Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tylne światła LED do Audi A4 B7


ba$ior

Rekomendowane odpowiedzi

normalnie podłączasz stop bezpośrednio pod wiązkę ze 3 stopu w klapie

bez żadnych rezystorów itp

musi banglać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalnie podłączasz stop bezpośrednio pod wiązkę ze 3 stopu w klapie

bez żadnych rezystorów itp

musi banglać

Wziąłem podłączyłem to tak ze do kabli ktore ida do 3 stopu podlaczylem swiatlo z klapy to jak zapaliłem auto to wyskakiwał błąd i gasł stop. Wiec to nie ma róznicy chyba czy podłacze do wiązki czy bezposrednio kabli od 3 stopu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polaryzacja byla dobra?

Tzn?? Nie wiem czy dobrze rozumie słowo polaryzacja ale chyba było wszystko ok. Do światła stopu w klapie chyba nie ma szans podłączenia. Trzeba kąbinowac gdzie indziej i właśnie takie jest moje pytańie do tych co to robili gdzie. Bo jakos nie mam pomysłu :(

Przeczytałem jeszcze raz forum i ktoś pisał że da sie podłączyc stop w lampach w klapie z 3 stopu. Tylko ja nie znam sie na tyle na elektryce zeby to podłączyc samemu. Może ktoś pokieruje co trzeba zastosowac zeby dzialało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na sprzedaż kmpl przerobionych lamp:) miałem w swojej b7, lecz sprzedawałem, i klient uparł się ze chce lampy oryginalne, a te mi zostały, jeśli jest ktoś zainteresowany to zapraszam na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej jakie byście lampy ledowe polecili do b7 sedana tak aby to nie wyglądało jak nie powiem co może ktoś coś doradzi z gotowcow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na sprzedaż kmpl przerobionych lamp:) miałem w swojej b7, lecz sprzedawałem, i klient uparł się ze chce lampy oryginalne, a te mi zostały, jeśli jest ktoś zainteresowany to zapraszam na PW

ile chcesz za te lampy ? i wyślij mi foty na [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/show_item.php?item=5917577251#thumb/1

To jest do sedana czy avanta bo po zdjeciach wydaje ni sie ze avant a w opisie sedan i nie wiem czy brac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na depo polowalem 6 miesiecy a jak byly to po tysiaku ale nadal nie mam pewnosci ze to sedan :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak do avanta ;/ gdyby ktoś chciał to będą dostępne. Kurde nie ma nic fajnego do sedana? Miał ktoś może te? http://www.ebay.de/itm/Led-Ruckleuchten-Audi-A4-B7-8E-Limousine-Bj-04-07-rot-schwarz-Led-Ruckleuchten-/191784717100?hash=item2ca7428b2c:g:Af4AAOSwdvpWC1K0

może ktoś powiedzieć jak to wygląda na żywo bo na zdjęciach w nocy to nie a bardzo ale może na żywo lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaz mi do sedana i dzisiaj znikna z allegro :-) nie wiem jak to swieci czy warto czy nie. Ma ktos jakies alternatywne rozwiazanie. Do 1200zl - 1500 moge dac za ledy ale cos w stylu a6 wygladem przypominajacym ori. Dzaonilem do jednego sklepu o depo ktory je mial ale nkestety sa wycofane z produkcji do sedana i nke wiadomo czg bedzie wznowiona produkcja bo juz od 4 miesiecy nie sa dostepne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź dział sprzedam ostatnio ktoś wystawił przerabiane od A6 C6 za niecałe 900zł chyba.

btw. te od sedana i avanta czymś się róznią ?

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/345575-przerobione-lampy-tylne-z-a6c6-do-a4-b7/

Edytowane przez Important
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam szczerze, że te DEPO jakoś mnie nie przekonują. Oglądałem na YT jak to świeci i jednak chyba wolę serię... może to głupio zabrzmi, ale bardziej mi leży seria niż podejrzany LED. Te po przeróbce z A6 są lux ale drogie jak chce się kupić a zdolności manualnych aż takich nie mam żeby to wyrezać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wlaśnie rozważam. Miałem ledy depo w b5 i było ok. 400 za komplet to nie 1000 za te z c6. A może ktoś zakładał te depo i może wrzucić fotkę z avanta. Jakieś uwagi z użytkowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...