Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Głośniki 16cm w drzwiach bez przeróbek tapicerki


Krycha

Rekomendowane odpowiedzi

oczywiście teraz to musiało się ukazać jak już mam zamontowane 13cm:/ ehhh... pobawie się z wiosny najwyżej...

ale dodam że efekt uzyskany jest BOOOSKI!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mam jeszcze jedno pytanie . kupiłem te gosniki PB S-6C i te kable co idą do podłączenia radia są bez koncówke same druciki , to teraz muszę je doczepić do jakies kostki zeby podłączyć do radia moze byc stara kostka od ori kabli uciąć ją i doczepić nowe kable do lutować albo cos?? czy jak inaczej mam to zrobic??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz połączyć z kostką ISO Kable mają kolory więc łatwo dojść, zawsze są 2 przewody jednego koloru z tym ze jeden ma biały pasek[br]Dopisany: 07 Luty 2008, 21:23 _________________________________________________Chyba że mówisz o innej kostce, ja bym obciął od starych głośników o przylutował kable

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie kable co idą do radia? Przecież masz oryginalne kable co idą do radia to odłączasz je od starych głośników i wpinasz w zwrotnice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej dać nowe oczywiście jak takie masz, bo ori są nieco cienkie. Wiec puść nowe. A co do kostki to wyjmij piny z kostki iso wywalisz stary kabel i dolutujesz do pina nowe kabel i po problemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok jutro sie z tym pobawię dzięki :) [br]Dopisany: 07 Luty 2008, 21:55 _________________________________________________kurde kilka godz. juz sie bawie z drzwiami i nie da rady tego zrobic:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko:/ nic nie pasuje wycinałem te panele z płyt drewnianych jak za duzą dam to nie chce wejsc a jak za małe wytnę i wchodzą to nie złapie je na śruby , chyba dam sobie z tym spokój i kupie panele tylko troche drogo chcą 400zł z montażem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż trudno szkoda że mieszkasz na drugim końcu Polski tak to bym Ci pomógł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

audiii a4 ale jak jestes z Zielonej Gory to moze Nowak_zg Ci pomoze, zagadaj do niego, zawsze to cos zaoszczedzisz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale co on mi pomorze on tez na pewno ma drzwiach panele on zakładał swój sprzęt w zakładzie car audio to mu na panelach robili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Froger34 odwaliłeś kawał bardzo solidnej roboty :th:. Gratuluję Ci tak świetnej pracy. Ja również będę próbował zamontować sobie w ten sposób głośniki. Twój poradnik naprawdę bardzo mi się przyda. Teraz muszę zbierać kasę na głośniki. Mam na oku PowerBass L6C. Mam nadzieję że poradzę sobie z montażem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panele też mają złe strony, niby głośnik przykręcony jest do mdfu ale cały panel spoczywa na tapicerce i wszystko może wpadać w wibracje.

coolkrzychu dzięki :wink4: Ciężko nie było, mi trochę z tym zeszło bo nie wiedziałem jak to zrobić aż w końcu wpadłem na taki pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz tak czytałem co Ci nie wychodziło mówiłeś że jak ciąłeś za duży to nie chciał wejść jak za mały to znowu nie dało się przykręcić. Tak mi sie przypomniało i ja sam przez to przechodziłem , ja pomogłem sobie docinając z tektury taki panel by pasował idealnie a gdy już go dopasowałem wycinałem taki sam z drewna. Potem jak nie chciał mi wyjść odkręcałem ramkę od drzwi i podnosiłem ją delikatnie do góry następnie wkładałem panel i opuszczałem i skręcałem ramkę. To taka mała wskazówka Tobie raczej się już nie przyda ale może innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...