Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś sie orientuje co wprowadza trzeciomajowa ktualizacji do Galaxy S III ?

Teraz mam:

I9300XXEMC2

WERSJA JZO54K.I9300XXEMD2

Przecież pisaliśmy na ostatniej stronie o tej aktualizacji..

NOWY SAMSUNG GALAXY S4 I9500 WHITE GW 24 BEZ SIM (3228968762) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Przyjechały mi świeże bułeczki :kox:

OK wszystko jasne :) Dzięki za info :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Potwierdzam poprawę po tej aktualizacji, bo dzisiaj dopiero mogę w pełni od 8:00 ją sprawdzać i baterii mam 70% gdzie wcześniej przy takim samym użytkowaniu miałbym z 50% :)

Połączenia również następują za pierwszym razem bo wcześniej miałem głuche połączenie że nic nie słyszałem a sekundy połączenia leciały i musiałem jeszcze raz wybrać dany kontakt :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na fonie masz czy na tablecie?

Wysłane z prodiża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam poprawę po tej aktualizacji, bo dzisiaj dopiero mogę w pełni od 8:00 ją sprawdzać i baterii mam 70% gdzie wcześniej przy takim samym użytkowaniu miałbym z 50% :)

Połączenia również następują za pierwszym razem bo wcześniej miałem głuche połączenie że nic nie słyszałem a sekundy połączenia leciały i musiałem jeszcze raz wybrać dany kontakt :grin:

Swiezy soft. Pliki tymczasowe wyczyszczone. Zamuli po pewnym czasie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tapatalk HD - to jest dopiero przeglądanie Forum :naughty:
Ja szukam i nie ma tego HD pokazuje mi tylko że mam już zainstalowaną wersję 2:whistling:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tapatalk HD - to jest dopiero przeglądanie Forum :naughty:
Ja szukam i nie ma tego HD pokazuje mi tylko że mam już zainstalowaną wersję 2:whistling:

Ja te szukalem i tez nie znalazlem wersji HD

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jest niezgodna z waszymi urządzeniami, to sklep jej pewnie dlatego nie pokazuje. U mnie znajduje, bo jedno z urządzeń to tablet i tylko z nim apka jest zgodna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jest niezgodna z waszymi urządzeniami, to sklep jej pewnie dlatego nie pokazuje. U mnie znajduje, bo jedno z urządzeń to tablet i tylko z nim apka jest zgodna.

Calkiem mozliwe a jezeli tak jest to tylko kwestia czasu i bedzie pewnie na wiekszosc urzadzen...:)

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jest niezgodna z waszymi urządzeniami, to sklep jej pewnie dlatego nie pokazuje. U mnie znajduje, bo jedno z urządzeń to tablet i tylko z nim apka jest zgodna.

Calkiem mozliwe a jezeli tak jest to tylko kwestia czasu i bedzie pewnie na wiekszosc urzadzen...:)

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Tapka HD jest tylko na tablety i dlatego wam tego nie wyszukuje. Mi normalnie się włącza ale z oświadczeniem, że moje urządzenie jest niekompatybilne.

Kliknijcie w ten link do tapatalk hd co ktoś tu wrzucal i powinniście mieć tak samo jak opisałem.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzućcie screena z tapatalka hd i tapatalka 2, poprawili coś po tapku 1? Bo ten imo nie był zbyt poreczny i zdjecia sie strasznie lipnie ładowały..:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowiedziałem się właśnie że wszystkie egzemplarze S4 są "walnięte" nie ma czerni tylko robi się fiolet foto niżej

samsung_galaxy_s4_ekr_1.jpg

Samsung Galaxy S4 ma ogromne problemy techniczne. Ekran, bateria, ciepło, pamięć (1)

Serwer padł na forum androida bo chciałem poczytać opinie pierwszych użytkowników :facepalm:

---------- Post dopisany at 15:10 ---------- Poprzedni post napisany at 14:59 ----------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

big qpa ......... delikatnie mówiąc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jest niezgodna z waszymi urządzeniami, to sklep jej pewnie dlatego nie pokazuje. U mnie znajduje, bo jedno z urządzeń to tablet i tylko z nim apka jest zgodna.

Calkiem mozliwe a jezeli tak jest to tylko kwestia czasu i bedzie pewnie na wiekszosc urzadzen...:)

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Tapka HD jest tylko na tablety i dlatego wam tego nie wyszukuje. Mi normalnie się włącza ale z oświadczeniem, że moje urządzenie jest niekompatybilne.

Kliknijcie w ten link do tapatalk hd co ktoś tu wrzucal i powinniście mieć tak samo jak opisałem.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Nie da rady wejść z poziomu kompa bo odsyła aby wejść z telefonu:kwasny:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie male spostrzeżenie :D , miałem htc sensation , zamieniłem się z żoną na htc desire Z i jestem z niego bardziej zadowolony pomimo tego że to "staruch" , a teraz do rzeczy ,na tym desire z , mam android 2.3.3 i sense 2.1 , co wgrać i jak żeby lepiej chodził ten htc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie male spostrzeżenie :D , miałem htc sensation , zamieniłem się z żoną na htc desire Z i jestem z niego bardziej zadowolony pomimo tego że to "staruch" , a teraz do rzeczy ,na tym desire z , mam android 2.3.3 i sense 2.1 , co wgrać i jak żeby lepiej chodził ten htc
Najlepiej to nie wgrywaj za dużo bo to jest tak jak z komputerem czym więcej śmieci tym bardziej zamula:naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...