Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tylne światła LED do Audi A4 B7


ba$ior

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Lampy w sedanie i w avancie są takie same.

Ta didoda, która tak mocno świeci i powoduje efekt, że się nie komponuje w całość jest tylko po wciśnięciu hamulca/stopu a jest to żarówka od A6 Allroad. Można wsadzić normalną żarówke i nie będzie tego efektu przy hamowaniu. Normalnie efekt jest taki sam jak w A6.

Ja będę przeprowadzał taką instalacje ale szukam tanich lekko uszkodzonych lamp od A6. Jeżeli ktoś ma za rozsądne pieniądze to proszę pisać na priva :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli masz na myśli lampy diodowe do a6.... to trzeba dać co najmniej 1000zł za komplet :confused4: na allegro jest tego pełno ale lamp jest 4 i z tego co pamiętam tych na klape jest ich dosyć sporo, z tymi skrajnymi jest większy problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie to wygląda. Ciekawe kiedy pojawią się ledy do B7 ? Bo troche groobaśne to rezanko :confused4:

Aaa Basior a z tymi lampami to się mylisz. Nie wiem jak te w klapie, ale te w błotnikach są inne w sedani i inne w avancie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w końcu są :thumbup: miałem nadzieję, że ktoś to wyreza i zobaczę jak wygląda..

Całkiem fanie wyszło

I nie Włosi tylko Hiszpanie, bardzo fajne forum tam mają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ba$ior bardzo dobra cena, bo w aso jedna sztuka kosztuje 340zł, na allegro trzeba dac średnio 250zł za sztukę

juras te lampy to są w avancie a6 c6 od 2005 roku bodajże..zreszta jest chyba tylko jeden model i nie da się kupić złych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juras te lampy to są w avancie a6 c6 od 2005 roku bodajże..zreszta jest chyba tylko jeden model i nie da się kupić złych :)

a nie do konca. te lapki byly tylko w avantach i tylko z pakietem xenon plus. czyli sa tez zwykle. a i w B7 lampy avancika i sedana sie roznia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juras te lampy to są w avancie a6 c6 od 2005 roku bodajże..zreszta jest chyba tylko jeden model i nie da się kupić złych :)

a nie do konca. te lapki byly tylko w avantach i tylko z pakietem xenon plus. czyli sa tez zwykle. a i w B7 lampy avancika i sedana sie roznia.

może i racja, ale nie da się pomylić zwykłych lamp z a6 z lampami diodowymi :)

PS chodziło mi o to że jest jeden model oryginalnych lamp diodowych w a6, przynajmniej narazie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:drool: :drool:

Witam...

Te lampki to mozna kupic, czy koles zmatowal tylko jedna wersje dla siebie?

Pozdro

TYGRYS

Te Ledy to Custom Made więc są jedynym egzemplarzem jak narazie... :cool:

Wiem, że wiele osób planuje "zrobienie" takich lampek do B7 bo ile można czekać !! ??...ja już czekam3 lata na jakieś światła firmowe na diodach do swojej Audiczki a tu nic :(. A i koszt można zredukować jak się znajdzie lampy od A6 w dobrej cenie :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chwile mnie nie bylo .. a tu takie nowe hity.. !!

super sprawa z diodami od a6 avant.. bardzo elegancki efekt i pomysl

mysle ze producenci lamp nie beda mieli wyboru za jakis czas.. i wyprodukuja piekne diodowki na przod i tyl..

swoja droga nie dalej jak dwa dni temu widzialem Jeepa Grand Cheeroke (jak zwal tak zwal) +/- z 2002 - 2004 i mial zalozony z przodu nawet fajny zestaw.. xenon + diody led do jazdy dziennej wbudowane w jeden klosz.. pierwsze co naszlo mi sie na mysl to ze faktycznie musi byc firma ktora produkuje takie cuda..

niestety nie znalazlem nic podobnego w sieci :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...