Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby ktos chciał kupić nowego amazfit 2 stratos to będzie w cenie 160$ z wysyłka postNL.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja katuje pierwszą wersję , jest kozak !

Wysłane z mojego Mi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja katuje pierwszą wersję , jest kozak !

Wysłane z mojego Mi Note 3 przy użyciu Tapatalka


Miałem właśnie zamawiać 1 bo jest za 88$ ale 2 wyglądem bardziej mi się podoba. Poza wyglądem chyba nic za wiele się nie zmieniło.
Pl język jest już dostępny i łatwo go wgrać


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o S8+ to zrobiłem debranding bo miałem zj**...y brand Play. Przez pół roku żadnej aktualizacji i syf w sofcie. Teraz czyste XEO i android 8 na pokładzie. Odblokowanie ie twarzą duuuzo poprawione. Działa dużo szybciej. Tęczówki nie używam bo była do d*py już na 7ce. Nie chciało mi się celować czy odblokowaniu,twarzą lub czytnikiem dużo szybciej. Czytnik porównując do Huawei/Honor to przepaść. Jeszcze dużo samsung musi się nauczyć. Umiejscowienie również do d...

Nie wiem czy to zasługa pozbycia się brandu Play czy Oreo,ale telefon wyraźnie płynniejszy i zostaje więcej ram. Bateria również na plus. Sporo rzeczy niepotrzebnie ruszali,bo tylko zepsuli. Widok galerii,menu i ustawienia w aparacie,dźwięk powiadomień połączony z sms,MMS itd. i parę innych pierdół. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie czasy SOT wyciągacie na s8/+ s9/+?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wyświetlacz na auto, synchronizacje poczt itd, lokalizacja,Bluetooth i LTE 24h,podświetlanie krawedziowe itd. Włączone najważniejsze rzeczy. Dużo siedzę w necie,trochę SMS i połączeń,do tego z 2 gierki. SOT zawsze ponad 4h. Dla mnie bomba jak na tak wielki wyświetlacz. Jakbym oszczędzał to pewnie 6h+ dałoby radę... ale po co robić z telefonu kastrata. Jest on dla mnie nie ja dla niego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w tapatalku wyłączyć automatyczne ładowanie zdjęć w wątku ?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ustawieniach jest tylko taka opcja,ale ona tylko zmienia podgląd wątku. Ja chcę żeby po wejściu w dany wątek nie ładowało mi automatycznie zdjęć. Tylko sam sobie klikam w miniaturę, wtedy zdjęcie ładuje. Kiedyś tak miałem. e8a2d376ce9880d7db456cca4eab029f.jpg

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki polecacie program aby ściągnąć z youtube muzykę na telefon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy obecnych pakietach internetowych jest sens ściągania jeszcze muzyki? Darmowy Spotify (lub allegro 20zł na rok za premium),openfm i inne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce może tak. Ale jak jedziesz zagranice i masz ograniczony roaming to sytuacja się zmienia.

Czy ktoś poleci program do zgrywania z youtube muzyki na adroida?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie brał ktoś może w Play telefony w formuła rodzinna ,co byście polecili .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym polecił nie brać nic w Play :) Bylem z rodziną jakieś 8 lat. Żałuję że wcześniej nie uciekłem :p  Jeżdżąc po PL zasięg i prędkość internetu żenada. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie coś do 1500 polecacie? Tel dla  żonki, podstawa to aparat foto dobrej jakości. Zastanawiam się nad lg g6, może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aparat tyłka nie urywa. Stara matryca stosowana w telefonach nawet za 500zł.  Dopiero wgrywając port z pixela pokazuje pazur,ale to zabawa z telefonem. Szeroki kąt rewelacja. Przedni aparat nie istnieje. Fatalny ekran. Jest wyprany z kolorów,żadnej możliwości JAKIEJKOLWIEK regulacji. Jak ojciec miał to ekran dla mnie skreślił ten telefon. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, stomi napisał:

Panowie coś do 1500 polecacie? Tel dla  żonki, podstawa to aparat foto dobrej jakości. Zastanawiam się nad lg g6, może być?

Może S7 aparat lepszy niż w G6 ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No s7 chodzi mi tez po głowie, edge przydaje się do czegoś czy tylko wizualnie lepiej wyglada? Bo nie wiem którą wersje szukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edge większy ekran i lepsza bateria. Na tym się kończą różnice ? No i łatwiej o szkło na ekran do zwykłej S7 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może jakiś jeszcze tel warto wziąć pod uwagę? Dzięki za podpowiedzi ?

 

Panowie, dobre to?  https://www.x-kom.pl/p/429745-smartfon-telefon-xiaomi-redmi-note-5-4-64gb-black.html

Edytowane przez stomi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...