Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

[mention=62899]Onkel[/mention]
Dla Ciebie może być ok. Z kilkoma osobami z którymi rozmawiałem i sprawdzałem ich telefony stwierdziły że jest ok,im nie muli i są zadowoleni [emoji6] Nie wiem czy autosugestia bo Samsung,czy tego nie widzą albo nie chcą widzieć. Możliwe że im to nie przeszkadza,albo przesiedli się z kiepskich telefonów. W to już nie wnikałem. Ale ja jestem uczulony. Mi5 i Honor 8 przez pół roku chodziły błyskawicznie. Bez żadnego czyszczenia. Przyzwyczaiłem się i może dlatego zwracam na to uwagę [emoji4]

Właśnie dla mnie najważniejsza cecha jest stabilność systemu. Przerobiłem naprawdę dużo telefonów i gdyby Htc nie był tak duży przy tylko 5,5" wyswietlaczu to może bym się na niego skusił bo według mnie maja najalepiej zaprojektowana nakładkę. Żadnych przyciąć. Samsung niestety nie nauczył się niczego....


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie


Właśnie dla mnie najważniejsza cecha jest stabilność systemu. Przerobiłem naprawdę dużo telefonów i gdyby Htc nie był tak duży przy tylko 5,5" wyswietlaczu to może bym się na niego skusił bo według mnie maja najalepiej zaprojektowana nakładkę. Żadnych przyciąć. Samsung niestety nie nauczył się niczego....


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Też bardzo długo byłem zagorzałym fanem HTC i już dużo nie brakowało i bym kupił HTC 10. Ale podczas czytania recenzji natrafiłem na Oneplus a konkretnie model 3T i od ok 2 miesięcy jestem pod ciągłym wrażeniem jak ten smartfon zapitala... Poziom wykonania jak HTC, nakładka systemowa sporo lżejsza od tej od HTC, chyba najszybsze na rynku ładowanie baterii, czytnik lini papilarnych działa perfekcyjnie. Są też minusy, jak trochę słaby głośnik ale za to jest port jack 3,5. Ostatnio miałem problem z appka od sms ale Textra załatwiła problem. Na eBay można kupić go sporo taniej niż na alledrogo. Poczytaj może akurat Ci podejdzie i zamówisz.

Wysłane z OP3T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, H4mm3R napisał:

Oneplus

Też się przymierzam do plusa. Moja kobita posiada takiego od ponad roku i dodam jeszcze, że poza płynnością pracy cec**je się jeszcze bardzo dobrym aparatem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dzisiaj S8. Zobaczymy co to będzie [emoji3]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam s6 edge. Chcę zmienić na s8+ . na Mobzilli s8+ został najlepszym telefonem 2017r.

co robić Panowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Kamillo5 napisał:

mam s6 edge. Chcę zmienić na s8+ . na Mobzilli s8+ został najlepszym telefonem 2017r.

co robić Panowie?

Ja bym wziął OP5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam s6 edge. Chcę zmienić na s8+ . na Mobzilli s8+ został najlepszym telefonem 2017r.
co robić Panowie?

Brać i się nie zastanawiać


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, majkel20 napisał:

Ja bym wziął OP5

Chyba najbardziej fatalny aparat z flagowców 2017(jak telefon który jest flagowcem w 2017 roku nie ma stabilizacji,jedynie EIS podczas nagrywania video które nadal ssie?!?!). Działanie i ładowanie baterii kozak. I tyle.

Zresztą posiadając od ponad miesiąca czasu S8+ nie wiem czy dałbym mu tytuł telefon roku :P Genialny aparat,świetny wygląd i ekran ale nadal nie do końca płynną nakładka Samsunga :(

W tym roku każdy który się pojawił miał swoje za uszami. Mnie nadal kusi powrót do Emui bądź miui. I zastanawiam się nad zmianą S8+ na Mate 10 PRO. Ale że ósemka się ogólnie bdb spisuje to parcia nie mam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli Mate 10 Pro jest dla Ciebie za drogi to pomysl o Mate 9 Pro, co prawda to nie zadna nowosc ale moim zdaniem bije S8 / S8+ wlasnie przede wszystkim ze wzgledu na plynnosc dzialania. Wykonany jest swietnie i wyglada bardzo elegancko - tu kwestia gustu ale moim zdaniem pod tym wzgledem rowniez Samsung zostaje w tyle. Od modelu S3 przypomina mi zabawki dla gimnazjalistow a nie prestizowe telefony. Na Mate 9 Pro przesiadlem sie z Honor'a 8 i jestem bardzo zadowlony. Bateria przede wszystkim na +. Przy dosc intensywnym uzytkowaniu wytrzymuje prawie dwa dni. Przy bardzo intensywnym jeszcze nie zdarzylo mi sie zeby braklo pradu do wieczora. Kiedys bylem fanem Samsunga ale odkad kupilem 3/4 lata temu pierwszego Huawei telefony Samsunga w ogole mnie nie interesuja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć gdzie w tapatalku wyłączyć automatyczne ładowanie zdjęć w wątkach ? Szukałem w ustawieniach i nic nie ma.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie chyba mam nowego S8 na sprzedanie. Ten telefon nie jest dla mnie. Wszystko za sprawą umiejscowienia czytnika linii papilarnych. MASAKRA. Chcąc coś zobaczyć trzeba podnosić leżący telefon albo wpisywać kod... Palcem prawie zawsze trafiam w aparat i dopiero ide na czytnik. Ale najgorsze jest to, że musi on być pokryty przez palce cały... Jak lekko nie będzie zakryty PODŁUŻNY skaner to nie odblokuje. Telefon jest długi przez co trzeba go złapac odblokować, zmienić chwyt i używać. Początkowo rozwiązaniem był skaner tęczówki. Ustawiony w dzień. Przy świetle żarówki już sobie nie radzi. Chyba muszę szukać czegoś z czytnikiem z przodu albo w innym miejscu z tyłu. Kumpla huawei łapiąc od razu palec leci na czytnik bo jest w normalnym miejscu...

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.01.2018 o 15:09, KANAL napisał:

Jesli Mate 10 Pro jest dla Ciebie za drogi to pomysl o Mate 9 Pro, co prawda to nie zadna nowosc ale moim zdaniem bije S8 / S8+ wlasnie przede wszystkim ze wzgledu na plynnosc dzialania. Wykonany jest swietnie i wyglada bardzo elegancko - tu kwestia gustu ale moim zdaniem pod tym wzgledem rowniez Samsung zostaje w tyle. Od modelu S3 przypomina mi zabawki dla gimnazjalistow a nie prestizowe telefony. Na Mate 9 Pro przesiadlem sie z Honor'a 8 i jestem bardzo zadowlony. Bateria przede wszystkim na +. Przy dosc intensywnym uzytkowaniu wytrzymuje prawie dwa dni. Przy bardzo intensywnym jeszcze nie zdarzylo mi sie zeby braklo pradu do wieczora. Kiedys bylem fanem Samsunga ale odkad kupilem 3/4 lata temu pierwszego Huawei telefony Samsunga w ogole mnie nie interesuja.

Nie jest za drogi. Po prostu kalkuluje za i przeciw. Mate 9 PRO jest świetny,ale w moim przypadku już za stary ^^ Zastanawiałem się nad nim jak miałem Honora. Ale obecnie ciężko wrócić do telefonu z innymi proporcjami niż bezramkowce. Dlatego albo zostaję przy S8+ chyba że mnie tknie to Mate 10 PRO. 

@Onkel

Niestety w Samsungu(każdym modelu) czytnik linii nie był jakoś wybitny. Ale w nowych modelach serii S i notesie pokazali że można to zyebać jeszcze bardziej. To jest najpoważniejsza i najbardziej irytująca wada. Ja zakupiłem oryginalne etui Samsunga która po części eliminuje ten problem. Palec od razu trafia na czytnik. 

Tak to wygląda

pol_pl_Oryginalne-Etui-Clear-Cover-Samsung-Galaxy-S8-Black-152204_2.jpg

Samsung_S8_oryg_Clear_Cover_czarny_img_2D_0003.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest za drogi. Po prostu kalkuluje za i przeciw. Mate 9 PRO jest świetny,ale w moim przypadku już za stary ^^ Zastanawiałem się nad nim jak miałem Honora. Ale obecnie ciężko wrócić do telefonu z innymi proporcjami niż bezramkowce. Dlatego albo zostaję przy S8+ chyba że mnie tknie to Mate 10 PRO. 
[mention=62899]Onkel[/mention]
Niestety w Samsungu(każdym modelu) czytnik linii nie był jakoś wybitny. Ale w nowych modelach serii S i notesie pokazali że można to zyebać jeszcze bardziej. To jest najpoważniejsza i najbardziej irytująca wada. Ja zakupiłem oryginalne etui Samsunga która po części eliminuje ten problem. Palec od razu trafia na czytnik. 
Tak to wygląda
pol_pl_Oryginalne-Etui-Clear-Cover-Samsung-Galaxy-S8-Black-152204_2.jpg.13e29a43f8631c875bb1b4ac498692a5.jpg
Samsung_S8_oryg_Clear_Cover_czarny_img_2D_0003.thumb.jpg.901d5000ae0b03ba543f2af474f2a04e.jpg

Miałem wcześniej S7 i tam byłem zadowolony z czytnika. Fajnie działał. Napewno huawei i iPhone bije samsunga pod tym względem. Teraz już sam nie wiem co kupić. Mate 10 pro fajny ale cena jeszcze nie ta.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem s8 jakiś miesiąc temu i gdybym wiedział, że będzie taki problem ze szkłem to bym sobie go odpuścił. Przez to, że ma krawędzie zaokrąglone nikt nie chce u mnie foli nakleic, a ze szkłem różne opinie są. Tel ogólnie ok.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założenie folii to jest pięć minut roboty.

Wysłane z S8


Nie tak do końca założyć można, pytałem w kilku punktach to nie mają albo na moją odpowiedzialność. Na forum androida jak widać są różne opinie na temat foli.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tak do końca założyć można, pytałem w kilku punktach to nie mają albo na moją odpowiedzialność. Na forum androida jak widać są różne opinie na temat foli.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Jeśli nie używasz etui to 3MK a jeśli masz etui to Ringke.Ze spigenem sprawuje się bdb,pół roku mam.Wcześniej miałem od 3MK i również była OK.Na forum androida to nic im nie pasuje.

Wysłane z S8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie używasz etui to 3MK a jeśli masz etui to Ringke.Ze spigenem sprawuje się bdb,pół roku mam.Wcześniej miałem od 3MK i również była OK.Na forum androida to nic im nie pasuje.

Wysłane z S8

Mam etui spigen neo hybrid czyli kupić ringke mówisz? Możesz linka podesłać.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...