Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

800mzh to jest w większości jako pokrycie "pustych" miejsc. 

Sporo czytałem i dowiadywałem od znajomego który robi w tej branży i mnie uspokajał. Ktoś gdzieś szum wielki zrobił o braku obsługi 800mzh i się wielka gównoburza zrobiła :) 

Musiałbym chyba na totalne zadupie trafić żeby faktycznie był odczuwalny brak 800...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Majkel, z ciekawości sprawdziłem parametry stacji w Choruli i faktem jest że LTE tam jest,  jest tam tylko LTE 800, żadnych innych częstotliwości (dla LTE).  Działa już od kwietnia 2016.

I prawda jest taka że takich stacji jest masa, a czy Chorula to zadupie czy nie, nie wiem, nigdy tam nie byłem.

W Krapkowicach jest LTE 1800 i chyba ta stacja jest najbliższa dla Ciebie.

Edytowane przez stomi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Stomi za info. Wyżej dałem zdjęcie gdzie są jeszcze 2 zakresy, jednak to nie bardzo prawda. Jak mówiłem, byłem świadomy że MI5 nie ma 800mhz, i podejrzewałem że nadajnik będzie na 800. Mówi się trudno, jakoś te LTE przeboleje. Ale fakt faktem że naprawdę z telefonu jestem zadowolony. Coś czytałem że to jest kwestia softu że nie ma 800mhz w telefonie, może kiedyś uda im się odblokować [emoji3] Jeśli ktoś jednak dużo korzysta z możliwości LTE, to musi sam sobie odpowiedzieć na pytanie, czy brak 800 w MI5 nie będzie mu przeszkadzac

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi5 nie będzie miało obsługi 800. Udało się gdzieś odblokować 850 ale na 800 blokuje. Na forum Miui gdzieś kiedyś czytałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co byście zaproponowali na nowego Androida do 600zł

Szukam coś co by pstryknęło ładne zdjęcie... zastosowanie dla kobiety więc nie musi być mega wydajny

http://www.x-kom.pl/p/347540-smartfon-telefon-xiaomi-redmi-4a-16gb-dual-sim-lte-gold.html

http://www.komputronik.pl/productVariantGroup/2486/lenovo-moto-g3-3rd-gen.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w mi5 przesłać zdjęcie na tv? Dodam że tv nie obsługuje screen mirroring, w starym Sony Z1 włączalem funkcje throw i zdjęcie wyswietlalo się na tv, w mi5 tego nie widze

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam programu Air Buddy.
Współpracuje nawet z Apple tv


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Air buddy nie widzi mojego tv, cały czas wyszukiwanie i nie znajduje.... Inne pomysły dla MI5?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam systemowy-ekran bezprzewodowy i w tv wybieram screen share i hula aż miło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, rybus85 napisał:

Ja używam systemowy-ekran bezprzewodowy i w tv wybieram screen share i hula aż miło :)

Tylko że to jest chyba screen mirroring, a mój TV tego nie posiada i po włączeniu tej funkcji nie znajduje mi TV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A różnego rodzaju aplikacje ze sklepu Play testowałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz znalazłem iMediaShare, i ta wreszcie działa. 4 inne nie łączyły się z tv. Także temat rozwiązany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez go chyba krótką chwilę używałem aż nie zauważyłem ekranu bezprzewodowego w ustawieniach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę tak się zastanawiam czy nie zamienić Mi5 na Huawei P9,choć znalezienie z dual SIM graniczy z cudem(a jak są to z ceną przesadzają)... Ale zobaczymy po premierze Mi6 ;)  Jeżeli plotki i cena okażą się prawdziwe to chyba Mi6 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako posiadacz P9 z dual simem jest mega zadowolony z telefonu. Przed kupnem jakoś średnio byłem przekonany do marki Huawei ale to był strzał w dziesiątkę ! Mega wykończenie telefonu, zgrabny,lekki, z mega parametrami.

Polecam . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest słabszy od Mi5 (130tys vs 95),ale tego nie czuć. Za to aparat Kozak. Żonie kupiłem P9 lite i jestem w szoku jak to super chodzi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem mega zadowolony z P9 (bez dual sim akurat). Po kilku latach obcowania z Samsungiem (aktualnie też mam S6 Edge jako służbowy) to była dobra przesiadka. 

Bardzo dobre wykonanie, mniej okrągły wygląd, mniejsza "cukierkowatość" ekranu, aplikacji itd.

Czytnik linii papilarnych z tyłu też jest mega wygodny w codziennym użytkowaniu. Trochę gorzej, gdy chcesz obsłużyć leżący na biurku telefon - najlepiej go podnieść, co trochę irytuje.

Wczoraj chwilę bawiłem się też P10 - czytnik palca z przodu, zastępuje "guziki" funkcyjne wróć/pulpit/menadżer otwartych aplikacji- fajne. 

Wygląd ogólny prawie taki sam jak P9, szkoda że krawędzie bardziej zaookrąglone - zalatuje Samsungiem, co mi akurat nie podchodzi.

I Dual SIM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie P10 za drogie(mimo że najtańszy flagowce). Dla mnie ponad 1200 za telefon to przesada(zwłaszcza że są alternatywy w postaci Xiaomi,OP itd). Czytnik z tyłu to akurat porażka dla mnie. Najwygodniej z przodu. Ale z drugiej strony też kwestia przyzwyczajenia. 

Na razie się rozglądam,zobaczymy jak wyjdzie Mi6. W przyszłym tyg muszę wreszcie zaktualizować TRWP i wrzucić wreszcie 7ke na Mi5 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dnia 7.04.2017 o 09:11, rybus85 napisał:

Kurczę tak się zastanawiam czy nie zamienić Mi5 na Huawei P9,choć znalezienie z dual SIM graniczy z cudem(a jak są to z ceną przesadzają)... Ale zobaczymy po premierze Mi6 ;)  Jeżeli plotki i cena okażą się prawdziwe to chyba Mi6 

Akurat P9 Dual Sim od jakiegos czasu jest duzo na rynku... rowniez uzywanych. Nawet nie wszyscy wiedza co sprzedaja. Orange sprzedaje P9 DS bez simlocka i bez brandu.  Przejrzyj allegro.

A jesli interesuje Cie P9 to zwroc tez uwage na Honor 8 DualSim od Huawei, ma az 4GB RAM, chodzi lepiej od P9... mialem oba z tych telefonow i jestem pod wrazeniem Honora. Niestety moim zdaniem jest brzydszy od P9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie które przeglądałem to były bez dual SIM ;) Gdzieś kiedyś czytałem że w Polsce nie sprzedawali wersji z dual SIM. Może to się już zmieniło. A jak teraz uda się znaleźć wersje z DS to ceny niektórzy z kosmosu biorą :D 

Może wstawię na OLX mojego Mi5 że zamienię na Huawei P9 DS i zobaczymy co będzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...