Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie.

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6976081770

 

Wysłane z S8

 

 

 

Mam ją ze Spigenem Armor i sprawdza się bdb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pewnie.
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6976081770
 
Wysłane z S8
 
 
 
Mam ją ze Spigenem Armor i sprawdza się bdb.
Ok dzięki

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie ze s8 w etui lepiej korzysta się z czytnika linii. Powoli przyzwyczajać się. Z etui przyszło mi szkło i pokrywa tylko środek ekranu [emoji38][emoji38]

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety poległem. Wczoraj sprzedałem s8. Fajny telefon, ekran i w ogóle ale jednak nie dla mnie[emoji3]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiń myśl trochę pod tytułem "nie dla mnie" :) No i jaki model teraz na oku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xiaomi Amazfit - kolejna zabawka przyjechała z Chin :Dd91156c03a591b3b0eb3bba4c70abd68.jpg6f9f5dae49fad3914e2d59a36572d568.jpgc4d7c5adc2c23212b85c163477189d32.jpgf1f1fff4218519929b966898572920fb.jpg

Wysłane z mojego Mi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziął bym. Ale jest paskudny jak dla mnie... takie okrągłe japko. ...
Jest tańsza wersja kwadratowa BIP

Wysłane z mojego Mi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mnie się kwadrat... a ten jest zbyt zaokrąglony. ... szukam w stylu garmina fenix....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xiaomi Amazfit - kolejna zabawka przyjechała z Chin [emoji3]d91156c03a591b3b0eb3bba4c70abd68.jpg6f9f5dae49fad3914e2d59a36572d568.jpgc4d7c5adc2c23212b85c163477189d32.jpgf1f1fff4218519929b966898572920fb.jpg

Wysłane z mojego Mi Note 3 przy użyciu Tapatalka



Ile płaciłeś? Tez chce sobie go sprawić bi podobno bateria daje radę na około 4-5 dni. Mnie akurat podoba się wygląd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety poległem. Wczoraj sprzedałem s8. Fajny telefon, ekran i w ogóle ale jednak nie dla mnie[emoji3]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Najbardziej denerwował mnie czytnik linii. Tzn. jego umiejscowienie i kształt powodował ze korzystało się z niego niewygodnie i nie zawsze udawałam się za pierwszym razem odblokować. Skaner tęczówki fajnie działał ale tylko w dzień. Wieczorami było już gorzej. Kolejna sprawa to bateria. Nie telefonu jakoś strasznie wydajnościowo. Nie gram w gry. Mam dwie skrzynki które uruchamiam ręcznie bo nie zawsze potrzebuje na telefonie odbierać wiadomości. Spędziłem dużo czasu żeby dostosować wszystko i bateria miała lżej ale i tak leciała w oczach.
Poza tym telefon fajny. Wyświetlacz super. Ale dobrać szkło do niego takie które naprawdę daje radę trzeba poszukać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile płaciłeś? Tez chce sobie go sprawić bi podobno bateria daje radę na około 4-5 dni. Mnie akurat podoba się wygląd.

94$- 340 zł dzisiaj dużo się nim bawiłem i zeszło 25% baterii. Po 1 dniu podsumuje - wyświetlacz jest tak jasny , że opcja podświetlenia podczas ruchu nadgarstka jest zbędna a to ona zużywa dużo energii . Im więcej światła tym wyświetlacz jest wyraźniejszy to jest genialne. Powiadomienia dochodzą ze wszystkiego co chcemy [emoji4] . Jestem zadowolony też jakością wykonania. Znalazłem stronę gdzie można znaleźć tarcze i przez kopiuj / wklej wrzucamy je na zegarek a nawet możemy swoją stworzyć w prostym edytorze ;)

..https://sawfb.fabiobarbon.click . Tutaj foto zrobione specjalnie z flashem kiedy nie jest podświetlony zegarek przez co imituje zachowanie w ogromnym słońcu af4f76b1ba79528f638963d5bd4db0a9.jpg

 

Wysłane z mojego Mi Note 3 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

94$- 340 zł dzisiaj dużo się nim bawiłem i zeszło 25% baterii. Po 1 dniu podsumuje - wyświetlacz jest tak jasny , że opcja podświetlenia podczas ruchu nadgarstka jest zbędna a to ona zużywa dużo energii . Im więcej światła tym wyświetlacz jest wyraźniejszy to jest genialne. Powiadomienia dochodzą ze wszystkiego co chcemy [emoji4] . Jestem zadowolony też jakością wykonania. Znalazłem stronę gdzie można znaleźć tarcze i przez kopiuj / wklej wrzucamy je na zegarek a nawet możemy swoją stworzyć w prostym edytorze [emoji6]..https://sawfb.fabiobarbon.click . Tutaj foto zrobione specjalnie z flashem kiedy nie jest podświetlony zegarek przez co imituje zachowanie w ogromnym słońcu af4f76b1ba79528f638963d5bd4db0a9.jpg
 
Wysłane z mojego Mi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 
 
 

Właśnie ta tarcza która masz teraz fajnie wyglada. Muszę patrzeć bo teraz chyba jakoś 2 będzie wychodzić to jedynka może trochę poleci to kupię. Na GearBest zamawiałeś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ta tarcza która masz teraz fajnie wyglada. Muszę patrzeć bo teraz chyba jakoś 2 będzie wychodzić to jedynka może trochę poleci to kupię. Na GearBest zamawiałeś?

Tak na Gearbest . 2 już jest .

Jedynka jest w fajnej cenie

https://m.gearbest.com/smart-watches/pp_687047.html?wid=4&admitad_uid=c83cf09aa0f7e064c98145ae800bcee3&utm_source=admitad dolar po 3.4x więc za 350 zł masz go u siebie [emoji6]

Poszukam dzisiaj bransolety do niego to już w ogóle będzie fajnie wyglądał

 

Wysłane z mojego Mi Note 3 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pomarańczowym piaskiem jest za 315$

Wysłane z mojego SM-T560 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Onkel napisał:

Z pomarańczowym piaskiem jest za 315$

Wysłane z mojego SM-T560 przy użyciu Tapatalka
 

103.99$

Bez nazwy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie macie coś sprawdzonego do podgłiśnienia tylko jednej , wybranej aplikacji ?

Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

103.99$
5a6a4d4f167af_Beznazwy.thumb.jpg.e5ccbd16aaae2cd24ff1b0d514023ec0.jpg

I jak bateria?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.02.2018 o 20:58, Onkel napisał:


I jak bateria?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

5 dni i było jeszcze z 10 % ;) więc nie jest źle !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...