Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Clon VCDS Release 10.6


dexem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych kolegów , kupiłem sobie kabelek na allegro bardzo atrakcyjna cena kabel to clon vcds 10.6 łączy sie z moim autem (audi a4 b7) tyle że kabel nie działa w interfejsie CAN , gdy testuje kabel w opcjach wykrywa CAN lecz gdy przechodzę na auto skan i naciskam gateway instalation list pokazuje się coś takiego jak na zdjeciu

plik.jpg

Więc jaka tego jest przyczyna uwalony kabel ? to już drugi z allegro pierwszy był can comander kupiłem i na drugi dzień sprzedałem teraz ten i też z nim problemy

Przy wyborze SelectModuleControl->19 CAN Gateway wyskakuje również informacja że function is not suported by the gate way

Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Clone jest zawsze clonem i są z nim problemy... jeden jest lepiej zrobiony, drugi gorzej ale zawsze coś jest.... - przy ori tych wszystkich problemów nie ma.

2. Dobrze jeżeli już się coś robi - wiedzieć co się robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tam z listy nie możesz wybrać autoscan?

można ale wyskakuje taka sama informacja jak powyżej, może to nie wina kabla teraz tak myślę że b7 nie ma wszystkich podzespołów na interfejsie CAN i dlatego nie działa gateway instalation list , już nie wiem co mam o tym myśleć najlepiej niech się wypowie ktoś kto ma clona vcds 10.6 i audi b7 wtedy już będzie jaśniej :)

Dodam jeszcze że,

Z innymi podzespołami z interfejsem CAN program się łączy tylko nie działa autoscanowanie gateway instalation list

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę, że niewiele zrozumiałeś więc napiszę wprost - Audi A4 B7 posiada CAN-Gateway, że szukasz tego?

podpowiem Ci - Audi B6/B7 nie posiada CAN-Gateway to co chcesz od VCDSa....? :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę, że niewiele zrozumiałeś więc napiszę wprost - Audi A4 B7 posiada CAN-Gateway, że szukasz tego?

podpowiem Ci - Audi B6/B7 nie posiada CAN-Gateway to co chcesz od VCDSa....? :wallbash:

tego to ja nie wiem czy posiada czy nie (dopiero zaczynam przygode z vag) prosiłem o pomoc wiec wszystko jasne dzięki temat uważam za zamknięty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...