Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja chyba zmienię swojego Honora 8 na S8+. Nie ma nic ciekawego,Mate 10 PRO jest kozak ale cena 3k odtsrasza. A że staruszek zmienia S8+ na Note 8 to chyba się zgłoszę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak w S8 wyglada sytuacja z czytnikiem linii? Wygodnie się go używa? Dosyć wysoko jest i jeszcze obok aparatu...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest mi obojętne gdzie jest,kwestia przyzwyczajenia i mimo że jest obok aparatu trafiam w niego bezbłędnie.

Wysłane z S8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odblokowanie twarzą to naprawdę fajna i wygodna opcja , próbowałem ze swoim zdjęciem i nie działa ;) także jest lepiej niż w IP X ;)

Wysłane z mojego Mi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o przesiadkę z Honora 8 na S8+. Czytnik linii to żenada,porażka i co tylko można takiego powiedzieć. Honor/Huawei masakruje tym reszte. Aparat na plus w S8+. Bokeh dużo lepszy na Honorze. No i Emui dla mnie dużo lepsze niż SE. Ale zmiana pozytywna i testujemy dalej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje jakiś mocny telefon do warsztatu. Moze jakis hammer ? 

Podrzucić ktoś jakiś pomysł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o przesiadkę z Honora 8 na S8+. Czytnik linii to żenada,porażka i co tylko można takiego powiedzieć. Honor/Huawei masakruje tym reszte. Aparat na plus w S8+. Bokeh dużo lepszy na Honorze. No i Emui dla mnie dużo lepsze niż SE. Ale zmiana pozytywna i testujemy dalej [emoji14]
W swoim Mi Note 3 jestem zachwycony aparatem , nawet w jakiś testach aparatów dostał wysokie noty. Efekt Bokeh również bardzo wyraźny aab2054d19a4e90c49bb87b10c0e6d33.jpga92e646307609e7aebc86e393bad297b.jpg

Wysłane z mojego Mi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki sprzęt polecicie do 1500 tyś zł? Zależy mi na metalowej obudowie i jak najmniejszych rozmiarach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki szybki temat

Mam 1000zł, kobieta ma galaxy S5 z problemem ładowania, sytuacja juz mnie denerwuje wiec:

1. XIAOMI Redmi Note 4 PRO 64/4 

http://allegro.pl/xiaomi-redmi-note-4-pro-64-4-grey-eu-gw-24h-fv23-i6989471639.html#shippingInfo

Na ali od 588zł(+100 DHL)

2. XIAOMI MI MAX 2 64GB 4GB

https://allegro.pl/kategoria/xiaomi-mi-max-256129?order=m

na ali od 784zł(+100 DHL)

3. XIAOMI REDMI NOTE 4X 4GB 64GB

http://allegro.pl/xiaomi-redmi-note-4x-4gb-64gb-gw24pl-czarn-gratisy-i7081239343.html

na ali od 636zł(+100 DHL)

4. Xiaomi Mi A1 4/64

http://allegro.pl/xiaomi-mi-a1-4-64-gb-android-one-global-lte800-eu-i7071053578.html

 

Czym to sie rózni miedzy sobą i którego lepiej kupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok znalazłem fajne podsumowanie, tylko brakuje mi jeszcze w tym wwszystkim opinii o Mi max2

Xiaomi Redmi Note 4X 4GB.

Cytuj

8-rdzeniowy Snapdragon 625 o taktowaniu 2GHz, 3 GB RAM, 32GB ROM oraz naprawdę pojemna bateria 4100mah za cenę ok 600 zł? To brzmi jak marzenie, ale tak faktycznie jest. Ten model występuje również w wersji z 4GB pamięci RAM i 64GB ROMdla tych, którzy skłonni są dołożyć jeszcze ok 50 zł. 

Xiaomi Mi 5X oraz Xiaomi A1

Cytuj

Oba modele posiadają 5,5 calowe ekrany o rozdzielczości Full HD oraz ten sam 8-rdzeniowy procesor o taktowaniu 2Ghz, który znajduje się we wcześniej wspominanym Redmi Note 4X. Oba telefony mają również jednakową ilość pamięci RAM, czyli aż 4GB. Xiaomi Mi 5X jak pozostałe telefony tej marki wspierany będzie przez system MIUI (wysyłany jest obecnie już z najnowszą jego wersją, czyli MIUI 9), a Xiaomi A1, jako nieliczny posiadał będzie “czystą wersję Androida”.....dopłacamy w tym wypadku za podwójny aparat w obu telefonach. Należy dodatkowo wspomnieć, że A1 oraz X5 mają sporo mniejszą baterię, bo tylko 3080mah.

XIAOMI MIMAX 

Cytuj

Urządzenie wyposażone zostało w aż 6,44-calowy ekran IPS LCD, który pracuje w rozdzielczości FullHD (1920 x 1080 pikseli). Wyświetlacz zajmuje aż 74,8 proc. powierzchni przedniego panelu, który chroni Gorilla Glass 4 Corninga. Xiaomi zastosowało wykonaną z metalu konstrukcję typu unibody, W dużej mierze wynika to jednak z zastosowania niewymiennej baterii litowo-jonowej o pojemności 4850 mAh. Ogniwo — według producenta — ma zapewnić dobę pracy nawet w scenariuszu, który zakłada bardzo intensywne korzystanie z telefonu. Sprzęt oparty został na nowym MIUI 8, które bazuje na Androidzie 6.0 Marshmallow. Xiaomi nie zapomniało również o czytniku linii papilarnych. Skaner biometryczny został umieszczony pod aparatem głównym 16 Mpix, który wykorzystuje detekcję fazy i wspierany jest przez dwutonową diodę doświetlającą.

Powiem szczerze ze chyba trzeba sie zastanowić nad Redmi note 4X albo tym MiMaxem, poradzi ktoś jakimś konkretem?

telefon ma zastąpić laptopa w codziennych zmaganiach fejsbukowych itd, wiec tu na plus Mimax za wyswietlacz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po miesiącu z S8+ mam mieszane uczucia. Niby z jednej strony telefon ok,świetny ekran,rewelacyjna bateria,fenomenalny aparat który jest cholernie przewidywalny. Ale niestety sam telefon działa jak średniak. Tak.nie powinien działać flagowiec za taką kasę!!! Honor 8 i Mi5 to demony prędkości w porównaniu do S8+. Conz tego że benchmarki,cyferki itd. Codzienne użytkowanie pokazuje co innego. Przełączanie się pomiędzy apkami,dość szybko kończy się RAM i zamyka apki,czasem po zminimalizowaniu apki przez sekundę-półtorej czarny ekran i dopiero pulpit... Jaja normalnie :P Niby to już nie Lagwizz ale zmieniona nazwa na Samsung Experience ale smród g..a nadal widoczny :/ I beznadziejny czytnik linii papilarnych. Nie dość że w idiotycznym miejscu to działa też jak w najgorszych sredniakach ^^

Ogólnie telefon nie powoduje u mnie palpitacji serca itd,ale tak nie powinien działać flagowiec. Dla niektórych może to i jest rakieta,ale jak ktoś miał coś na miui i Emui to wie jak powinien działać telefon,niezależnie czy to po miesiącu,pół roku czy roku. Honora przez pół roku ani razu nie czysciłem,nie robiłem formata i działał jak rakieta :)

Coraz bardziej zastanawiam się nad zmianą na Huawei Mate 10 PRO...

Ale żeby nie było narzekania :) Tu mała próbka foto :)

20171231_235144-2016x1134.jpg

20180105_171506-1134x2016.jpg20171208_211427.jpg20180101_001851-1134x2016.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po miesiącu z S8+ mam mieszane uczucia. Niby z jednej strony telefon ok,świetny ekran,rewelacyjna bateria,fenomenalny aparat który jest cholernie przewidywalny. Ale niestety sam telefon działa jak średniak. Tak.nie powinien działać flagowiec za taką kasę!!! Honor 8 i Mi5 to demony prędkości w porównaniu do S8+. Conz tego że benchmarki,cyferki itd. Codzienne użytkowanie pokazuje co innego. Przełączanie się pomiędzy apkami,dość szybko kończy się RAM i zamyka apki,czasem po zminimalizowaniu apki przez sekundę-półtorej czarny ekran i dopiero pulpit... Jaja normalnie [emoji14] Niby to już nie Lagwizz ale zmieniona nazwa na Samsung Experience ale smród g..a nadal widoczny :/ I beznadziejny czytnik linii papilarnych. Nie dość że w idiotycznym miejscu to działa też jak w najgorszych sredniakach ^^
Ogólnie telefon nie powoduje u mnie palpitacji serca itd,ale tak nie powinien działać flagowiec. Dla niektórych może to i jest rakieta,ale jak ktoś miał coś na miui i Emui to wie jak powinien działać telefon,niezależnie czy to po miesiącu,pół roku czy roku. Honora przez pół roku ani razu nie czysciłem,nie robiłem formata i działał jak rakieta [emoji4]
Coraz bardziej zastanawiam się nad zmianą na Huawei Mate 10 PRO...
Ale żeby nie było narzekania [emoji4] Tu mała próbka foto [emoji4]
20171231_235144-2016x1134.thumb.jpg.d1ead98c7b127ede6d80c9cc4e8280d6.jpg
20180105_171506-1134x2016.thumb.jpg.abd9fc15970556a8a9b8a8f46724774b.jpg20171208_211427.thumb.jpg.5ae530ef5cf931b5ba795cadfa97fb07.jpg20180101_001851-1134x2016.thumb.jpg.1979e3b6dc71b0ae6866305722cb2147.jpg

Zastanawiam się nad S8 ale boje się właśnie zamulania bo w S7 tak miałem. Teraz mam iPhone ale iOS stal się dla mnie nudny a w połączeniu z wersja 11 jest tragedia.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj chudy chyba nie miałeś niczego co działa tak jak powinno :) Lagwizz zostanie lagiem nawet jak zmienią nazwę. Ja nie mówię że jest tragedia,ale nie przystoi sprzętowi za taką kasę i z takimi podzespołami żeby tak chodził. Stara poczciwa Mi5 go zmiecie w codziennym używaniu. I każdy S8 i S8+ chodzi podobnie,więc to nie tylko mój egzemplarz ^^ Gdyby nie całokształt i głównie aparat już bym się pozbył. Ale Mate nadal kusi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Onkel

Dla Ciebie może być ok. Z kilkoma osobami z którymi rozmawiałem i sprawdzałem ich telefony stwierdziły że jest ok,im nie muli i są zadowoleni ;) Nie wiem czy autosugestia bo Samsung,czy tego nie widzą albo nie chcą widzieć. Możliwe że im to nie przeszkadza,albo przesiedli się z kiepskich telefonów. W to już nie wnikałem. Ale ja jestem uczulony. Mi5 i Honor 8 przez pół roku chodziły błyskawicznie. Bez żadnego czyszczenia. Przyzwyczaiłem się i może dlatego zwracam na to uwagę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jest dobry...tylko ma strasznie gównianą nakładkę Samsunga ^^ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W s7e używałem Nova natomiast ta z s8 jeszcze się nie znudziła,za jakiś czas włączę Nova i będę miał nowy fon,choć na horyzoncie s9.

Wysłane z S8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S9 żadnych dużych nowości nie przyniesie. Mniejszy ekran(już nie dla mnie ^^),czytnik w lepszym miejscu. Jedynie co będzie prawdopodobnie rewelacyjnego to slow mo podobnie jak w XZ Premium ponad 900fps. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...