Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby ktoś szukał fajnego telefonu to  na sprzedaż będzie niedługo mój Xiaomi Redmi Note 3 Pro 3gb/32gb  wczoraj zamówiłem coś nowszego - oczywiście Xiaomi :) 

Edytowane przez talib1990
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam,

Mam taki problem z IPLĄ na TV z androidem. Aplikacja pięknie działa, menusy itp. Odpalam jakiś serial, program , cokolwiek. Lecą sobie reklamy i jak odliczanie dobiega końca, to robi się czarny ekran oraz komunikat WYSTĄPIŁ BŁĄD ODTWARZANIA MATERIAŁU. Czasami uda się coś odpalić, ale kiedy dojdzie do wyświetlania pierwszych reklam, to po nich znowu wyskakuje powyższy komunikat.

Próbowałem już:

- przywracać ustawienia domyślne TV

- instalować na nowo TV

- usuwać pamięć tymczasową IPLI

- ustawiać na routerze DNSy

Nic to nie dało. Dodam, że problem pojawił się po aktualizacji oprogramowania w TV. TVN PLAYER działa dobrze, podobnie jak NETFLIX.

Ktoś ma jakieś pomysły? Domyślam się, że ten temat jest o telefonach na Andku, ale być może problem tkwi właśnie w nim (a nie samym TV).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jestem nie na bieżąco z telefonami. Potrzebuję dla mojej wiedźmy jakiś telefon. Przedział cenowy do 1300 pln. Ma robić dobre zdjęcia to chyba jedyny wymóg. Babina miała wcześniej p8 lite ale młody go skasował klockiem. Idzie kupić coś sensownego w tej monecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie interesuję się Chinolami ale z tego co piszą to warte uwagi,zważywszy na podzespoły jakie oferuje a cenę telefonu.Musisz poczekać na wypowiedzi innych.

Wysłane z s8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj czego ta "wiedźma" wymaga od telefonu :P Xiaomi świetny sprzęt,ale kuleje foto a zwłaszcza video. Na tą chwilę chyba najbardziej opłacalny jest Huawei Mate 10 lite. Sklep 1499zl. Nowe na allegro można dostać za około 1100-1300. 5,9 cala zamknięte w małej obudowie,2 aparaty z tyłu i 2 z przodu,64GB wbudowane,dual SIM,4GB RAM. Doczepić się można tak naprawdę do braku NFC,braku usb-c i szybkiego ładowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, rybus85 napisał:

Doczepić się można tak naprawdę do braku NFC,braku usb-c i szybkiego ładowania.

Chyba faktycznie jestem zacofany bo nie wiem o czym piszesz :decayed: Pooglądam w media te huaweie. Ten p8 był spoko ale cholernie kruchy. Dla niej jak patrzę to najlepszym rozwiązaniem by był CAT S41 LTE :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, szczuraz napisał:

Chyba faktycznie jestem zacofany bo nie wiem o czym piszesz :decayed: Pooglądam w media te huaweie. Ten p8 był spoko ale cholernie kruchy. Dla niej jak patrzę to najlepszym rozwiązaniem by był CAT S41 LTE :grin:

^^

NFC np płatności zbliżeniowe,parowanie sprzętów itp. Usb-c szybszy przesył danych po kablu i uniwersalna wtyczka ;)

Naprawdę fajny sprzęt i mało alternatyw za ten hajs

Chyba że używki też wchodzą w grę to można szukać :P

Edytowane przez rybus85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nowy. Tym razem ubezpieczę. Ja nie wiem jak to jest. Ja mam dwa telefony służbowy i prywatny w idealnym stanie. Nie używam żadnych kondomów a moja czego by nie miała to wytłucze a potem płacz. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie czekam na swojego Xiaomi Mi Note 3 ( 6gb ram, 64gb rom, czytnik palca na froncie, z tyłu podwójna kamera 5,5 " wyświetlacz ) niecałe 1200 zł. Po moim aktualnym Redmi Note 3 Pro wiem, że bedzie to strzał w 10 ! Moja żona ma teraz Redmi Note 4 Global 3gb/32gb i mówi,  że jest to dla niej idealny telefon.. a z Chin kosztował niecałe 600 zł !

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też byłem zadowolony z Xiaomi. Miałem Mi4 i Mi5. W rodzinie kilka sztuk i prawie wszystkie modele przeszły mi przez ręce. I dla mnie to genialny sprzęt...gdyby nie aparat. Filmy to dramat. Zdjęcia w Mi5 były czasami genialne. Ale czegoś mi w nich brakowało. A że urzekło mnie MIUI to wybór był ograniczony. Huawei lub Honor z EMUI. No i mam od czerwca Honora 8. Dostaniesz nówkę w sklepie za około 1400-1500. Allegro trochę taniej. Genialny aparat,płynny i responsywny. Filmy w 60fps(jakość rewelacja,niestety bez stabilizacji która jest tylko w 30fps). Ma kilka wad(nie ma sprzętu idealnego),ale ja jestem bardzo zadowolony. 

Więc jeśli dla niej priorytet to aparat,to niestety ale Xiaomi przegrywa z większością modeli. Jeżeli mówilibyśmy o wydajności,cena do jakości to tu są nie do pobicia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla żony dziś kupiłem



6493d0c9a96eaea61b172a93b334df85.jpgc0b85aafcd4bd73d6bf4b9dbd045085a.jpg3389b6b535e2037c620bbbab426a2eaa.jpg

Wysłane z s8



Daj znać jak wrażenia bo sam sobie chce taki sprawić. Recenzje wypadają bardzo fajnie. Ostatniego kg miałem G2 i był to chyba moj najlepszy telefon. Później LG trochę pobłądzilo ale teraz chyba znowu maja coś fajnego.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba najgorszy flagowiec zeszłego roku. Ale przegoni go chyba V30. G6- blady ekran(kolory jakby wyprane w wanishu),lubi pękać szkło aparatu,kruchy mimo militarnej normy,bardzo stara i kiepska matryca aparatu(stosowana nawet w telefonach za 500zl)-ale brawa dla LG że tyle z niej wyciągnęła,mierna przednia kamera. 

Na plus wygląd i szerokokątny aparat. Rynek bardzo szybko pokazał co o nim sądzicie i cena poszybowała w dół. Dzięki temu obecnie dopiero jest akceptowalny :) Chciałem to kupić,ale jak staruszek kupił i zobaczyłem ten ekran,jak to działa w porównaniu do mojego Honora 8,to cieszyłem się że nie kupiłem :P Ale szerokokątnym aparatem można się bawić bez przerwy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalny fon,ekran inny jak u mnie w s8,IPS czy lepszy czy gorszy nie mnie decydować,jedni wolą ten a inni tamten.Nie sprawia mi problemów patrzeć na ten ekran.Aparat spoko,bateria również,cena dobra.Generalnie za tą cenę dobry wybór.Nic mi jeszcze nie pękło itp.

 

Wysłane z s8

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko napisałem co go boli :) Bo przy obecnych cenach jest cholernie opłacalny :) Jakby można było skalibrować ten ekran... Ale niestety nie można. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no,luzzz.Również czytałem o tym szkiełku ale póki co u mnie jest OK,że się rysuje itp.Kupiłem Spigena i jest tył zakryty.Za tą kasę to dobry wybór i kupiłbym go ponownie,choć to żona go używa. Osobiście to z chęcią bym wypróbował iPhone X ale cena zabija.

Wysłane z s8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zabija babolami i bublami ^^ Począwszy od błędów,wypalanych ekranów,pasków zielonych na ekranie,błędów kalkulatora,braku możliwości wpisania litry i itd :) Sprzęt super jak UJ za tą kasę :decayed:

Plus taki że wymieniają bez problemu,ale nie po to kupuje się sprzęt za taką kasę żeby być jego testerem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co wychodzi w tym telefonie to masakra jakaś. Jak ludzie mogą być taką ciemnotą żeby płacić tyle hajsu tak naprawdę za logo... Gdyby nie soft to tragedia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...