Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

10 godzin temu, D4NTE napisał:

Powitać :hi:

@Marcin_Klink do wycieraczek o który prosiłeś https://allegro.pl/oferta/wycieraczki-oximo-audi-a4-b8-11-2007-6617728424

W moim wątku jest filmik jak działają przy okazji montażu sprysków z A7 ✌️

 

Dzięki za linka, wczoraj chłopaki pytali na spocie i ktoś powiedział że zachwalałeś pióra wycieraczek u siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, skotyman napisał:

Dzień dobry :hi:

:hi: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe Audi S6 jest w TDI .....

 

 

Neben seiner Variabilität überzeugt der Audi S6 Avant auch mit seinem kraftvollen Dieselmotor (Kraftstoffverbrauch kombiniert*: 6,5 l/100 km; CO₂-Emissionen kombiniert*: 171 g/km). Der 3.0-V6-TDI leistet 257 kW (349 PS) und erzeugt ein maximales Drehmoment von 700 Newtonmetern. Damit beschleunigt der Audi S6 Avant von 0 auf 100 km/h in fünf Sekunden

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałem kupić gałkę polift s line automat do a4 b8 jest dużo ale z mieszkiem z białymi nićmi pytanie były, są też z czarnymi nićmi  czy czeka minie zmiana mieszka? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałby ktoś chwilę czasu jutro czy we wtorek wieczorem zakodować mi hak? Bo mój kabelek odmówił posłuszeństwa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 hours ago, Marcin_K said:

Witam

Chciałem kupić gałkę polift s line automat do a4 b8 jest dużo ale z mieszkiem z białymi nićmi pytanie były, są też z czarnymi nićmi  czy czeka minie zmiana mieszka? 

No pewnie ze są z czarnymi nićmi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, skotyman napisał:

No pewnie ze są z czarnymi nićmi :wink:

Pojawiły się dwie oferty ale waśnie z białymi nićmi a nie chce się bawić w wymianę mieszka. Będę szukał z czarna nicią ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cuber, te wydechy to profanacja, normalnie świat schodzi na psy, esy i eresy w tdi:/ i wydech jak w starej beczce taryfiarza.... czas chyba umierać:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, YoGi1984 napisał:

@Cuber, te wydechy to profanacja, normalnie świat schodzi na psy, esy i eresy w tdi:/ i wydech jak w starej beczce taryfiarza.... czas chyba umierać:D

No bez przesady z tym umieraniem... Po prostu czas dojrzeć i zmienić markę na taką, która nie robi sobie jaj z klientów... Tak tak... O Mercedesa mi chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Transitpower napisał:

No bez przesady z tym umieraniem... Po prostu czas dojrzeć i zmienić markę na taką, która nie robi sobie jaj z klientów... Tak tak... O Mercedesa mi chodzi.

Można sobie też poprawić, przerobić, zmienić itd...?

https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-tuning-a4-b6-2-0-benzyna-sedan-alu-18-xenon-niemcy-ID6BMGCo.html?fbclid=IwAR0FwvThBIAkAkpuaOXda5MJ_qcDattUP62Y8vLk77NnKxvV2g_Oi2Ulco0#gallery-grid-full

 

921874373_1_1080x720_tuning-a4-b6-20-benzyna-sedan-alu-18-xenon-niemcy-radomsko_rev018.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Lopezzz napisał:

o J P ! Otomoto powinno zrobić selekcję przed akceptacją takich rzeczy ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Planuje chip tuning w swoim b8 2.0 tdi,może ktoś polecić jakiegoś dobrego tunera, w Krakowie lub w okolicach?

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...