Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Po 18 miesiącach nawracam się na wiarę i z iOs wracam do Androida:

2018-03-08_17.20.50.jpg

2018-03-08_17.21.14.jpg

2018-03-08_17.21.44.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Da się upiłować z 5mm Note 8? Bo mi nie wchodzi do ładowarki bezprzewodowej w aucie :grin::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się na poziomie molekularnym :)

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawidłowo,napisz później jakie wrażenia z s9.

Wysłane z S8


Po dniu zabawy i testòw mogę powiedzieć że:
- ekran rewelacja,
- aparat rewelacja,
- dźwięk stereo super,
Równolegle mam iPhone 8 Plus i jednak Android w mojej opinii jest 100 lat za iOS. Gdyby tak dało się połączyć hardware z S9+ z iOS to byłoby idealne połączenie.

Wysłane z mojego Galaxy S9+ przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dniu zabawy i testòw mogę powiedzieć że:
- ekran rewelacja,
- aparat rewelacja,
- dźwięk stereo super,
Równolegle mam iPhone 8 Plus i jednak Android w mojej opinii jest 100 lat za iOS. Gdyby tak dało się połączyć hardware z S9+ z iOS to byłoby idealne połączenie.

Wysłane z mojego Galaxy S9+ przy użyciu Tapatalka


I to jest właśnie to. Mam s8 i iphone 7. Używam tego drugiego.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 18 miesiącach nawracam się na wiarę i z iOs wracam do Androida:
2018-03-08_17.20.50.jpg
2018-03-08_17.21.14.jpg
2018-03-08_17.21.44.jpg
Do mnie dotarł wczoraj w wersji black. Bardzo jestem zadowolony c57af9be29c9da8ece771f0a356442d8.jpg

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem oddanym fanem apple, mam 6s plus i wszystko mi w nim sie podoba, od wygladu po środowisko. Ale mam juz dość żonglowania kartami sim ewentualnie noszenia 2 telefonów. Czy szybko w mire idzie sie przyzwyczaić do androida a co więcej polubić go?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Kasjan napisał:

Jestem oddanym fanem apple, mam 6s plus i wszystko mi w nim sie podoba, od wygladu po środowisko. Ale mam juz dość żonglowania kartami sim ewentualnie noszenia 2 telefonów. Czy szybko w mire idzie sie przyzwyczaić do androida a co więcej polubić go?

Jeśli jesteś fanem iOS to będzie Ci ciężko zmienić platformę. Ja po tygodniu obcowania z SGS9+ nadal nie mogę się przestawić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem zagorzałym fanem ale jak przesiadłem się na s8 to coś było nie tak. W sumie miałem 5s, teraz 7. A samsungi miałem wszystkie począwszy od s5. Może spróbuje z s9 bi tam czytnik linii jest w bardziej dostępnym miejscu.
I w mojej ocenie bateria lepiej daje radę w apple. Sot 6h spokojnie wyciągam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Kasjan napisał:

Jestem oddanym fanem apple, mam 6s plus i wszystko mi w nim sie podoba, od wygladu po środowisko. Ale mam juz dość żonglowania kartami sim ewentualnie noszenia 2 telefonów. Czy szybko w mire idzie sie przyzwyczaić do androida a co więcej polubić go?

spróbuj czegoś od xiaomi. Wygląd upodobniony jest do IOS choćby przez to , że nie mamy MENU tylko wszystko na pulpitach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, talib1990 napisał:

spróbuj czegoś od xiaomi. Wygląd upodobniony jest do IOS choćby przez to , że nie mamy MENU tylko wszystko na pulpitach .

iOS to nie ikony na pulpitach. Pomijając kwestię synchronizacji i wymiany plików iOS daje nieporównywalnie wyższy komfort codziennego użytkowania w stosunku do Androida.

Miałem okazję dłużej testować Redmi Note 4 PRO i za cholerę jego nakładka nie przypominała mi iOS. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Krumak napisał:

iOS to nie ikony na pulpitach. Pomijając kwestię synchronizacji i wymiany plików iOS daje nieporównywalnie wyższy komfort codziennego użytkowania w stosunku do Androida.

Miałem okazję dłużej testować Redmi Note 4 PRO i za cholerę jego nakładka nie przypominała mi iOS. 

Znasz inny telefon pracujący pod kontrolą androida który pozwoli bardziej " łagodnie " wejść w temat z IOS :) ? Ja nie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, talib1990 napisał:

Znasz inny telefon pracujący pod kontrolą androida który pozwoli bardziej " łagodnie " wejść w temat z IOS :) ? Ja nie.

 

Żaden Android nie wejdzie w temat z iOS i wiem co mówię. To są dwa zupełnie inne systemy i co by ktoś nie robił z nakładką to nigdy Android nie będzie iOS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze opcja że najnowszy iphone x plus może mieć opcje dual sim, ale nie wiem czy nie pękne wczesniej niz to sie ukaże. Jedyne rozwiazanie jakie mi sie nasowa to pozycze od kolegi samsunga s8 bo narazie nie uzywa od kiedy przesiadl sie na 9 i zobacze czy jakos to przejdzie czy jednak nie.

No i jeszcze kwestia xiaomi, nigdy jakos specjalnie tymi telefonami sie nie interesowalem ale moze bedzie jednak warto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz opcję pożyczyć telefon na kilka dni i go sprawdzić to jest to idealne rozwiązanie. Mój SGS9+ dostał już aktualizację systemu i żywotność baterii uległa zdecydowanej poprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz opcję pożyczyć telefon na kilka dni i go sprawdzić to jest to idealne rozwiązanie. Mój SGS9+ dostał już aktualizację systemu i żywotność baterii uległa zdecydowanej poprawie.

Miałeś s8? Wygodniejsze jest używanie czytnika linii papilarnych? Jak ze skanerem tęczówki? Podobno coś poprawili i teraz w zależności od warunków wybiera sobie tęczówkę lub rysy twarzy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktos chciał kupić nowego amazfit 2 stratos to będzie w cenie 160$ z wysyłka postNL.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Miałeś s8? Wygodniejsze jest używanie czytnika linii papilarnych? Jak ze skanerem tęczówki? Podobno coś poprawili i teraz w zależności od warunków wybiera sobie tęczówkę lub rysy twarzy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
S8 pominąłem. Tęczówki nie rejestrowałem, ale skaner twarzy i palca działa bez problemu

Wysłane z mojego Galaxy S9+ przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...