Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W dniu 2.06.2018 o 01:30, soolek napisał:

Panowie, chcę sobie sprawić jakiegoś flagowca z DualSim. Pracodawca ostatnio daje d...i już nie sponsoruje flagowców, więc zacząłem prywatnie szukać czegoś w niższym budżecie, bo zaraz wakacje, więc trzeba pieniążki szanować.

Co możecie powiedzieć nt.
Xio...xxxx Mi Mix 2s - chyba powinno się zaraz pojawić u nas.
Xio... jw. MI 8 - kiedy to się może u nas pojawić do kupienia?
One+ 6 ??? Nic nie wiem nt. tego producenta.
P20 Pro - to bym kupił, ale trochę szkoda mi wybulić 3,5 kafla.
LG G6. G7 weszło, ale jeszcze nie rozkminiałem, co to sobą reprezentuje.
LG V30 ?
 
Aktualnie mam H... P9 i generalnie jestem zadowolony, ale czas na zmiany po prawie dwóch latach.

Ja bym brał OnePlus 6, osobiście użytkuję OP 3T gdzieś od listopada i lepszego telefonu nie miałem. Nawet ostatnio żonie kupiłem roczną używkę i chodzi tak szybko jak mój, a bateria trzyma nawet dłużej. Serwis już jest podobno w PL (door to door), a jak nie to na pewno jest w Czechach. Aparat jak u flagowców itd. Polecam recenzję

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No aparat jest najsłabszym elementem w OP. Zwłaszcza video :) Galareta. W OP6 widać spory progres. Mnie jakoś zawsze odpychała nakładka w tym telefonie. Ładowanie to bajka z oryginalną ładowarką. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie przesiadlem się z iPhone na s9. Zobaczymy co to będzie. Potrzebuje tylko aplikacje która zablokuje mi telefon a przy odblokowaniu czytnikiem linii nie będzie wolała kodu tak jak w aplikacji screena off. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też szukam czegoś takiego :) Przyzwyczajenie z Huawei/Honor ;) Tam na pulpicie miałem widget odpowiedzialny za blokowanie ekranu. Kilkanaście aplikacji ze sklepu Play i tragedia. Niektóre nie działają,inne blokują ale wyłączają biometrykę i trzeba kod wpisywać,albo blokują ale aktywne przyciski pod ekranem nadal są. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, rybus85 napisał:

Też szukam czegoś takiego :) Przyzwyczajenie z Huawei/Honor ;) Tam na pulpicie miałem widget odpowiedzialny za blokowanie ekranu. Kilkanaście aplikacji ze sklepu Play i tragedia. Niektóre nie działają,inne blokują ale wyłączają biometrykę i trzeba kod wpisywać,albo blokują ale aktywne przyciski pod ekranem nadal są. 

Kurczę liczyłem że coś masz ?

Swoją drogą s9 narazie daje radę. Nie mailem czasu żeby jakoś strasznie to męczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.06.2018 o 18:26, rybus85 napisał:

No aparat jest najsłabszym elementem w OP. Zwłaszcza video :) Galareta. W OP6 widać spory progres. Mnie jakoś zawsze odpychała nakładka w tym telefonie. Ładowanie to bajka z oryginalną ładowarką. 

W OP6 akurat aparat jest bdb, niektórzy twierdzą że nawet lepszy niż u innych flagowców. Minusem jest jeden głośnik mono.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎17‎.‎06‎.‎2018 o 23:53, rybus85 napisał:

Panowie stałem przed wyborem czy Samsung s8 czy Huawei P20 ,wybrałem P20 czas pokaże czy był to dobry wybór .W samsungu przeraziło mnie podejście producenta do wypalającego się ekranu i problemy z jego wymianą.

No właśnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie... czy są tu posiadacze Samsunga Galaxy S7 "bez edge" ???

Chciałbym poznać opinię użytkowników... rozważam zakup tego smartfona na raty

https://www.morele.net/smartfon-samsung-galaxy-s7-32gb-czarny-sm-g930fzkaxeo-773655/

Od razu podpytam... w którym dużym znanym sklepie lepiej brać na raty ? x-kom, media expert, media markt, morele.net, komputronik ??? Rozważałbym raty... w ilości 10 lub 12 miesięcy.

Edytowane przez cabanmat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz w Euro RTV AGD, dwie raty dostaniesz gratis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I euro ma 10x0% :) Niedawno na dzień ojca była promocja na S7 za niecałe 1300zł. Ale za te pieniądze co chcą w niektórych sklepach w życiu bym za tyle nie kupił. 

Zauważ że na allegro masz też zakupy na raty. A za 1600 już można pomału przebierać w ciekawych ofertach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.06.2018 o 12:39, rybus85 napisał:

Też szukam czegoś takiego :) Przyzwyczajenie z Huawei/Honor ;) Tam na pulpicie miałem widget odpowiedzialny za blokowanie ekranu. Kilkanaście aplikacji ze sklepu Play i tragedia. Niektóre nie działają,inne blokują ale wyłączają biometrykę i trzeba kod wpisywać,albo blokują ale aktywne przyciski pod ekranem nadal są. 

Trochę odkopię ale może się przyda... Od czasu galaxy S2 jestem użytkownikiem esek a poem note'ów i ja blokuję ekren przyciskiem power po prostu... To już tak nie działa w S9? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, pawelosinski83 napisał:

Trochę odkopię ale może się przyda... Od czasu galaxy S2 jestem użytkownikiem esek a poem note'ów i ja blokuję ekren przyciskiem power po prostu... To już tak nie działa w S9? ?

ustawiasz sobie ile ma wynosić timeout po zablokowaniu ekranu zanim znów będziesz musiał wpisać kod/zadziałać biometryką i tyle... Jak ustawisz zero, to po każdym naciśnięciu owera blokujesz ekran i nie odblokujesz go bez ponownego podania kodu/odcisku palca/zdjęcia twarzy etc. Mnie to drażni, więc mam ustawiony timeout na 1 minutę. Niestety, powoduje to też, że często do kogoś dupodzwonię albo komponuję jakiegoś dziwnego maila bo jednak wykrywanie "bycia w kieszeni" od czasów S7 jakoś przestało działać poprawnie (porównuję S7 edge do S8+ i S9+).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm to ja mam timeout ustawiony, że się najpierw ekran wygasza i jak w ciągu 15 sekund dotknę to się zapala znów, a jeśli nie to się zablokuje... a z przycisku zawsze od razu blokada i robię to zawsze przed wrzuceniem w kieszeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, pawelosinski83 napisał:

Trochę odkopię ale może się przyda... Od czasu galaxy S2 jestem użytkownikiem esek a poem note'ów i ja blokuję ekren przyciskiem power po prostu... To już tak nie działa w S9? ?

Działa,ale wk... Przyciski w Samsungu to żenada. Już przycisk power jest osadzony głębiej i widać różnicę między nim a vol+/- i bixby. A na Honorze miałem widżet odpowiedzialny za blokowanie ekranu. Bez używania przycisku power. I o to mi chodzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie można w androidzie ustawić żeby będąc w aplikacji obiekt ie jakiej ekran informujący o nadchodzącym połączeniu głosowym pojawiał się na całym ekranie jak to jest przy zablokowanym telefonie a nie belka od góry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba jest specjalnie tak zrobione właśnie dla przykładu jak korzystasz z navi żeby nie zasłaniało tego co masz włączone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co kojarzę kiedyś ktoś pisał o Waze, ale nie korzystałem z tego nigdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, Waze to taki europejski Janosik. Janosik podobno ma już bazę fotoradarów  w Europie, ale waze mi się bardziej sprawdził,  więcej wiedział niz yanosik w ostatnie wakacje. 

Edytowane przez soolek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...