopy więc była potrzeba jakiegoś sukcesu. Do Williamsa się nie pchał nikt z kasą więc łyknęli Kubice jak pelikan rybkę i mają na kolejne dwa sezony na przeżycie i tyle w temacie a jak się okaże , że Kubica będzie w pierwszej 10-ce w Melbourne to odszczekam moje czarne wizje i tyle w temacie.

i bez spiny.....

Edytowane przez FANTOMAS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pół godziny zajęło mi czytanie wszystkich postów od niedzieli, nie przesadzajcie z ta wylewnością.

Tak w ogóle to :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, edraven napisał:

Pół godziny zajęło mi czytanie wszystkich postów od niedzieli, nie przesadzajcie z ta wylewnością.

Tak w ogóle to :hi:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, skotyman napisał:

Oglądałem to wczoraj na TVN24.

Najbardziej zwróciła moją uwagę 13 minuta i 15 sekunda gdy reporterka pyta się ojca czy rozmawiał z Robertem a on na to " ....jeszcze nie " ?!

wygląda , że chyba coś jest między nimi nie halo skoro ani syn do ojca nie zadzwonił żeby się pochwalić ani ojciec żeby pogratulować 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, FANTOMAS napisał:

Ładna ?

Powitać z wieczora

Znajomemu wpadła w oko taka a4 warto nią sobie głowę zawracać? https://allegro.pl/ogloszenie/sprzedam-audi-a4-b8-2xsline-7667722468

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie potrzebuje ktoś takich uchwytów na głośniki:

https://www.morele.net/b-tech-loudspeaker-para-bt77-b-1085516/

kupiłem je dla siebie, ale jednak będę montował głośniki na uchwytach sufitowych. Sprzedał bym je za 100zł - uchwyty są nowe nigdy nie montowane.

Edytowane przez Lukasz_mk2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, D4NTE napisał:

Ładna ?

Powitać z wieczora

Znajomemu wpadła w oko taka a4 warto nią sobie głowę zawracać? https://allegro.pl/ogloszenie/sprzedam-audi-a4-b8-2xsline-7667722468

Tak z ciekawości - były takie fotele oryginalnie montowane w a4 (nie s4/rs4)??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, bdkamil napisał:

Tak z ciekawości - były takie fotele oryginalnie montowane w a4 (nie s4/rs4)??

Tak w pakiecie individual

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, D4NTE napisał:

Ładna ?

Powitać z wieczora

Znajomemu wpadła w oko taka a4 warto nią sobie głowę zawracać? https://allegro.pl/ogloszenie/sprzedam-audi-a4-b8-2xsline-7667722468

Ładne to to jest ale trochę gruby hajs jak za MY2009. Czyli jeszcze pompa oleju do zrobienia, pompa wysokiego ciśnienia też ryzykowna . No i jak automat bez quattro to jest multi , a multi jeszcze z tego roku to mina. Za dużo znaków zapytania za te pieniadze, nie samymi pompejami się jeździ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, edraven napisał:

Ładne to to jest ale trochę gruby hajs jak za MY2009. Czyli jeszcze pompa oleju do zrobienia, pompa wysokiego ciśnienia też ryzykowna . No i jak automat bez quattro to jest multi , a multi jeszcze z tego roku to mina. Za dużo znaków zapytania za te pieniadze, nie samymi pompejami się jeździ.

dlatego trzeba zacząć zbierać na e-trona ;)

tam żadnych pompek już nie będzie może z wyjątkiem pompki do spryskiwaczy chociaż i może to zastąpi np. wprowadzana w ultradźwiękowe drgania szyba który nie pozwoli osiadać kroplom.

W tym e-tronie nie pokazują jak się otwierają drzwi a nie widać klamek więc ciekawe jaki bajer wymyślili ze sposobem ich otwierania.

Linię ma najładniejszą ze wszystkich modeli jakie do tej pory widziałem w audi zwłaszcza dupcia im wyszła perfect. Widać , że pociągnęli sobie kreskę od prosiaka ale profil boczony jest dla mnie idealny.

Czekam kiedy to będzie można zobaczyć na żywo. 

Zobaczcie co wielkościowo zastąpi obecny silnik i skrzynię 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, edraven napisał:

Ładne to to jest ale trochę gruby hajs jak za MY2009. Czyli jeszcze pompa oleju do zrobienia, pompa wysokiego ciśnienia też ryzykowna . No i jak automat bez quattro to jest multi , a multi jeszcze z tego roku to mina. Za dużo znaków zapytania za te pieniadze, nie samymi pompejami się jeździ.

Byli dziś oglądać to audi i padaka na maksa. Szkoda czasu na nią ???

Screenshot_20181202-154913_Messenger.jpg

Screenshot_20181202-154930_Messenger.jpg

Screenshot_20181202-155153_Samsung Experience Home.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, FANTOMAS napisał:

dlatego trzeba zacząć zbierać na e-trona ;)

https://autokult.pl/32577,audi-e-tron-gt-najbardziej-fascynujacy-elektryk-jaki-trafi-do-produkcji

Jest piękny ?

Cena to zapewne około pierdyliard złotych w wersji podstawowej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa tetetka tez spoko ?

https://www.auto-swiat.pl/wiadomosci/premiery/audi-tt-jakiego-jeszcze-nie-bylo/7e1pv49.amp

Edytowane przez Radekst
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Radekst napisał:

Zapowiada się fajnie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Radekst napisał:

Bardzo ładna i w dodatku 4 drzwi :ok2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, D4NTE napisał:

Bardzo ładna i w dodatku 4 drzwi :ok2:

Jako bryła auto owszem ładne ale jako kontynuacja modelu to widzę , że poszli na komercje.

Taką markę jak audi powinno być stać na utrzymanie wzorca modelu nawet jeśli w danej chwili spadło zainteresowanie.

TT-ka miała swoją linię i styl roadstera a to co teraz pokazali to jakiś kolejny morfing linii wziętej z innego modelu.

Szkoda bo to był model który się zawsze rozpoznawało od razu na ulicy a teraz będzie kolejne hu... wi co zanim się dokładnie nie przyjrzy.

Tu dla porównania RS3

Na pierwszy rzut oka gdyby nie tylna klapa i te wstawki na progach to z boku prawie to samo.

audi-rs-3-sedan-04.jpg

I ta nowa TT

d980d6d4ee97a1cf91ac3b75641b47ae.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...