Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tylne światła LED do Audi A4 B7


ba$ior

Rekomendowane odpowiedzi

Macie jakieś opinie na temat firmy In.Pro? W ogłoszeniu piszą że to niemiecka firma. Ciekawe jak z jakością tych lamp LAMPY AUDI A4 B7 AVANT 04-08 LED BLACK HIT !!! (3098112513) - motoAllegro

Co sądzicie? Niestety są to ledy. Wolałbym bez ledów tylko poprostu bardzo ciemne klosze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najładniejsze są jednak ori ledy z a6 kształt kocich oczu nie do podjebania :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najładniejsze są jednak ori ledy z a6 kształt kocich oczu nie do podjebania :kox:

Elektronikiem nie jestem i dłubać tez nie bardzo lubię. Gdyby ktoś sprzedawał kpl gotowy już do założenia... Poza tym Chciałbym bardzo ciemne klosze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koszty podbne wychodzą a efekt końcowy mega, jakoś nie przemawiają do mnie decante czy inne podróby , zupełnie inaczej świeci led w nich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boseron sam je robiłeś?

no coś Ty :doh: , ale sam naprawiałem jak mi zaparowały :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się do tematu bo widzę ze nadal szal jest na takie lampy i podeślę kilka linków może komuś się spodobają i sobie sprezentuje :wink:

Feux arri

Phares avants Audi A4 B7 2004

Phares arri

a tu się znajduje sklep który się oferuje może znajdziecie coś ciekawego w dostępnej cenie :decayed:

www.atp-shop.fr

Pozdrawiam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy jest ktoś na forum kto podjął by się przerobienia lamp z A6C6 lub ma ktoś na zbyciu taki komplet.

Jestem mocno zainteresowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy jest ktoś na forum kto podjął by się przerobienia lamp z A6C6 lub ma ktoś na zbyciu taki komplet.

Jestem mocno zainteresowany.

ile proponujesz . mam taki zestaw na swojej a4 i moze może.... how much :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma gotowe przerobione z A6C6 tylne ledy do B7 Avant to jestem chętny kupić.



Nie ma chętnych .... więc biorę się sam za rezanie ...



No, No ... może coś z tego będzie ....

Nadal trwają moje próby odpowiedniego dopasowania wkładów LED z A6C6 do kloszy tylnych lamp z B7 ...

Okazuje się, że duży klosz nie jest takim problemem, ale ten mały za to .... - k.......a mać !

1bca72968bb0134cmc.jpg2fb720dff92841c5mc.jpg

Jeszcze nie wiem, jak to będzie z podłączeniem całej elektryki ... ale próbuję dalej ...

---------- Post dopisany 12-11-2013 at 14:03 ---------- Poprzedni post napisany 27-09-2013 at 20:36 ----------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak Ori z A6 to zamiatają, ciekawe ile by kosztował taki zestaw do odsprzedania...? Ktoś się orientuje lub kupił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ori jak ori ale te co podałem w linku allegro wlasnie widzialem na aucie i sie zastanawiałem czy kto przerabial czy takie kupione i okazalo sie ze kupione, firma depo wiec spasowanie na pewno jest takie jak ma byc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś coś wie, bo szukam właśnie takich tylko do sedana i brak na rynku - tylko avant

A tez ciekaw jestem jaka jest różnica między avantem a sedanem

lampy_tylne_litec_audi_audi_a4_avant_b7_04_08_cz.jpg

Dectane - LAMPY TYLNE LITEC AUDI AUDI A4 AVANT B7 04-08 CZERWONE/CHROM SKOTTUNING.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...