Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

:bry:

 

Pany... Czym się różni małżeństwo od pobytu w więzieniu?? 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tym, że w więzieniu łatwiej o anal  :decayed:

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Transitpower napisał:

Jak ze spotami? Galerie już w sumie otwarte... :mysli:

moim zdaniem za tydzień można by się już zorganizować, nie wiem jak KFC w galerii, ale myślę, że spotkaniem na parkingu nie będzie problemu.

 

A tak dla rozluźnienia - HIT INETRNETÓW!!:

Duda: 13-stkę dostał pan ode mnie. A opłaty za śmieci to samorząd 
Więcej:

Duda-13-stke-dostal-pan-ode-mnie-i-rzadu
WIADOMOSCI.RADIOZET.PL

Wciąż nie znamy nowego terminu wyborów, co nie przeszkadza prezydentowi prowadzić w terenie kampanii wyborczej. Głowa państwa odwiedziła w miniony weekend Garwolin i Maciejowice. Duda zmierzył...

film pod artykułem - q..wa padłem :facepalm: :wallbash:

Edytowane przez Lukasz_mk2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW! :slina:

ale tu ruch

ciężko się wbić w dyskusję taki tłok

W dniu 25.05.2020 o 15:34, Transitpower napisał:

Jak ze spotami? Galerie już w sumie otwarte... :mysli:

z tego co mówią i pokazują to można się spotykać nie łamiąc zakazów ale tylko... 

na targach ale tyko przy stoiskach z truskawkami i tu warunek ...muszą być polskie

można spotykać się w knajpie ale tylko z współpracownikami i trzeba być poinformowanym , że się jest nie poinformowanym że to spotkanie... wedle tłumaczeń naszego prajmera pinokia

można się też spotykać na cmentarzu ale wcześniej trzeba się spytać ojca i naczelnika narodu oraz jego kota czy czasem tego dnia jego ból nie jest większy od naszego bo jeśli jest to wtedy tylko on ma takie prawo tam być

można się też ponoć spotykać na Placu Piłsudskiego  w W-wie pod obeliskiem przypominającym znany utwór Led Zeppelin ale trzeba mieć kwiaty tylko , że to trochę odległa miejscówka więc pewnie nie wchodzi w grę :mysli:

a tak generalnie to prajmer powiedział ostatnio że te nakazy to nie są nakazy tylko zalecenia i tak naprawdę to on nie nosi maseczki bo , że mu się nie chce tylko dlatego że mu jakoś tak po każdej konferencji nos nie wiadomo czemu się wydłuża i przez to nie mieści się w zwykłej maseczce ale mu już ponoć kolega medyk co to razem majątki u jednego notariusza na żony przepisywali  i on już mu ponoć obiecał , że jego kolega narciarz mu Antonowem zamówił taką maseczkę w rozmiarze garmisch-partenkirchen , że mu do końca kadencji długość nosa ogarnie .

także myślę , że w sumie jak ktoś ma 10k górki i ma obiekcje żeby je oddać biznesmenowi z Torunia na klocki do Maybacha tylko woli nimi np. zasilić kasę sanepidu to myślę że można się śmiało spotkać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że spokojnie się możemy tłumaczyć, że jesteśmy rodziną... Poza tym według premiera pisowskiego elektoratu (którego nawet własny ojciec się wstydzi) to są zalecenia a nie zakazy - jak słusznie Tomku zauważyłeś. Więc te 10k możemy spokojnie włożyć między bajki bo każdy niezawisły sąd nas z tego uniewinni.

Kurła, ale u nas nie ma już niezawisłych sądów... To co? Ryzykujemy? Osobiście bym zaryzykował takie spotkanie i spuścił wpier..ol każdemu, kto zechciałby egzekwować "zakaz" spotkań...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Transitpower napisał:

Myślę, że spokojnie się możemy tłumaczyć, że jesteśmy rodziną... Poza tym według premiera pisowskiego elektoratu (którego nawet własny ojciec się wstydzi) to są zalecenia a nie zakazy - jak słusznie Tomku zauważyłeś. Więc te 10k możemy spokojnie włożyć między bajki bo każdy niezawisły sąd nas z tego uniewinni.

Kurła, ale u nas nie ma już niezawisłych sądów... To co? Ryzykujemy? Osobiście bym zaryzykował takie spotkanie i spuścił wpier..ol każdemu, kto zechciałby egzekwować "zakaz" spotkań...

Za Tydzień mozna wrócić do spotów :) 

:hi: 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna sie na spokojnie spotkac za tydzien

 

"Rewolucja czeka nie tylko w kwestii maseczek. W sklepach nie będą już obowiązywały limity klientów. Podobnie w gastronomii. Z kolei w zgromadzeniach publicznych będzie mogło uczestniczyć maksymalnie 150 osób.

Te zmiany wejdą w życie już w tę sobotę 30 maja.

Dzień później znikną limity w kościołach, pozostanie jednak obowiązek utrzymania 2-metrowego odstępu od innych uczestników nabożeństw."

gf-tadN-zNhQ-rxtT_bez-maseczek-1008x442.
WWW.ESKA.PL

Od najbliższego weekendu zniknie część ograniczeń związanych z pandemią koronawirusa. Na otwartym powietrzu będzie już można poruszać się bez maseczek.

 

Edytowane przez Radekst
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.05.2020 o 23:16, Transitpower napisał:

Myślę, że spokojnie się możemy tłumaczyć, że jesteśmy rodziną...

to ja rezerwuję rolę starego ... :palacz:
czyli tobie została by rola mamuśki :witch:
ale od razu ci powiem , że będziesz musiał mocno w jakieś kremy zainwestować 
chyba , że będziesz stał w ostrym cieniu mgły 
wtedy może jak to mówi prezes - ciemny lud to kupi
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.05.2020 o 18:00, FANTOMAS napisał:

to ja rezerwuję rolę starego ... :palacz:

chyba dziadka :decayed:

Edytowane przez Radekst
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.05.2020 o 22:56, Radekst napisał:

chyba dziadka :decayed:

no proszę jaki mi się wnuczek z ciętą ripostą pojawił :cwaniak: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dziś wracamy z Spotami w Galerii Kazimierz :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Cuber napisał:

No to dziś wracamy z Spotami w Galerii Kazimierz :)

 

 

Melduję się! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, D4NTE napisał:

Powitać :hi::kawa:

Siemka :hi:  ośkowcu ;) 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - schodzi mi farba z grilla (pomalowany na czarno) - gdzieś/ktoś zaufany w Krakowie kto zrobi to tak jak trzeba i w rozsądnej cenie? Ewentualnie ktoś oklejał i może kogoś polecić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.06.2020 o 21:47, Barti_ napisał:

Panowie - schodzi mi farba z grilla (pomalowany na czarno) - gdzieś/ktoś zaufany w Krakowie kto zrobi to tak jak trzeba i w rozsądnej cenie? Ewentualnie ktoś oklejał i może kogoś polecić?

Jedyne wyjście to pomalowanie, folia chyba nie zakryje odprysków tak by było to niewidoczne. Mojego grila w b8 malowałem w hucie u Wiesława Wrony na ul Siwka 

Najlepiej do nich podjechać na miejscu Ci wycenią koszta 

20170922_165007.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oklejałem w a4 w stick.com.pl - ale kwestia co z obecnym jak się łuszczy, bo trzeba by oczyścić najpierw przed klejeniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Shadow napisał:

Jakiś spocik dziewczęta ? :naughty:

Ja dziś odpuszczam , extraklasa gra  ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...