Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pacjent to SGS8, czego w nim brakuje bo problem jest taki jak wpisze adres allegro to mam tylko czarny obraz. 

Jak zaktualizować na nim Chrome bez konta na gmailu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Chrom to największe dziadostwo :) Już dawno się wyleczyłem z niego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, rybus85 napisał:

Chrom to największe dziadostwo :) Już dawno się wyleczyłem z niego. 

To co wrzucić? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.05.2018 o 21:51, stomi napisał:

może jakiś jeszcze tel warto wziąć pod uwagę? Dzięki za podpowiedzi ?

 

Panowie, dobre to?  https://www.x-kom.pl/p/429745-smartfon-telefon-xiaomi-redmi-note-5-4-64gb-black.html

Polecam to: http://www.mgsm.pl/pl/katalog/oneplus/3t/OnePlus-3T.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Dev napisał:

To co wrzucić? 

Ja przerabiałem już sporo. Na razie siedzę na operze i na strony gdzie jest masakra z reklamami mam CM Browser. Chrom z przymusu otwiera się przy niektórych apkach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.05.2018 o 11:27, stomi napisał:

Panowie coś do 1500 polecacie? Tel dla  żonki, podstawa to aparat foto dobrej jakości. Zastanawiam się nad lg g6, może być?

Xiaomi Mi Note 3 - sam mam , aparat bardzo wysoko oceniany . Fotki robi świetne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, chcę sobie sprawić jakiegoś flagowca z DualSim. Pracodawca ostatnio daje d...i już nie sponsoruje flagowców, więc zacząłem prywatnie szukać czegoś w niższym budżecie, bo zaraz wakacje, więc trzeba pieniążki szanować.

Co możecie powiedzieć nt.
Xio...xxxx Mi Mix 2s - chyba powinno się zaraz pojawić u nas.
Xio... jw. MI 8 - kiedy to się może u nas pojawić do kupienia?
One+ 6 ??? Nic nie wiem nt. tego producenta.
P20 Pro - to bym kupił, ale trochę szkoda mi wybulić 3,5 kafla.
LG G6. G7 weszło, ale jeszcze nie rozkminiałem, co to sobą reprezentuje.
LG V30 ?
 
Aktualnie mam H... P9 i generalnie jestem zadowolony, ale czas na zmiany po prawie dwóch latach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy będzie P20 PRO. W tej chwili bezapelacyjnie najlepszy aparat głównie w gorszych warunkach. 

OP6 nie miałem okazji poużywać,ale ludzie sobie chwalą za szybkość działania. Mi nie pasuje nakładka systemowa. 

Xiaomi na tą chwilę Mi Mix 2s. Szybki, wreszcie dobry aparat w Xiaomi. Mi8 jeszcze trochę zanim się pojawi,do tego dojdzie podatek od nowości w naszym kraju i cena się zrobi mało atrakcyjna.

V30 genialny do video(tryb cinema rewelacja),aparat daje radę(zwłaszcza szeroki kąt)

G6 najgorszy(ale i najtańszy). Taki sobie aparat(trzeba wgrywać GCam i dopiero jest dobrze),FATALNY ekran bez możliwości jakiejkolwiek kalibracji. 

Napisz czego oczekujesz od telefonu,bo tak to ciężko coś doradzić ;)

Szkoda hajsu to chyba jednak mimo wad G6. Jak budżet elastyczny to P20 PRO. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia/nagrywanie filmów ma dla mnie małe znaczenie.

Głównie do dzwonienia i internatu w uproszczeniu mówiąc.

Fajnie, jeśli dobrze leży w dłoni.

Plusem jest czytnik linii na tylnych pleckach, bo bardzo się do tego przyzwyczaiłem w P9. Używałem S6 i S7 i cholernia nie leży mi odblokowawanie z przodu, ale może dlatego, że czasami trzeba go wcisnąć albo może zawsze.

Obsługa S9 mi odpowiada, tzn. czułość i dotyk ekranu - nie wiem, czy dobrze to opiszę, ale jest w tym taka lekkość, prostota, czy możnaby powiedzieć mniej wysiłku.. P20 Pro mi odpowiada, ale jednak własnej kasy wolałbym wydać mniej niż więcej, dlatego zacząłem patrzeć po tańszych alternatywach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to powinien wystarczyć G6. Ale sprawdź go sobie najlepiej. Bo dla mnie ekran skreślił ten telefon. Ale niektórym pasuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co posiadają bezprzewodowe ładowanie - świetny uchwyt :) 

https://m.gearbest.com/car-phone-holder/pp_1824911.html?lkid=14392390

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rybus, dzięki za rady. G6 raczej odpada. Jakoś mi nie leży. Prędzej V30 - lepiej leży mi w dłoni.

Albo pójdę budżetowo i wezmę P20 lite, bo inne wydatki sobie właśnie dzisiaj załatwiłem, albo grubiej - muszę sobie jeszcze dokładnie obczaić Mi Mix2s lub czekanie na Mi8..

 

Z innej beczki trochę... Potrzebuję radio 2 DIN (uniwersalne, czyli nie dedykowane do danej marki) na Androidzie, żebym mógł sobie wrzucić mapy google, yanosiki, waze'a, spotify i inne.

Z GPS oczywiście, WiFi, slotem na sim i DAB+ na przyszłość. Mowa oczywiście o chińczyku, dostępnym w Polsce od ręki. Jeśli ktoś może coś doradzić, albo podesłać jakiś link...

Edytowane przez soolek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żona ma od jakiegoś czasu P20 lite. Jak masz pytania to wal :) Ogolnie bardzo fajny średniak. Szybki(aż sam jestem w szoku),z całkiem fajnym aparatem. Ekran robi też fajne wrażenie. Z minusów to bokeh często się gubi inodcina tam gdzie nie powinien(trochę wprawy albo kilka poprawek i jest już lepiej),no i bateria. Oprócz tego i ceny na starcie to nie ma się do czego doczepić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, soolek napisał:

rybus, dzięki za rady. G6 raczej odpada. Jakoś mi nie leży. Prędzej V30 - lepiej leży mi w dłoni.

Albo pójdę budżetowo i wezmę P20 lite, bo inne wydatki sobie właśnie dzisiaj załatwiłem, albo grubiej - muszę sobie jeszcze dokładnie obczaić Mi Mix2s lub czekanie na Mi8..

 

Z innej beczki trochę... Potrzebuję radio 2 DIN (uniwersalne, czyli nie dedykowane do danej marki) na Androidzie, żebym mógł sobie wrzucić mapy google, yanosiki, waze'a, spotify i inne.

Z GPS oczywiście, WiFi, slotem na sim i DAB+ na przyszłość. Mowa oczywiście o chińczyku, dostępnym w Polsce od ręki. Jeśli ktoś może coś doradzić, albo podesłać jakiś link...

znajdź coś z Mirrorlinkiem - nawet markowego. Dzięki temu wszystkie aplikacje które masz w telefonie bedą dostępne z poziomu radia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.06.2018 o 08:22, rybus85 napisał:

No to powinien wystarczyć G6. Ale sprawdź go sobie najlepiej. Bo dla mnie ekran skreślił ten telefon. Ale niektórym pasuje. 

Tylko czy ten Mirrorlink działa bezproblemowo w markowych radiach, bo np. w Seacie fabrycznym radiu możesz mieć MirrorLinka, tylko ciągle z nim jakieś problemy. Temu działa, innemu nie, zależy do marki telefonu, wersji Androida itd. itd.

Muszę poszperać, ale jest to jakaś opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie może ktoś posiada i by się wypowiedział na temat huawei P20 i LG V30.I który model by wygrał u was 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P20 lepszy aparat,nakładka,wygląd. V30 lepszy muzycznie,video. Baterie podobnie. I LG i Huawei kiepsko podchodzi do aktualizacji więc też remis. Kiedyś myślałem nad V30,ale aparat mnie trochę rozczarował. Ale tryb cinema w video robi robotę. Znów w P20 zdjęcia nocne rewelacja. W dzień też lepiej niż w LG. W LG tak jak z G6 najlepiej od razu wgrać apke z pixela,poprawia jakość zdjęć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎15‎.‎06‎.‎2018 o 23:15, rybus85 napisał:

P20 lepszy aparat,nakładka,wygląd. V30 lepszy muzycznie,video. Baterie podobnie. I LG i Huawei kiepsko podchodzi do aktualizacji więc też remis. Kiedyś myślałem nad V30,ale aparat mnie trochę rozczarował. Ale tryb cinema w video robi robotę. Znów w P20 zdjęcia nocne rewelacja. W dzień też lepiej niż w LG. W LG tak jak z G6 najlepiej od razu wgrać apke z pixela,poprawia jakość zdjęć.

No właśnie tylko czy P20 nie bd zamulał po pewnym czasie ze względu na swoją nakładkę systemowa ,no na korzyść tak myślę w V30 też jego lepsza wytrzymałość na upadki i wodoszczelność .Fakt posiadam G4 i jakoś 2 lata go mam w dobrym etui i żadne normy wytrzymałości nie były mu potrzebne .Jednak bardziej chyba wybiorę tą P20.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te normy to pic na wodę na przyciągnięcie klienta ;) Oglądałem kiedyś porównanie z Mate 10 PRO z V30 i oba latały po pomieszczeniu i nic im nie było ;)

Mając teraz G4 sprawdzisz sobie przynajmniej innego producenta :) Mi emui w Huawei/Honor bardzo odpowiada. Tak samo Miui w Xiaomi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.06.2018 o 01:30, soolek napisał:

Panowie, chcę sobie sprawić jakiegoś flagowca z DualSim. Pracodawca ostatnio daje d...i już nie sponsoruje flagowców, więc zacząłem prywatnie szukać czegoś w niższym budżecie, bo zaraz wakacje, więc trzeba pieniążki szanować.

Co możecie powiedzieć nt.
Xio...xxxx Mi Mix 2s - chyba powinno się zaraz pojawić u nas.
Xio... jw. MI 8 - kiedy to się może u nas pojawić do kupienia?
One+ 6 ??? Nic nie wiem nt. tego producenta.
P20 Pro - to bym kupił, ale trochę szkoda mi wybulić 3,5 kafla.
LG G6. G7 weszło, ale jeszcze nie rozkminiałem, co to sobą reprezentuje.
LG V30 ?
 
Aktualnie mam H... P9 i generalnie jestem zadowolony, ale czas na zmiany po prawie dwóch latach.

powiem Ci tak. nigdy nie byłem zwolennikiem androida, denerwowała mnie obsługa i generalnie cały ten soft. jako stary "ajfonowiec" po 8 latach przesiadłem się z iPhone'a na P20 Pro... pobawiłem się nim, czytałem te wszystkie testy iPhone'a X, Szajsunga S9+ i P20 Pro i w każdym z zestawień P20 wygrywało. kupiłem, użytkuję od miesiąca i jestem mega zadowolony. interfejs fajny, przejrzysty, podobny do jabłuszka. zdjęcia to po prostu kosmos, zdjęcia 3D to fajny bajer, filmy świetne. nie wiesza się, nie grzeje się. no i bateria... minimum 2 dni wytrzymuje, a mój rekord to 4. jedyne co mnie wkurza to klawiatura w smsach, nie potrafię się jeszcze przyzwyczaić do innego umiejscowienia klawiszy niż w applu. no i chrome działa nieco gorzej niż safari moim zdaniem..

Edytowane przez jedrekx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...