Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 1.03.2020 o 11:53, skotyman napisał:

@FANTOMAS ma jeszcze te ori? Może bym przymierzył do siebie, bo mam tylko jeden komplet felg 

Te ori AMG zostawia sobie na zimę. Z przymierzeniem będzie problem bo on jest z Myślenic więc logistycznie słabo to widzę :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Powitać ;)

Znacie i możecie polecić kogoś w Krakowie bądź okolicach kto podjąłby się modyfikacji stelaża foteli?

Leżą u mnie bezczynnie Recaro i choć bym nie wiem jak bardzo chciał nie mogę w nich jeździć, gdyż są osadzone nieco wyżej niż standardowe placki bez elektryki. Może udałoby się coś zdziałać, ale przydałby się ktoś kto by miał pojęcie o takiej robocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie. 

Czy ktoś w klubie może zajmuje się dorabianiem kluczyków samochodowych? A może kogoś znajomy to robi? Z góry dziękuje za informacje.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Zemis napisał:

Witam Panowie. 

Czy ktoś w klubie może zajmuje się dorabianiem kluczyków samochodowych? A może kogoś znajomy to robi? Z góry dziękuje za informacje.   

Malborska 93A, 30-624 Kraków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy - ktoś w Kraku i okolicach posiada może B8 polift na zawieszeniu 1BA (na sprężynach Eibach Pro Kit -35/-30), ewentualnie na oryginalnym 1BV (bo podobno jest bardzo podobne do 1BA na Eibach)?

Jeżeli tak - być może na 19tkach? Chciałbym zobaczyć jak siedzą przy takim obniżeniu / zawiasie bo szukam aktualnie nowych felg na sezon i nie wiem czy zdecydować się na 8.5'' ET35 (245/35 lub 255/35) czy może jednak coś innego (typu 8'', ew. 43 ET). Przejrzałem trochę tematów na forum ale chciałbym zobaczyć jak to na żywo wygląda zanim coś zamówię :decayed:

Moja aktualnie siedzi na zimowych 18'' 245/40, ET 42, 8'' i zastanawiam się czy przy takiej zmianie nie będzie jakiejś obcierki.

20200215_155911.jpg

Edytowane przez Barti_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, skotyman napisał:

@Barti_ 9x19 ET33 z opona 245/35 siada w B8 idealnie. 8 calowe odpuść na starcie. 

Rozumiem, że rozmiar z A5, ew. B9? Wrzuciłem na Allegro z ciekawości takie parametry (Piasta 66.6; ET 33; 19''; 9J; śruby 5x112) i bardzo mało mi wyrzuciło wyników.

Dużo większy wybór przy 8.5J / ET 35 :facepalm: Aż taka duża różnica między 8.5/35, a 9/33?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, rozmiar z A5. Jest tego bardzo dużo w necie. Przy takich parametrach masz fajną wklęsłość i idealne spasowanie z nadkolem. @Marcin_K ma rotory z A5, tylko, ze na oponie 255/35 i delikatnie przód wystaje. Przy oponie 245/35 byłoby idealnie :wink: mam gdzieś nawet może jak wyglądały ori pompei z a5 na ex b8 mojego taty z opona 255/35 i zawieszeniu 1BE. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, skotyman napisał:

Tak, rozmiar z A5. Jest tego bardzo dużo w necie. Przy takich parametrach masz fajną wklęsłość i idealne spasowanie z nadkolem. @Marcin_K ma rotory z A5, tylko, ze na oponie 255/35 i delikatnie przód wystaje. Przy oponie 245/35 byłoby idealnie :wink: mam gdzieś nawet może jak wyglądały ori pompei z a5 na ex b8 mojego taty z opona 255/35 i zawieszeniu 1BE. 

@Marcin_K - wrzuć jakąś fotę jak to wygląda u Ciebie:hi:

8 minut temu, skotyman napisał:

Czy tam da się chociaż jeden palec wsadzić między koło,a błotnik? :decayed: 1BE to też -30?

Zależy mi przede wszystkim, żeby koło nie ocierało o nadkole przy pełnym obciążeniu (4/5 osób + pełny bagażnik), więc dlatego mam wątpliwości czy iść w 9x19; ET 33 + naciąg(?) 245/35 przy Eibachu na -35/-30 1BA. Czy raczej bezpieczniejszą opcją nie byłoby to o czym pisałem czyli 8.5x19; ET 35 i 255/35 (ew. 245/35)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1BE to -20mm, ale u mojego taty jakoś całkiem dobrze to siedziało a nic nie było grzebane w zawieszeniu. Na zdjęciu widać ze tak za bardzo nie było miejsca, ale spokojnie było miejsce + pirelli, które było na tyle miało strasznie wysoki bok. 9cali et33 z 245/35 nie będzie przycierać. Możesz tez szukać 8.5 et32 z a5 albo ori rozmiar z b8 czyli 8.5 et43, ale wtedy będzie potrzebny dystans, żeby to idealnie wyglądało i felgi będą dosyć płaskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, skotyman napisał:

1BE to -20mm, ale u mojego taty jakoś całkiem dobrze to siedziało a nic nie było grzebane w zawieszeniu. Na zdjęciu widać ze tak za bardzo nie było miejsca, ale spokojnie było miejsce + pirelli, które było na tyle miało strasznie wysoki bok. 9cali et33 z 245/35 nie będzie przycierać. Możesz tez szukać 8.5 et32 z a5 albo ori rozmiar z b8 czyli 8.5 et43, ale wtedy będzie potrzebny dystans, żeby to idealnie wyglądało i felgi będą dosyć płaskie

Widzę, że wymieniłeś 32 (A5) i 43 (B8). Czyli 8.5 ET 35 to nie jest rozmiar ORI? Bardzo dużo osób w temacie z felgami polecało właśnie 8.5J ET 35 i do tego kapcie 245/35 jeżeli chodzi o 19'' i dlatego się zasugerowałem takim rozmiarem właśnie.

W sumie dalej w temacie - jakiś dobry wulkanizator Kraków i okolice? Który w razie czego umie naciągać gumę na felgę i dobrze wyważyć koło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8.5 i et35 to nie jest ori rozmiar. Btw. Przy 245/35 na 9calach nie będzie naciągu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.03.2020 o 22:41, Barti_ napisał:

@Marcin_K - wrzuć jakąś fotę jak to wygląda u Ciebie:hi:

Czy tam da się chociaż jeden palec wsadzić między koło,a błotnik? :decayed: 1BE to też -30?

Zależy mi przede wszystkim, żeby koło nie ocierało o nadkole przy pełnym obciążeniu (4/5 osób + pełny bagażnik), więc dlatego mam wątpliwości czy iść w 9x19; ET 33 + naciąg(?) 245/35 przy Eibachu na -35/-30 1BA. Czy raczej bezpieczniejszą opcją nie byłoby to o czym pisałem czyli 8.5x19; ET 35 i 255/35 (ew. 245/35)?

Tylko moje siedzi na zawiasów 1BL

20191023_172446.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie ktoś dziś w galerii, czy wszyscy się pochowali z uwagi na koronowirus?? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...