Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, skotmen napisał:

:grin: Pewnych rzeczy prostych nie ma i tego nie da się skonfigurować 

np. wklejenie numeru telefonu , schowek do kopiowania i inne pierdoły o baterii nie wspomnę 

Ale co Ty kolego za bzdury piszesz :D Przecież to wszystko miałem na Mi5. Bateria od rana do wieczora bez oszczędzania. Kopiowanie itd było. Może masz syfmiui albo inny szajs wgrany. U mnie siedziało Xiaomi.eu

Wystarczyło skopiować numer i wejść na dialer i samo się pytało czy zadzwonić pod ten numer...Albo po skopiowaniu 3 kropki u góry i jest wklej numer :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kolego u mnie siedzi global i tak jak pisałem nie ma głupiego schowka jak się kopiuje kilka rzeczy pamięta tylko ostatnie kopiowanie w G2 to sobie mogłem wkleić to co wczoraj kopiowane byloy

Co do wklejenia numeru to spróbuj z jakiegoś forum wkleić numer to zobaczysz że nawet nie ma gdzie Co do baterii zależy jak kto używa ale 4.5h sot to słabo gdzie w G2 było 6.5h sot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,panowie mam pytanie pacjent lg G6 operator PLAY- mam ten telefonik 1,5 roku i co za tym idzie miałem już raz wymienianą płytę główną 2 razy .Wiadomo przypadłość tego modelu ;[ ,moje pytanie brzmi jak oddam 3 raz do naprawy i jak się okaże że płyta główna znowu padła .To co zrobić żeby wymieniono mi ten tel na inny nie odbiegającymi parametrami.Bo nie wieżę że nowa płyta coś zmieni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego u mnie siedzi global i tak jak pisałem nie ma głupiego schowka jak się kopiuje kilka rzeczy pamięta tylko ostatnie kopiowanie w G2 to sobie mogłem wkleić to co wczoraj kopiowane byloy
Co do wklejenia numeru to spróbuj z jakiegoś forum wkleić numer to zobaczysz że nawet nie ma gdzie Co do baterii zależy jak kto używa ale 4.5h sot to słabo gdzie w G2 było 6.5h sot

Miui.eu wszystko działa.
Żona ma Globala w RN4 też działa takie wklejanie.2ad1b4675f04959e21df3f6df115d470.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, talib1990 napisał:


Miui.eu wszystko działa.
Żona ma Globala w RN4 też działa takie wklejanie.2ad1b4675f04959e21df3f6df115d470.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 

A teraz przełącz na np. Sms i wejdź z powrotem i nie ma miejsca wkleić 

Numer znika i d..... a

Edytowane przez skotmen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, skotmen napisał:

A teraz przełącz na np. Sms i wejdź z powrotem i nie ma miejsca wkleić 

Numer znika i d..... a

sprawdziłem, jest nadal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, talib1990 napisał:

sprawdziłem, jest nadal

He dziwne u mnie znika i za każdym razem pojawia się? Jak wejdziesz na dialer telefonu? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanko, na pewnym forum jest link do wstawiania zdjec w poście, no i uruchamiając to z telefonu wybrałem niechcący aparat, no i chcąc dodać zdjęcie mogę tylko takie które zrobię aparatem (do wyboru były inne aplikacje np galeria). No i teraz za każdym razem wyskakuje mi ten aparat, jak wrócić do wyboru aplikacji? Wszedłem w ustawienia aplikacji, chcąc wyczyścić domyślne, ale w aplikacji aparat nie mam tej funkcji :/  Tel sg6 edge+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co Ty kolego za bzdury piszesz [emoji3] Przecież to wszystko miałem na Mi5. Bateria od rana do wieczora bez oszczędzania. Kopiowanie itd było. Może masz syfmiui albo inny szajs wgrany. U mnie siedziało Xiaomi.eu
Wystarczyło skopiować numer i wejść na dialer i samo się pytało czy zadzwonić pod ten numer...Albo po skopiowaniu 3 kropki u góry i jest wklej numer [emoji4]

Mi5 cacy telefon. Używam na codzień ;)

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy nie umie dojść do ładu z yanosikiem na redmi note 4 global. Aplikacja chodzi normalnie ale nie działa działanie w tle i pływająca ikona. Jak dam pracę w tle ikona znika. W poprzednich telefonach np jechałem na mapach Google a yanosik pracowal w tle na tej pływającej ikonie. Jak to ogarnąć żeby to chodzilo? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@.Pablo.

Musisz wejść w panel sterowania i uprawnienia do sprawdzenia masz 2 miejsca. 
- Uprawnienia i tam lokalizacje i zobaczyć czy janosik ma dostęp.
- Inne uprawnienia tu znaleźć Janosika i zaznaczyć wyświetl wyskakujące okna.
To powinno pomoc w razie problemow pisz.

 

@edit
Zapomniałem o jeszcze 1 przełączniku który jest w dziwnym miejscu ale na dłuższa metę ma sens. W Panelu sterowania wybieramy bateria:
Następie Aplikacja oszczędzania baterii znajdujesz Yanosika i dajesz mu uprawnienie do Lokalizacji w tle.
 

Na początku ludzie co kupują Xiaomi mogą być lekko zaskoczeniami mnogości ustawień i zabezpieczeń ale dzięki temu aplikacji nie wyciągają od nas danych i nie ciągną tak bardzo prądu dzięki czemu telefon może dłużej pracować. Tylko bardziej skomplikowane aplikacje działające w tle wymagają czasami dodatkowych ustawień reszta spokojnie działa na ustawieniach domyślnych.

Edytowane przez speedzenon
Dodatkowy przełacznik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też po aktualizacji za każdym razem zapominam o tym w Yanosiku !! :P Jak macie zestaw bluetooth w aucie to mozna w Yanosiku ustawić automatyczne uruchamianie i wyłączaniego go kiedy połączy się z konkretnym urządzeniem poprzez bluetooth :) super sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, talib1990 napisał:

też po aktualizacji za każdym razem zapominam o tym w Yanosiku !! :P Jak macie zestaw bluetooth w aucie to mozna w Yanosiku ustawić automatyczne uruchamianie i wyłączaniego go kiedy połączy się z konkretnym urządzeniem poprzez bluetooth :) super sprawa

Mnie to osobiście wkurzalo. Miałem tak ustawione z ori zestawem głośnomówiącym i nawet jak  nie chciałem Janosika to i tak się włączył. Wolę go sam odpalić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, talib1990 napisał:

też po aktualizacji za każdym razem zapominam o tym w Yanosiku !! :P Jak macie zestaw bluetooth w aucie to mozna w Yanosiku ustawić automatyczne uruchamianie i wyłączaniego go kiedy połączy się z konkretnym urządzeniem poprzez bluetooth :) super sprawa

Mnie automatyczne załączanie w tle przestało działać po aktualizacji Yanosika i dzięki temu pozbyłem się ostatnio paru złotówek. :kwasny: W opcjach wszystko włączone, a i tak muszę go uruchamiać ręcznie niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wina braku uprawnień do czegoś

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny sprzęt. Szkoda że LG znów daje d... i za późno go wypuścili. No i ekran niestety źle skalibrowany i blady(z tym nic nie zrobisz). Gdyby nie to to dawno bym go kupił ;) Ojciec był bardzo zadowolony(zwłaszcza z aparatu z szerokim kątem). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...