Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Na S2 już wieki temu była ostatnia oficjalna aktualizacja na JB 4.1.2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Szukam tel z dobrym aparatem , min 4.3 wyświetlacz do 700zł. Możecie coś polecić? Chodzi mi o nowy tel.

Pisałem już kiedyś o Motoroli Moto G: Idealne parametry w świetnej cenie? Z Moto G to możliwe! - Instalki.pl. Zainteresuj się tym sprzętem: Android 4.4.2.

Dostępny w PL np. w sieci Play Motorola Moto G lub allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam allegro i chyba faktycznie S3 będzie dobrym rozwiązaniem. Pablo, jak byś miał coś w ofercie to poproszę na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na każdej aukcji musi być to napisane no i ceny telefonów są wtedy sporo niższe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam S3 różne kolory myślałem że będą tańsze w ofercie i moge zrobić cenę na 970zł.

---------- Post dopisany at 00:57 ---------- Poprzedni post napisany at 00:50 ----------

Premiera G3 za nami.

Zmieniam wysłuzone S3.

---------- Post dopisany at 01:07 ---------- Poprzedni post napisany at 00:57 ----------

Ogromny LG G3 może stanąc do walki z każdym konkurentem - obszerne pierwsze wrażenia Spider's Web

Warto przeczytać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5.5 cala w smartfonie? Po co?

Do grania w ping ponga jak skonczy sie transfer na neta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jednak G3 bez rewelacji :smiley:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co powiecie o Sony Xperia L? Bo jednak jest bardziej w moim zasięgu finansowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry fon. Chociaz M lepsza. Poszukaj tez Galaxy Core (bez Plus). Na tablicy za 500 mozna dostac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wgrywał ktoś CyanogenMod do Samsunga Galaxy S+ (I9001)? Wkurza mnie Android 2.3.6, wolałbym 4.x.x, ale jak czytam o brak Wifi, BT i problemach z smsami, to mi się odechciewa i waham się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do grania w ping ponga jak skonczy sie transfer na neta :D

Bawiłeś się G2?? Gabarytami prawie taka sama jak S3 a ekran dużo większy tak samo z G3, LG idealnie wykorzystuje powierzchnie telefonu na wyświetlacz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo, a warto się pchać w SGS3, czy lepiej SGS4? Myślę nad czymś do neta, często korzystam z Wifi, 3G, Tapatalk, Whats upp, Navi i inne appki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo pomysl troche - G3 ma 5.5 cala a jest smartfonem premium. Nawet jesli ma cienka ramke to 5.5 cala nie ukryjesz. Jesli chce miec taki duzy wysw kupuje phablet np Nota. Jak chce miec smartfon to nie wiekszy niz 5 cali.

Nitroo bierz s3 LTE - za ok 1000 do wyrwania na allegro. Na 3 kolejne lata wystarczy. Mozesz tez pomyslec o Nexusie 4 lub 5 jak dolozysz 200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku tygodni użytkuje s3 i powiem ze telefon daje rade zarowno jako nawigacja jak i do ogladania tv przez xbmc. oczywiscie przegladanie sieci i granie w gry również nie sprawia mu problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo, a warto się pchać w SGS3, czy lepiej SGS4? Myślę nad czymś do neta, często korzystam z Wifi, 3G, Tapatalk, Whats upp, Navi i inne appki.

Wg mnie już się nie opłaca bo nie ma wsparcia systemu i jeśli sobie nie zrootujesz telefonu to to już będziesz działał na JB 4.3 albo jak dorwiesz wersję LTE to ma dostać KK ale kto wie czy dostanie.

Wolałbym już kupić S4 bo dużo potaniał, ostatnio skupiłem za 1000zł miesięczną S4 z media marktu bo koleś potrzebował kasę, w połowie kwietnia dał za niego 1849zł. Tego samego dnia wystawiłem na allegro i poszedł mi za 1150zł.

---------- Post dopisany at 14:26 ---------- Poprzedni post napisany at 14:23 ----------

Pablo pomysl troche - G3 ma 5.5 cala a jest smartfonem premium. Nawet jesli ma cienka ramke to 5.5 cala nie ukryjesz. Jesli chce miec taki duzy wysw kupuje phablet np Nota. Jak chce miec smartfon to nie wiekszy niz 5 cali.

Nitroo bierz s3 LTE - za ok 1000 do wyrwania na allegro. Na 3 kolejne lata wystarczy. Mozesz tez pomyslec o Nexusie 4 lub 5 jak dolozysz 200.

No właśnie się mylisz i ukryjesz w obudowie telefonu który ma 5.2" i o tym mówię. Wszystko kwestia gustu jak nie chcesz mieć większego ekranu niż 5" to rozumiem, ja dużo oglądam na telefonie Youtuba, gram w gry czy korzystam z automapy więc taki ekran przydałbym mi się. Do wszystkiego idzie się przyzwyczaić. Sam myślałem nad Note 3 ale jednak wolę G3 bo ekran mniejszy o 0,2" a gabarytami dużo mniejszy i tutaj LG pokazało co potrafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do grania w ping ponga jak skonczy sie transfer na neta :D

Bawiłeś się G2?? Gabarytami prawie taka sama jak S3 a ekran dużo większy tak samo z G3, LG idealnie wykorzystuje powierzchnie telefonu na wyświetlacz :wink:

Nigdy ich nie widziałem na żywo ;) Tak tylko za żartowałem z wielkości :)

Ja sam bym zmienił na coś nowszego ale szczerze to S3 słabo się mieści do kieszeni :/ A co dopiero większy fon + jakaś obudowa.

Nie mówię, że nigdy nie zmienię ale myślę, że jeszcze przez pół roku wystarczy mi mój S3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...