Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

s3 ma 2gb ramu :wink:

zwykłe s3 ma 1gb ramu, tylko wersja LTE ma 2gb:wink:

Nie wiedzialem Michale jak widac czlowiek uczy sie cale zycie. Wiec Martyna w swojej Lumii 625 ma juz wp 8.1 pasek stanu pojawil sie jak w andku... odswiesono troche wyglad... reakcja nq dottk i szybkosc przy 512 ramu mozna smialo porownac z xperia Z itp.. moja sztuka dojdzie moze jutro... wylicytowalem nowke za 455 zl.. ciekaw jestem jak LTE bedzie smigac :)...a co do aktualizacji co jest lepsze wzgledem andka to ze jqk wychodzi update to na WSZYSTKIE modele a nie same flagowe modele ;) przynajmniej tak bylo ze wszystkimi lumiami co mialy 8.0

Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się bawiłem ostatnio nową Nokią X na andku w szklanej obudowie :decayed:

---------- Post dopisany at 10:40 ---------- Poprzedni post napisany at 10:39 ----------

00038EV0NPJLFBDU-C116-F4.jpg

Może być w tym roku niespodzianka :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo kiedy będą dostępne takie klapki?? Co prawda uważam, iż ta w SGS5 jest najlepszą, jaka wyszła do tej pory w serii Galaxy, ale zawsze można sobie wrzucić trochę metalu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krumak to żadna klapka tylko może być w tym roku potężniejsza wersja S5 o końcówce Prime:whistling:

---------- Post dopisany at 11:38 ---------- Poprzedni post napisany at 11:37 ----------

Tak wygląda Galaxy S5 w wersji premium - Smartfony - Mobtech w INTERIA.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo inaczej ktoś kupił taką klapkę jak niżej w linku, zrobił zdjęcie i od razu plotka że będzie hyper upgrade flagowiec :D

http://www.ebay.com/itm/Aluminum-Metal-Battery-Back-door-Cover-Housing-case-For-Samsung-Galaxy-S5-I9600-/141252565889?pt=US_Cell_Phone_PDA_Cases&var=&hash=item20e34f1b81

Fakt w takiej tylnej klapce telefon dużo solidniej wygląda, pamiętam jak ykk zamawiał u nas i jeszcze D4NTE zapodał u siebie na szarego S3 i super to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem coś o spadku zasięgu przy takiej klapce. Chciałem coś takiego Ultrathin Matte Aluminum Case for Samsung Galaxy Note 3 III N9000 Phone Bag Luxury Matte Surface Metal Cover Aluminium-in Phone Bags & Cases from Electronics on Aliexpress.com do note'a, ale pisali, że zasięg leci o dwie kreski w dół :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy tylko pisza i czytaja. A w praktyce to nikt nie sprawdzi ani sie nie wypowie. A ja powiem tak. To jest bzdura. Ani NFC, ani GPS, ani zasieg nic nie dziala gorzej.

Tyle ode mnie :smiley:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy tylko pisza i czytaja. A w praktyce to nikt nie sprawdzi ani sie nie wypowie. A ja powiem tak. To jest bzdura. Ani NFC, ani GPS, ani zasieg nic nie dziala gorzej.

Tyle ode mnie :smiley:

Też mi się tak wydje. Bo co niby taka cienka klapka miałaby blokować? Rozumiem stare mury fabryk o grubości metra, że coś tam fale blokują. Ale taka mała klapka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra przekonaliście mnie. Zamówię te amelinium do note'a i zdam relację jak przyjdzie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grubo, dobrze że moja bateria się nie nagrzewa i nie jest klepana w chinach:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj jadę na wp 8.1 i jestem pod wrażeniem wydajność / pobór prądu.... Dużo się zmieniło od czasu htc 7 Mozart ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaką ochronę polecacie do Nota 3? Cos od Spigena? czy może coś innego? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany co polecicie s5 czy x2? Może coś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany co polecicie s5 czy x2? Może coś innego?

Uwielbiam to pytanie :D Nie żebym miał coś do ciebie kolego ale zaraz rozpęta się tu mini wojna domowa użytkowników Samsunga i Sony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam bo zawsze byłem za HTC ale ostatnio tak daje mi popalić, że szok... :'(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup Iphone'a

Nie lubię płacić tylko za znaczek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...